Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Igen, tényleg nem mondtad, hogy szar volt, de szerintem mondtam. hogy egyik ismerős eldőlt vele, ezért volt karcos az idom, amit egy dekorossal matricáztattam le, a blokk oldalán folyó olaj egy kicsit azért meg lássuk be erős, mert akkor ahol állt, meg áll is egy éve(sajna utolsó két évben 2000 km-ert ment:(, ott is kellene lennie olajnak, és egy csepp sincs alatta, valamint használat közben, melegen leállítva sem tapasztaltam olajcseppet sehol..

Mindegy, nem vitázni szeretnék, csak az ember törődik valamivel, aztán aki egyszer életében látja 5 percet, mindent tud róla, ezt már tapasztaltam. A képek amit küldtem, egy nappal azelőtt készültek mosás után, amikor megnézted, az állapota motornak azóta sem változott:D

Egyébként a szerelő aki akihez hordom kötelezőre, mondta, hogy 24 000-es szerviznél ellenőrzött szelephézagot, mondták nekem, hogy attól is olajos lehetett egy picit..Most majd úgyis viszem kötelezőre ( 36ezres szerviz, olaj, o. szűrőcsere, légszűrőcsere, hátsó fékbetét, fékolaj csere, lesz egy kis pénz megint, de legalább rendben lesz:)

Még akár gurulhatunk is, én benne vagyok, remélem lassan bejön a jó idő!(Pont most írom ezt 20 cm-es hóban:D)

Milka! Számod megvan, hívlak rajta valamikor!Esti órákban inkább, vagy mikor?

Köszi, üdv, mindenkinek minden jót, és várva várt jó időt!
Adamh
Sehol sem irtam,hogy zsákbamacskát árultál! Azt sem ,hogy hol és kinél jártam! Nem fogott meg a motorod..
Lehet ha lemosod és csili vili másképp alakul akkor...De az öröm kölcsönös,hogy akkor ott nem volt üzlet ...
Elmentünk megnéztük ,nem jött be... ...Raboltam az életedből 1 órát,mindketten kiprobáltuk a másik gépét ennyi ..Ettől még nem volt rossz napom
Tudom ki vagy!
Adatlapomon a weboldalam elérhetősége,telszámom,stb.ott minden kérdésedre válaszolok!
Persze csakis dilettánsan!
Szia így igaz,én néztem meg a motorod..

Nem azt mondtam,hogy szar volt a motorod!
De a képek amiket küldtél azokon makulátlan állapotban volt mint egy új! A valoságban karcolt oldalidom,blokk oldalán folyó olaj azért nem igazán a "kítűnő" állapotot tükrözi SZERINTEM...
Az a jó,hogy rendezödött a helyzeted és maradhatott a kedvenced..
Nem árulom a Fazert,most szervizeltük...Csak egy ötlet az Xx csere. Milka példájára amit láttam, igényesen átalakított túrakormány megoldással válna nekünk minden szempontból megfelelő mocivá....
Olyanra fájna a fogam mint Hajek Xx-e...Fiatalabb egygazdás keveset futott példány..Mert ezt most sokáig megtartanám..Persze Móni tiltakozik..
Üdv Btibor!

Szerintem az én Xx-emet nézted meg még annó, szeptemberben, csak most olvastam már itt a fórumon elég sok jót, de azt, hogy nem volt a motorom a hirdetésnek megfelelő állapotban, azért egy kicsit rosszul esett. Nem zsákbamacska volt, rendeződött a helyzetem is, szóval én nem adom el a bringát. Csak nem szeretem ha azt gondolják, bármikor is egy ilyennel átvágnék valakit, mert tudom, sokan megcsinálják,(óratekerés, stb). Viszont ez előtt már két motort eladtam, és mindent precízen betartva, hidegen nem hajtva, megkímélve használtam..Az XX-el is így van ez.

Maradj a Fazernél, tényleg egy jó motor, viszont, én is így vagyok az enyémmel, ismerem, és nem is adom el. Viszont megmondom őszintén, én örülök, hogy nem cseréltünk, jobb ez így, már nem is hirdetem a motort.


Milka!

Ma én beszéltem veled reggel itt a munkahelyen a portán, biztos emlékszel rám, már többször beszéltünk pár perceket, csak hallottam van kormánymagasítód, és azt szeretném kérdezni, hogy hol, és mennyibe került?Szeretnék én is, csak ennyi.
nézőpont kérdése.....
például ha ugy kell kanyarodni,hogy a combcsontodon fordulsz az összekuszálódott bordáidra....nos akkor verhetetlen vagyok.
amúgy meg nem. csak szivom a vejem vérét,hogy nehogy elszálljon magától.


























de tényleg nem tud kanyarodni.
Fater! Magának már régen aludnia kéne! Biztosan megin behaluzott a sok gyógyszertől. . .
most ejakulálódtál?
Szeretnék csatlakozni Atix tezsvérem hozzászolásához miszerint az ilyen nagy vasakkal is lehet nagyokat dönteni!
Annak idején nem igen fogtak mindet a sportmotorok mondjuk a lepencei úton!
Tényleg rá kell érezni a ritmusára, talán egy kicsit inkább testből kell kiülni a kanyarban...
Szépen le tenni 2.-be és egy jó kis vágott slikkel a felnin...ÁÁÁÁÁ... de mennék már!
Te ennyire profi vagy?
Mikor, kivel, mennyiért, hova? Tanítsalak szervezésből? Nekem egy jó mesterem volt.
Atix-nak igaza van!
még annak tükrében is,hogy ő egyálltalán nem tud kanyarodni......
Hiába tanitgatom...)
nyáron Montenegro túra?
gyalog
Pont ráérek. Robogóval vagy XX-el menjünk? A dobozokat is felrakjam? Addigra szép karbon-fóliások lesznek.
április 01.-én találkozunk a Spar kávézóban
Ez hülyeség! Kérdezd meg GáborXX-et vagy Zorró kollégát hágy sportmotoros fogott meg minket a pilisbe?! Lehet vele boritgatni, csak rá kell érezni. Pont ugy mint bármilyen motortipusnál! Arról nem is beszélve, hogy ezzel ott is lapon tudsz fordulni, ahol egy sportgéppel nem.
(jó magyar utak)
Mivel idomos párti vagyok,szeretem a precíz müködést, ha a fazer valamikor elmegy újra Xx marad számomra alternativa az árakat figyelembe véve..Persze ha majd találok árban és állapotban megfelelőt akkor....
Melyikért is? Hát mernék én Neked beszólni? Tisztellek, és nagyra is becsüllek.
én arra értettem ,hogy nem sokat számított hogy 600 vagy 1000 a moci ott a túrán....nagyjából betartottuk amiket be kell..
ezért a beszólásért még szívni fogsz