Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sok sikert!
Másfél éve?
Én egy éve(kisebb-nagyobb szünettel) hirdetem,és nem jelentkeztél!
Több fajta létezik(givi,nonfargó,stb)honfargót 2-éve nem gyártják,(becsődöltek)úgy hogy vigyázni a vételével,mert nincs se alkatrész,se semmi!
És természetesen mindegyikhez kell a saját tartója is!Ki van ez találva,hogy ne lehessen csereberélni,vedd meg az ő terméküket!
illetve a givi hátsóplatnija,csereszabatos valamelyikkel,de fejből nem tudom melyikkel!Literbe a legnagyobbat vedd!Főleg ha van asszony a háznál!Hidd el tapasztalatból mondom,nincs az a táska,doboz,stb.amit tele ne tudnának pakolni,és akkor jön ,ki áll a szoba közepére kezében számomra ismeretlen eredetű,és használatú tárgyakkal "és ezeket hova tegyem" mondat!
Akkor Te a Hajekét veszed meg, és jól is teszed! MAKULÁTLAN!
Lehet. .
szuper, köszönöm!
Egy 2007-es 10.000km körüli modellről van szó, szombaton megyek megnézni és ha olyan amilyennek állítják akkor meglesz az RR utódja :). Már nagyon várom, közel 1,5 éve vadászgatok egy jó állapotú XX-re, és úgy néz ki az RR-em vevője is megvan.

Dobozokról mit kell tudnom. Csak egyfajta vagy többfajta tartókonzol is létezik? Szabvány lehet a felfogatása vagy minden gyártónál más konzol kell? Ez olyan április-májusban lenne aktuális, de mindenképpen kéne a 3db, a literekkel még nem vagyok tisztában mire van szükségem.
Láncfeszítő időnkénti(20-ezer körül) cserélni kell,vagy eleve az újabb erősebbet kell bele tenni(azt hiszem,már csak ezt forgalmazzák).
Kanyarodni lehet vele,de nem úgy mint egy szuper sport géppel,ahogy írtad RR-el(már csak a súlya miatt is),de lehet rendesen.
Amúgy elnyűhetetlen darab szerintem.
Van pár kép fent a képeim között,ott láthatod amatőr szinten miket lehet vele kanyarogni!
Véleményt nem mondhatok,meg hogy kinek mi mennyiért éri meg,csak rávilágíthatok bizonyos dolgokra!
Ez a vas elég rosszul van fényképezve ahhoz,hogy bármi lényegeset,fontosat is lehessen látni!Ami szinte biztos,Magyarországi a madárka!
Szevasztok XX tulajok!

Ha minden igaz szombaton én is belépek az XX-esek táborába, egy 600RR-ről váltok, mivel azzal nemigen megy a túrázás.
Lenne pár kérdésem, és örülnék ha valaki segítene:
- Mire érdemes idafigyelnem az átnézéskor egy XX-nél? Vannak-e típushibái?
- Egy XX-el is lehet azért jó kis kanyarvadászatokat végrehajtani, vagy azért a nagy súlya miatt már nehézkesebb?
Nemigen van tapasztalatom a kategóriával, eddig csak RR-ekkel volt dolgom.
Válaszotokat előre is köszönöm!
Azért az arányokat is figyelni kell...Végül is 800 körül adja...Ettől még nagyon megérheti az árát....
Szia!

Légyszi erről is mondjál véleményt.
Megéri az árát 1,4 M ért?

Üdv.: Hajek
Nagyon szívesen!
Tudod az évek,meg miegymás!
De figyelj!Nézd meg az enyémet!
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Garantáltan megéri az árát!
Nagyon szép!
Főleg a színe!
Gratula hozzá!
Milka!

Örök hálám nagyon vágod a kérdést! Ha XX mellett döntök tuti kikérem a véleményedet! Amiket tudsz az már szinte a mágia határát súrolja!

Gondolhattam volna hogy túl szép hogy igaz legyen " olcsó is meg még jó is legyen"

Köszi a segítséget!
Milka!
Ilyen színű autót vettem
Egyszer elmondom!
Vannak apróbb jelek,meg némi háttér anyag!No meg jó kép is kell hozzá!
Gyerekek! Nagyon hideg van most motoron! Csak keményeknek ajánlom a kétkerekezés!
Pusztán kiváncsiság,. De honnan a csából veszed ezeket?
Ja igen!
Még valami ha jól látom Svájci a vas,talán Olasz!
Egyik se jó dolog,főleg ha Svájci!
És volt lapján nem kicsit!
Én nem nyúlnék bele!
Az igazi "gondom" aggályom az,hogy amennyire én tudom 2001-után nem dobtak piacra pirosat!Tehát vagy a fényezés nem eredeti,vagy a papírjai!De persze lehet hogy tévedek,vagy raktár mélyéről előkerült"bennragadt"példányról van szó!
Ment mail!
Persze.. Természetesen..

btibi10@freemail.hu
Szia!

Megmondom őszintén, hogy benne van a pakliban. Csak nem akartam itt untatni ezzel a csapatot.

Egy pár privát kérdésem lehetne hozzád?

dobj egy mail címet vagy írj ide légyszíves

bekiss@citromail.hu
Lehet lincselnek de sebaj

Azért mielött rohansz vásárolni,nézz meg és probálj ki a fazert is..
nekünk nagyon bevált..Mindig utassal túrázom és erre ez jobb
Mondjuk az Xx szebb
ha valós amit mutat a km óra,illene rögtön egy szelepállítás hamár szét van szedve új gyertyák és olaj+szűrőcserék + a fékolajakat cserélni... teloolajat is
ez kb újabb 80e ft-nak megfelelő összeg,de meghálálja..Még 100e km simán elmegy... még többet is


Ezt kellene a Suzukinak megtanulni...

Én is hajlok a következő cserénél újra az Xx -re..
Örök darab