Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Toci!

Miafaszomatértetlenkedsz?
Jó estét!
Valahol a lelkem mélyén mindig is egy ilyen kocsiról álmodtam! Mondjuk egy darabig még álom is marad...
Ha valakit érdekel:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/vectra/opel_vectra_2.
8_v6_opc_19-alu-5512243
már nem is mertem említeni ,hogy eltünt a hirdetés
Tisztelt Mindenki!

A hirdetést ideiglenesen levettem, mert mást szeretnék feltenni.

A szándék továbbra is megvan az eladásra, ha valamit érdekel ossza meg velem az ötletét, hogyan is gondolná.

Üdv.: Hajek
Zsiiir állapotú XX tárcsák párban 40 ezer.

70/6321-829
Köszi, valamit elkövetek.
Oksa megnézem majd!
Hajek a tied hasonlóképpen hibázik...


Téma lezárva
ahogy gondolod.. -de tudnád módosítani

Hirdetésed cime: honda cr cr 1100xx
Én úgy találtam őket,hogy 1050ccm felett kerestem a hondák között
Köszönöm az észre vételt!
Ez ellen nem tudok tenni,ez van!
Meg annyira már nem is erőltetem a dolgot!
A többi helyről le is vetem a hirdetést!
Valszeg megkapja a gyerek!
Milka és Hajek!

Hirdetéseitek a használtauton csak akkor látható,ha ccm alapján keres valaki hondát.. Én így akadtam rájuk véletlenül..

Főleg,hogy megújult a kereső,ha valaki a beadott tipus alapján keres sosem látja őket...
Akkor sem ha úgy keresed,hogy: cbr 1100

Úgy éreztem meg kell említenem
Ez nem volt fer a bankok oldaláról... Lett volna lehetőségük tenni ellene, de mindegy, ne politizáljunk...
hát gyanítom ,hogy a hammeresek nem dolgoznak a pénzért ...

az egy dolog,hogy hiznak a bankok...Csak sajna sok családot tönkretettek
dehogynem, látható. 2013, május. Utána frankesés

Lesz@rom. Nekem ez a hobbym, hogy hizlalom a bankokat. Más meg elissza. Vagy Hummert dobál a balcsiba
Tehát a vége még nem is belátható?

Nah egyikötöket sem irigylem..
Tudom ezt én is. Nekem is gyerekkori álmom volt ez a motor. Most meglett. Meg a hathatós közreműködésével lett egy új életem is.
Az viszont megnyugtat, hogy a fiam kb 11 év múlva (akkor lesz 18) kap egy penge motort. Mondjuk a kis kurv@ja már 2 éve megmondta, hogy kékre fogja festeni. Ezért lesz matricázva az oldaldoboz.
Hát én mindig csak használt motorot veszek....Épp az eddig leirtak miatt....
a végén fizetendő árfolyamkülönbözet. ezért fix a havi...
biztos lejár?
16 honap/50000 az sehogysem 1.9....Még a fele sem....
Mi lesz a fennmaradó 1.1 millával?
én azért megjártam vele Gibraltárt
ebben az a szomorú,hogy úgy van bukoba akár milliokban is,hogy nem is használjátok...
Mert a Szlovén tura kb 1500km,tehát amellett mentél 1300 nagyjából talán 4 alkalom...Hacsak nem kőröztél a ház körül..
nem mondtam hogy bárki is tehetne róla. Csak kérdezem ti mit tennétek? Eszem ágában sem volt soha hitelt felvenni, de mivel mindig is ezt a típust szerettem volna (kb 5 évig nézegettem csak) használtat nem mertem venni, a pénz meg mindig vmi fontosabbra kellett (hőszigetelés,felújítás,lakásvásárlás,stb) 2008 elején meg rádöbbentettek a motorkiállításon hogy nem gyártják tovább, így kénytelen voltam beleugrani a hitelbe. abban a hiszemben vettem, hogy másfél év múlva úgyis ki tudom fizetni egyben, de hát 4 hónap múlva el kellett kezdődjön a hacacáré. Sztem az egész világ lélegzetvisszafojtva figyelte mikor veszek fel hitelt. Jól figyeljen mindenki, jósolok: 2013 május 15 után vmi hihetlen nagyot fog esni a svejci frank. Akkor jár le a hitelem