Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

leginkább már a kezdetben 100000ft a különbség az átirásnál!
a többi adó már elenyésző...

Ha vadul mennek motorozni azért néha rossz érzés,ha a 600 gixxert nem tudod megfogni, mert rajtad utas van... Na ilyen a két másiknál nincs!
Ja tapasztaltam.......
Bakker, ezt most akartam javasolni!
Ha újra gyenge pillanatba esel...És a fazer is megfordul a fejedben....
1 milláért adok neked egy fullosat 2004ből Friss (10km ment amig hazahoztam)nagyszervízzel,szelep,szinkron (következő szerviz +40ezerkm)telóolaj+adok hozzá új olajat szürökkel,hogy ne legyél bizalmatlan ki van e cserélve....
2 . tulajtól!
Én meg megveszem a Hajek Xx-ét
SZERINTEM vedd meg Hajek XX-ét valahogy, és pont. Nem fogod megbánni. Idővel szépen fel tudod dobozolni, és egész életedben ki fog szolgálni benneteket. Kevés valós km, gyári állapot, és még messze sincs Tőled. Nem hiszem, hogy túrázáshoz szükséges lenne a másik két motortípus nyomatékkülönbségére. Ez nem eszi annyira a gumit, ha nem is ABS-es, de attól még jó féke van, és még szép is. Kevesebb rá mindenféle adó, a különbözetet meg elköltheted a túráidon.
+ 1 milla....sokkal erösebbek vadabbak és nyersebbek...
Nagyon szépek nagyzizihez nem volt szerencsém csak egy zx12rhez mármint próbálni kb 100km mentem vele.... régi hayabusám volt..at új még erősebb
Más kategória mint az Xx... azok jóval erősebbek amit a nyomatékban veszed észre leginkább...
de kezelhetőségben futásteljesitményben messze az Xx vezet...
itt 100000 km-ig sincs blokkszerelés....Hát a haya és a kawa forumokon a legtöbbször valami bütykölésé a főszerep..
Tegnap egy gyenge pillanatomban erősen elgondolkodtam a Kawa ZZR1400-on és a Hayabusán. Szerintetek XX-hez képest?
Háát,ha most valaki elvinné a fazerem ...Egy percig sem gondolkodnék...Ha valóban olyan amilyennek leirtad már venném is...

De mégegy motort nem hozok haza,lehet el sem menne a fazer idén aztán csak áll bennük a zsé
Mindjárt meg is hirdetem...
Rendben köszönöm az infót .
Ja, a mozi igen...
Most az a bjod, nogy a csajomat nem tudtad moziba vinni? Egyébként mdg az őszinteaég híve vagyok. A tocik meg ilyenek.
Az atixok nagyon félénk állatfaj, és sosem felejtenek...
Ez fájt!
Ja, csak ennek még az gyárilag beszerelt blokkja van...
Akkor olyan, mint az enyém?
Nem ellened dumálok, de.... Hülye lenne annyiért eladni! Láttál már XX-et szalonban 0-kilcsivel? Az övé olyan!
Szia!

Az esetleges sérülésről és a tulajok számát az elején tisztázzuk!

Sérülés, fényezés, soron kívüli javítás nem volt a motoron. Az első szerviz a LAKAMOTONÁL készült Tapolcán, ott vettem 2007-04-21-én. A többit a CMA Motornál csináltuk, mivel jó barátom a tulajdonos. (szervizkönyv rendben!) A tulajok száma csak 1 lehet, a forgalmi és a hitelpapírok tükrében is. Eddig 3x volt a télre kivonatva a forgalomból. Nem karcmentes, mivel használni vettem és ez meglátszik a fényezésen. Minimális polírozással tükör a fénye, nem mélyszántások vannak rajt! Röviden ennyi!

Üdv.: Hajek
és megint..
Bocsánat elirtam .. JocceHunt
Erre az adás-vételre most már én is kiváncsi vagyok ...

Te Joochunt miért nem hivod fel..?
?
Ejjj, szóval Atix is járt hozzád? Akkor azt az XX-et is meg kéne nagyon nézni ?
Pedig jó lenne nekem a vasad , Zala megyében nem is lenne messze, sokszor meglátogathatnád , és hidd el vigyáznék rá...
Szóval ha gondos gazdit keresel akkor szólj, mert 2-3 nap és megy vissza a banknak a cash .
Jah én is így vettem,de nekem sem mondták,sőt tagadták ,hogy bármi is lett volna vele....
Az én hayabusámat is így árulta a csávó aki megvette tölem.....
Hogy ő az első tulaj és makulátlan..
amikor a benne lévő blokk nem is a sajátja ,csak a váltó mert a donor blokkban az szar volt, az eredeti blokkban leszakadt a 2.hajtókar...
Ha egyszer találkozom a volt mocimmal felvilágosítsam a tulajt hátha nyakon bas...a a törpe kupecot?
Vagy hagyjam a mesében tovább élni?
Hali!

Nos a mocit nem vettem meg Szentmiklóson.
Az ember álíltotta hogy első tulajdonos és sérülésmentes a vas. Ennek ellenére:
- Biztos forrásból tudom hogy 5.-ik tulajdonosa a mocinak.
- A faridom egy része fényezve volt, látszik rajta a belefújás
- Az oldalidomokon lakk folyások
- A fejidomon színkülönbségek, tuti fújva volt.
- Matricák peregnek lefele rendesen
- Kerékjáratban hátul tele gumidarabokkal....
Mindezt összegezve még ha műszakilag jól is összerakták, nekem nem ér meg annyit a vas.
Több dolog is ütközött a "mesében" amit a tulaj mondott, annak ellenére hogy mindent tudok már a mociról, ennek ellenére folytatta a hazudozást...
Keresek tovább :SSS