Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló XX Team!
Ez az advesz rovat?
Én is gondolkodom, hogy be lehetne-e szuszakolni a blokkot egy RR vázba, aztán dobni rá egy széles kormányt, és befújni fekete festékkel az egészet, aztán készen lenne az életmotor...
Esetleg egy kis pepecs - kipuffantó, meg a 24 literes tankot is megtartanám...
Aztán azt hiszem, egy életen keresztül nem is kéne más!
Nemcsörög nemzörög, nemromlikel, megmég nyomaték is van elég...
helló xx!
HI!

Ha jól tudom nem 1x voltál nálunk hála a teremtőnek, de a kecó már be volt pucolva.

Kivel keversz te stvérem?
Te vagy az én emberem!
Hi

Cserélünk?

Üdv
G
Szerencsés vagy!
Én turamocit keresek a pleximhez.
Hali

Túra plekót keresek mocimra

Üdv
G
Perszepersze.... De ha nem viszik el, akkor miből pucolod be a kecót?
Ja, vagy még mindig épithetsz belőle trike-ot!
Kiváncsi vagyok, mi lesz a sztori!
Pontosan!
Az enyémen is lenne még 2-3-év, mert akkor 8 éves hiteleket is lehetett kötni.
Nektek az ár legalját írtam, mert szeretném elkerülni a felesleges köröket. A hirdetésre jelentkezhet akár ki, többféle ajánlattal, de az más történet.

Én eladni szeretném, nem dicsekedni vele!

Üdv.: Hajek
Hali!
Hát öregem ha hiszed ha nem, pont ezen agyalgattam. Ha töröttként hirdetném 800ért, már biztos izgulna rá valaki! Mert ha törött, akkor már nagyobb fantázia van benne!
De lehet leszarom...nevemre íratom sírva 100eft-ért, aztán tavasszal 1 milláért meghirdetem. Még mindig korrekt lesz az ár nagyon...
....és természetesen a motorért is a leírt tények alapján..
Nekem válaszoltál itt az "eladási árra" való kérdésemre...
Az 1.580-ra igen korrekt az 1.4 ..
Joce akkor holnap mész,?
Azért sok sikert!
Szia!

Amit ide írtam, abból nem akarok engedni, tényleg csak ezért adnám el.

Aki ismer, tudja hogy nem minden áron eladó, így is röhejes az ár.

Üdv.: Hajek
Hajek:

Please, ha az ár esetleg közelítene valahogy az én általam említetthez, kérlek keress meg mailban.

Atix:
Holnap megnézzük ezt a mocit amit a ha.hu-n hirdetnek 1,2-ért (2007-es). Kicsit utánaérdeklődtem, az ember állítja hogy ő az első tulaj és ő vette, holnap átnézem a papírjait is. Sok a kérdés magamban, ha első tulaj, miért 2-3 éves a hitele ami rajta van stb... Ha holnap kiderül írok mizu.

Üdv Néktek!
akkor is ez az arány ha nem is tudják
Évi 5-10 ezer km használat mellett még 20 évet elmegy :)
Valahogy az Xx piaca tényleg nehézkes,pedig az egyik legjobb legtartósabb moci...Tényleg örök darab...
Mondjuk engem a fazernél riogattak,mindenféle mendemondákkal..Amiből persze semmi nem igaz..Igaz gyári állapotút vettem,én vagyok a második tulaj...
Én akkoriban ha jól emlékszem még 1,7-ről kezdtem, aztán szépen leakcióztam 1,6-ra. Több mint 1 év alatt volt kb 2 "beszélgetőpartner". Aztán semmi. Akkor már le volt fóliázva az egész faridom, meg volt hozzá egy Maxia E52-es doboz saválló tartóval. Mivel láttam, hogy az akkoriban 8e! km-es motort úgysem bírom eladni, ezért le is szedtem a hirdetéseket. Most van benne 15e km, vettem hozzá gyári oldaldoboz szettet, és úgy döntöttem megmarad. Ez a motor kiszolgál már engem. Meg szerintem a fiamat is, aki most 7 éves.
Én vagyok a második tulaja, és 1461 km-el vettem. Az év végére eléri a 18-et (talán), és akkor cserélem ki majd a légszűrőt. Tavasszal meg megy a szervizbe olajcserére. Tavaly cseréltettem fék meg váltóolajat, és cseréltem hátsó fékbetétet. Hát ennyi a sztori.
Két hét múlva meg ugyanaz jelentkezik bontott motyóé.