Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Urak!

Ma szétszedtem a féklámpa kapcsolómat (a pedálnál),mert hol működött hol nem,de inkább nem...
Viszont nem nagyon tudom össze rakni,nem mintha olyan bonyolult lenne,csak még nem jöttem rá a megoldásra... Valaki szerelte már ezt a kapcsolót?
Vagy még ez:vtn.
szerintem 10-15 körül le is fújnák neked a fényezők..
akkor semmit sem buksz és a végeredmény is maximális
Ha ügyesen kezeled a hőlégfúvót, csodákat lehet tenni a fóliával. Melegen többször visszavehető, nyujtható. De úgy nézem erre a dobozra egy darabban nem igazán lehet felrakni.
Tudom, de azért én megpróbálom. Max bukok 6-7 e ft-ot. Ha minta nélküli fóliát választok, akkor talán nem lesz annyira feltünő, ha nem tökéletes a felrakás.
Valószínűleg nem fog sikerülni!
Még pedig azért,mert túl sok él,hajlat van benne!
A"profi"se véletlenül nem vállalta!
Profival már beszéltem, de nem vállalta a leterheltsége, meg a doboz formája miatt. Megpróbálom megcsinálni itthon. Elvileg sokat bír a fólia. Max vébig szentségelem a folyamatot. Buktam már többet is az életben, mint egy nyamvadt fólia.
Én egyszer próbáltam felrakni fóliát, de sajnos egy nagy idegeskedés lett belőle, mert nem sikerül felrakni.
Nem lebeszélni akarlak, csak a tapasztalataimat akartam megosztani Veled.

Én inkább elvinném egy szakemberhez, azok jól tudják, hogy hogy kell húzni, vonni, nyújtani, melegíteni...
Köszi! Itthon is arra szavaztunk. Remélem majd normálisan fel is tudom rakni.
Én a fényesre szavazok!
Nem, nagyon jól érrztem magam. Jó társaság, szép tájak, jó utak. Kell ennél több?
Gondolom nem bántad meg!
Most hirtelen ez a zene jutott eszembe, ha a szerbek felé mennénk:

http://youtu.be/C7xNy6Ooh6A
Megbocsátok!
Nézegettem a garda útvonalat. Legalább 2500 km lenne. De el kell döntenem, hogy rafting, vagy szájtátás. Erre az évre ennyire fogja futni. Legalábbis most úgy néz ki.
Én most mentem arra először.
Igen ismerős!
Bár én inkább úgy mondanám"már unalmas"!
Kb.8-évig jártam ezen az útvonalon,motorral!
Semmi gond!
sorry
Mindenesetre ha tudsz valami részletet, akkor légyszi szólj. Köszi. Most pedig el kell mennem francia krémest enni.
Most ingoványos talajon mászkálsz. Após sajnos már nincs.
véged van anyóst - apóst- kutyát-macskát is el kell hoznod
Az XX-el van bajod, vagy Mariannkával?