Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vasárnap 5 kor talim van , nem jó..
Többre gondoltam én is de örülök, hogy ennyiből megúszom. Van egy csoda kulcsmásolós pápán, ő is 18 000 -et mondott. Akkor inkább már a Hondának adom ezt a pénzt és viszem Fehérvárra
Föld hívja Hercit!
Herci jelentkezz!
valami fürdős guriga?
szia
Pár napja nem tudom megnyitni a postafiókomat
most is próbáltam müxik
Akkor az nem is olyan drága. A kocsimhoz az immos kulcs tanítással együtt 18e volt.
Bocs, hogy nem válaszolok Mindenkinek külön de nagyon hálás vagyok a segítségetekért. Sajnos chipes a kulcsom. A fehérvári kereskedésben kiolvassák a kódot, és gyári kulcsot adnak hozzá 15 000 Ft -ért. Szerintem ennél olcsóbban nem úszom meg, úgyhogy megcsináltatom, így legalább a kulcs is gyári lesz.
Ha az amit kaptál gyári Honda kulcs akkor nem oly nagy a gond!
Bemész egy Honda motorkereskedésbe,kiolvassák a kulcsot )kódot) és megrendelik a kulcsot!
Szerintem az ára a csillagászati,és a megfizethetetlen között lehet valahol!
Tegnap Veszprémben az állatkertnél talĺkoztam egy X-11-essel. Mondtam neki, hogy indítsa már be egy kicsit, mert ilyennek még nem hallottam a hangját. Egy az egyben XX hangja volt a blokknak. Mondjuk a két Leo Vince dob nagyot dobott a hangján...
Üdv! Ha van HISS felirat a gyujtáskapcsolón, akkor igen. A pótkulcs megrendeléséhez meg ha jól tudom kell a kis sorszámozott alu lapka, amit adnak a gyárban a kulcsokkal együtt. De biztos jön nálam rutinosabb is, aki meg tudja mondani a tutit.
Urak!
A 2001 -es X11- nek chipes a kulcsa?
Sajna csak egyet kaptam és kéne csináltatnom hozzá pótkulcsot.
Szia Tibi!

Írtam mailt. Nem kaptad meg?
Vasárnap családi kirándulás Kapolcs-Szigliget!
Így biztos előbb érek oda...
Látom biztosra mész
Köszönöm az invitálást, de úgy néz ki, én már augusztus 26. indulok Erdélybe 1 barátommal! Borszék - Csíkszereda - Transzfogaras útvonalon! Üdv! J.
biztos talál üresz szállást
majd mondom a címet hogy ne várjál
Indulj egy nappal később!
Nem szeretek várni!
Mizu veled? Jössz Erdélybe? Nem megyünk gyorsan
HONDA rá sem fér a plakátra
oks
Gondolom HONDA volt ráírva, de mint tudjuk a photoshop csodákra képes!