Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekünk egy 150-es áll a sufniba. Apám vette '75-ben. Ha jól emlékszem 1969-es, de lehet hogy 67-es. Elég sokat használta Ő is, meg mi is.
Nem volt egy egyszerű "szülés", az biztos. A lényeg, hogy beindult, mint a rajzszakkör!
Givi-hez kellene? Csak óvatosan kérdezném, hogy érdeklődtél már náluk ? (Ha előre utalsz nekik, akkor pár száz forint csak a postaköltség!)
Üdv!
Miért is ne írhatnál? A motorod szíve (szinte) ugyanaz, mint a miénkben. Meg ha jól látom a Tiéd is Black!
Miért lenne gond hogy ide írsz?!
Szerintem nyugodtan!
Sziasztok4
Tudom, hogy az enyém csak egy X de talán mondhatni, hogy rokon típus. Szóval, megvettem életem első Hondáját. Szép selymes járású motor, nyomatékos és erős is, a futó mű is tetszik, a fékek is jók. kényelmes igazi nagy medve de tetszik, így kb 200 km után.
Remélem nem gond, hogy ide írtam.
Üdv: Szabi
Értem!
Én a helyedben márkához ragaszkodnék!Givi vagy Kappa!Bár e kettő között 2-éve (mióta megvette a Givi a kappát) nincs különbség!Oly annyira,hogy platni,zár,stb. mind csere szabatosak.A lényeg amiért ragaszkodok ehhez a két márkához,mert van alkatrész utánpótlása,még hozzá korrekt áron.Nem elhanyagolható indok,ha sérül a doboz (esés,feldőlés,stb.).
Milka!

Ár függő,Lehet "egy sisakos" doboz is,meg "két sisakos" is,pótféklámpához és egyéb extrákhoz nem ragaszkodom... Sőt kimondottan márkákhoz sem...
Milyet?Mekkorát?
Egyébként "Apró"-ba keresgélj!
Én is ott néztem,és vettem dobozt,egy tiszaújvárosi sráctól!Rendszeresen hoz be,és nagyon korrekt áron,ad jó minőséget!
Én egy Givi E52N Maxia-t (háttámlával,féklámpával, krómdísszel,stb.) vettem tőle 20-pénzért!Csak az extra kiegészítők többe kerültek volna boltba.A doboz 92.000FT-és árárol már nem is beszélek!
Urak!

Keresek XX-re jó állapotú hátsó dobozt konzollal!
"Csillagászok kíméljenek" jeligére! :)
Speciális motorkerékpár dobozhoz való kulcsot szeretnék másoltatni!
Mister minit,meg a többi általános kulcsmásoló már kilőve!
Ja igen Budapesten kéne!
Sajnos én sem annyit motorozok, amennyit szeretnék, kevés a szabad időm és már a benzin ára is egy komoly tényező lett.
Mivel ezek a motorok 10-12 évesek,nem lesz könnyű dolgod!
A 6e km/év nem mondható soknak,pláne túra motornál.
Persze mindig vannak kivételek - Én is - , sajnos évek óta 2-3e km-t tudok vele menni max /szezon....
Nem is az óra által mutatott km ami foglalkoztat, azt úgy is meg leget állapítani egy motoron, annyi rutinom és tapasztalatom már van a motorokhoz de amelyik órája 60 000 Km-ert mutat már nem is nézem meg.
A színekben a sötét tónusok jönnek be.
Milyen színű szeretnél?
A Km-t hagyjuk,mert azt úgy se tudod mennyi!
A színe sem tetszik igazán és a Km-is sok benn. Azért nagyon köszönöm, hogy szóltál.
Igen....ez az...!
miki.zoli@ az Email címe, az eladó motor tulajdonosának.
A képek alapján ezt hirdetik, ár nélkül, 62 000 Km-el. Győr Hédervári út, a cím.
Kék szinű...
Sok exra van rajta...sportdob+ gyári, túraplexi, kis indexek,Givi tartó és doboz és ha jól emlékszem tankbőr is van de nem biztos.
Holnaptól én sem vagyok gép közelben...de az adatlapomon azt hiszem van tel.szám.....
De átlehet. . .
Volt a hirdetések között egy Győr környéki, világoskék motor de mivel ár nélkül hirdették nem is érdeklődtem. Amennyiben holnap nem veszem meg a motort érdekel a barátod elérhetősége, az övé milyen színű?
Helló!
Mint írtam is...nem tudom, hogy most éppen eladó-e neki.....Nem beszéltünk mostanában ilyesmiről( én nem kérdeztem)
Ha esetleg adsz egy emailcímet akkor elküldöm neked a tel.számát ..és kérdezd meg .Ha ráér...akkor vasárnap megkérdem tőle, mert megyek hozzá " látogatóba" ...Egyébként Győrben lakik..
Szia!
Balatonfüreden lakom és ott is nézegetek egyet, ma majdnem meg is egyeztünk de a kézbecsapás holnapra maradt. Egyenlőre nem köteleztem el magam, ha volna egy jó ajánlat, mindenképpen érdekel.
Üdv: Szabi
Üdv a fórumozóknak....

Helló Szabi ( ka)

Hol nézed , nézted az X11-et? Egyik cimborámnak is van....Ő is eladja...nem tudom van -e most hirdetve....vagy sem...Nagyon jó gép hasonlóan elnyűhetetlen ( ésszerű keretek között) mint az XX.. tipushibája nagyon nincs...Barátomnak meg van már vagy 5-6 éve..Ment vele vagy 35-40 000km.Problémája még nem volt...csak kopóalkatrészek....olaj és szűrők...gumi,.