Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

(És az asszony tudja, hogy hirdeted a frézert? )
A használtautó tele van XX hirdetésekkel! Még válogatni is tudtok!
Nálam 2005-6-7 jöhet szóba :))))))
ne titkolozzatok....


Meghirdettem a fazert jöhet egy xx
egyszerre két motort nem tarok,így csak abban az esetben vásárolok,ha ez elmegy.....

Joceehunt...versenytársak lettünk...

Azért ha van még valaki aki eladna 2006- ne tartsa magában
Jöhetne pár kép+infó ha gondolod a mailomra (adatlapon).
Árultam. Úgy mint djtoci. Komoly érdeklődő híján végül feladtam, és nyögöm a svejci frankos hitelt tovább...
Ok . Te is eladnád?
Meglesz az... Ha mégsem, keress engem
Na azt hiszem döntöttem. Nem foglalom le, de ha Hajek vasa meglesz még Április elején akkor elviszem én.
Az már jó!
csak azèrt kèrdeztem mert az fjr 1300 mèg 5!
Remèltem hogy legalább a fèzer már hat!
Jó estét! Nem írtál támpontokat a túrával kapcsolatban. Nem voltál Te mindíg ilyen! Valami infókat csepegtethetnél! Köszi!
R1 blokk,némi változtatásokkal... alacsonyabb a vezérmű tengely szelep emelése és a lenditőtőmeg nött 10% al,a nyugodtabb járásért egyenletesebb nyomatékért...bukott 7 le ha jól tudom..
Nem!
6 sebességes
btibor!

A fazer 1000, 5 sebességes?
Az már nem jó!
Csak rakodás előtt tudunk,mert utána már "minden perc számít" a vezetési időbe!
hát még a hayabusáé...
az újabb tipus átirása 206.000 jó magyar forint!
Egy fehér k8-tól igazán bejött volna....De ennyit nem vagyok hajlandó fizetni egy névre irásért!
a 102 is pofátlanul magas.....
Agyonverik ezzel a motorpiacot...
Szia!

OK, ha éppen akkor jössz ki, mikor én vagyok, aki kienged, akkor pár szót tudunk váltani, de bereggeltem az oldaladra is, ami az elérhetőségeidnél van, ha a melóhelyen nincs is elég idő, vagy az oldalon, vagy telefonon elérlek, és köszi!

Tibi!

A csutkakormánnyal így vagyok én is, két személlyel, meg hiába nincs hasam, egyedül ok, de ketten már hosszabb úton kényelmesebb, ha legalább meg van magasítva.

Egyébként azt sem tudtam, hogy súlyadó tartozással is el lehet adni a motort, és aki megveszi, forgalomba is helyezheti... Viszont, (anyagi okokból) édesapám nevéről át akartam iratni még tavaly, de későn derült ki ez a dolog, hogy így is lehet, mert már dec vége volt, és akkor még az XX átírása csak 50be fájt volna, viszont most ez a 100 ezer, ez azért sok...nagyon megemelték.
Én minden nap 05.00-tól 21.30-ig üzemelek!
Ebben az időben bármikor hívhatsz!
De holnap 06.00 magasságában a melóhelyen is tudunk találkozni.
Azért akartam levetetni az oldalidomot,hogy megbizonyosodjak róla,hogy a szelepfedél tőmitésed szivárog...Ami nem a te hibád,vagy nem sikerült a pasztázás,vagy öreg és már cserés....

Nekem sem volt gondom a csutkakormánnyal ,amig szólóban motoroztam... De utassal már NEKÜNK más a helyzet....


A számodra bántó hozzászólásomban az is benne van,hogy "nyomta a belemet a tank" Móninak is fekvösebb volt ....
Itt siklott el végképp a bolt..
Utána számolgattam a +200 ra még egy átírás ,túrakormány csomagtartó dobozok és így már +5 kilo lett volna,ennyit nem ért nekem..
Mondjuk,hogy már 1.4 ért itt van például hajeké mégis csak elgondolkoztam rajta..
A Fazer egyébként tényleg kényelmes volt, ennyi ami miatt én is egy kormánymagasítót, vagy valamiféle túrásabb dolgot szeretnék, két személlyel csak jobb az úgy...egyedül nem számítana, de hát mögöttem is ülnek azért...és én szeretek sokat menni(cskak sajna pénz hiányában tavaly kimaradt)..na de majd idén!