Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Férfi voltam eddig is cuncimókus! Akkor hárman-párban megyünk: XX-Mariannka-Norbika. Így pontos.
végre férfi lettél te és az XX frankó pasi buli lesz
nem is! Inkább:
Majd ha többet tudsz, akkor szólj. Köszi. Addig gyűjtögetek. És az idén mi ketten megyünk.
rugalmas az útvonal

Garda tó szállás
Még az előző kérdésemre sem válaszoltál! Mi lesz a montenegrói túrával? Vagy Montenegróból kerülnénk egyet a Garda tó felé? Részleteket kérünk, és minél előbb!
Hali

Idén Garda tó?

Üdv
G
Ebben az osztrák parkolóban mi is megálltunk az ősszel! Nagyon szép helyen van!
Ezek sajnos nekem nem jók. Én "legyen minden gyári" buzi vagyok. Tudom, hogy a mostani dobozaim kisebbek a Tiednél, de a szépségért áldozni kell. Mindenesetre köszönöm, hogy utána néztél!
Nem tudom mennyire látszódik,nekem ilyen dobozaim vannak!
Természetesen szépek!
Keresek én is képet!
Ha azok is ilyen szépek, és minden kulcs megvan hozzájuk, akkor beszélhetünk róla.
Igen azok!
Csak abban az esetben, ha "gyári", XX-re való dobozaid vannak!
Nekem viszont fekete,és kéket szeretnék!
Ha gondolod cseréljünk!
Jó reggelt!

Urak! Véleményekre lennék kíváncsi A kék oldaldobozaimat szeretném "átszínezni" egy kicsit, mert a mostani kék.
Túrtam egy kicsit a neten, és találtam sima fekete fényes és matt fóliát is.
Fényessel így nézne ki, mattal meg így. Szerintetek?
Ne fogjátok vissza magatokat!
Jó reggelt!

A képeiden láttam, hogy onnan hoztad el a gépet. Azért javasoltam Őket, mert engem is meggyőztek a hozzáállásukkal, meg a tudásukkal. Ha valóban nem probléma a távolság, akkor melegen ajánlom azt a szervizt. Nem beszélnek mellé, és a Laci qrva jó szerelő. Szerintem is, és mások szerint is...
Köszönöm!

Ott vettem a motort, és valóban nagyon szimpatikusak voltak!
Az alap gondolatom az volt, hogy oda viszem, csak szerettem volna találni egy közelebbi csapatot, de ha nem lesz más, akkor viszem oda, végül is nincs az messze, és minek kockáztatni...
Igen. A fehérvári Honda szalonba. A szervízes Pácser Lacinál lesz a mocid a legjobb kezekben.
Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy megbízható Honda szervizt, ahová kötelező szervizre vihetném a motort.
kabbe
Nem érted a poént? Az első pillanatban tudtuk, hogy Te vagy az. Csak hát az a chuki fiú olyan csúnya kommentet írt...
Egyébként nagyok vagytok!