Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondoltam!
De rosszul írtam az évjáratot,mert 2001-elöttiek vannak(voltak) úgy mond régi,kisebb hűtőbordás fezszabályzóval szerelve!De 2001 közepétől a sok panasz miatt,változtattak ezen!
Szeva..Igen igen,,,Enyém még a jó öreg karbis,,98-as...És szeretem is nagyon,,,
Ez az!
Szívás!
Mindent rendben?
Kivan csukva!
szívás...

Remélem mindent rendben találnak...
NKH!
Nemzeti Közlekedési Hatóság!
Liftezik is a gyomrom rendesen!
Holnap 08.00 telephely ellenőrzés!
Ami tartalmazza az én személyes papírjaim(jogsi,fuvarozói autómentői engedély,nehéz gép kezelői,stb)Céges papírok,(vállalkozói,iparűzési,stb engedélyek).Oszt az autó papírjai (forgalmi,emelőgépnapló,behajtási engedélyek,stb.)
A végén úgy mond hab a tortán:Fuvarlevelek egy évre vissza menőleg,Júdás korongok,stb.
Kizárt hogy ne találjanak valamit!
A kérdés csak az mennyire akarnak találni,és mibe fog ez nekem fájni!?
Milyen ellenörzés?
na hali mindenki.
az enyémben sem valós km állás van......
az óra 72000-et mutat,de valójában 60 körül van benne......
lehet hogy valamit félreértettem amikor tekergettem?
(persze valójában a müszerfalcsere az oka...csak lusta voltam visszatekergetni..)
Hali!

Ha gondolod, beszámítok: fejőskecskét, hízót, lovat vagy lótrágyát, SZIGORÚAN CSAK AKKOR, HA NEKEM IS MEGÉRI! DE! Ha valaki gondolja, viheti a motort ingyen is, de akkor a sárkányt is vinni kell!

Komolyra fordítva.

Mondhatom , hogy majdnem minden megoldás érdekel. Sajnálom hogy csak áll a garázsban. Reális feltételekkel értelmes dolgot beszámítok, ha komoly a szándék.

Üdv.: Hajek
Csak azért irtam, mert a szigetszentmikósi nem az övé.
Pontosan!
Fezszabályzó?
Akkor a tied 2004-elötti?
Pontosan!
Az enyémbe teljesen valós!Lehet soknak tűnik,bár én láttam szétszedve egy xx-et amibe 200.000 környékén volt!Akkor is csak kuplungozás miatt borították szét,de ha már szétnyitották,megnézték rendesen!Meg minden alkatrész kopáshatáron belül volt!No ez a nem semmi!
Szóval ha valaki sokallja például az enyémbe lévő kilométert,annak csak ezt tudom mondani!
De!
De ez függ attól kinek mennyire kell a pénz!
Lehet holnap az enyém is jól leértékelődik!Meglátjuk mi lesz az ellenőrzés után!Ha gáz lesz,elsők között fog menni a háztól!
Azért az XX-megbízató ..én annakidején 7 éve még 2 milláért vettem,és 20 ezerrel...és hogy valójába mennyi is volt benne kitudja,,ez az a sok genya amikor tekeri az órát...de eddig egy feszzabájzót kelet csak cserélnem,,,.na meg hátsó lánc/kerekek,,még akkor:-)..
már régóta árulják....

1.5 ért kínálták új motor vásárlása miatt...
Első tulajként nagy a felelősége,hogy mit ad el...
menj el nézd meg alaposan... Ha tetszik akkor hajrá....
nah ezért van,hogy az emberek egy része tekergeti a km-orát..
mert erre van igény... ahogy hajek irta "szotyiért"
Legbelül tudom ám :), csak nehéz elfogadni. Amit linkeltem neked nem gyanúsan olcsó?
Így kicsit nehéz lesz!
2005-nél fiatalabb,meg szép,jó,stb.1,2-nél ne legyen drágább!?
Valahol meg kéne alkudni,a dolgokkal,vagy többet rá szánni,esetleg idősebbet venni,stb.
Értem!
Egy XX-csak jóválasztás lehet...Enyémbe már 70-ezer van,,és semmi gond vele..Honda!
Hajek-é sajna picit nekem drága, 1,2 nálam az álomhatár XX-re.
Atix, ez lehet az amiről beszéltünk? Szám és a hely ismerős?
Hajek Celldömölki.
Igen van asszony a háznál, az RR azóta kicsi. Sokat jártunk találkozóra vettem oldaltáskát is, de még úgyis kicsi :). Aztán rájöttem bármennyire is imádom a sportmotorokat nem túrára való. Pedig tuti 1000RR lenne ha nem szakadna szét a gerincem meg a hátsó részem egy 4-500km-es túra után :SSSS.
Lehet azért nem hívtalak mert nagyon fifikás vagyok. Max 15e km, 2005-től felfelé ezüst elsődlegesen, vagy fekete. 1-2 licites motort is nézegettem de mindig fölémlőttek. Most úgy néz ki az előbb említett Hajek (ha ő az) birtokolja azon az áron az elképzeléseimet amit eddig szerettem volna. De szombaton kiderül :)
Sztem tudom kitől mit akarsz... De jobban teszed ha AZONNAL FELHIVSZ INKÁBB!
Hajek Szigetszentmiklóson lakik?
Mert akkor ő lesz az :).