Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt!
Ha arra azokra a fekete foltokra gondolsz, akkor az lehet az odaégett nadrágtól is. Szerintem nem kis munkával le lehet takarítani onnan, és akkor csak egy kicsit színesebb lesz ott a cső. Sajna teljesen nem lehet eltüntetni.
Én is otthagytam a nadrágom egy részét a kipufogón. Azóta viszont megtanultam a helyes "lábhasználatot".
Köszi!

Én is ugyanerre gondoltam. (Mármint az áráról )
Szóval akkor a kipufi az normális ha ilyen színű.
a jelenség normális! Mindig a saját kipufjával futott...Ebben ott a katalizátor,ha jól tudom.... Milka majd pontosít
Viszont alaposan nézd meg! A bal oldalán feküdt már,a deklin látszik..(persze ez nem baj)..
Névre irva friss vizsgával,egy kis alkuval nem pénz érte(ha jó a masina) Csak a névre irás 100e ft
Sziasztok Srácok!

Mint tudjátok XX-t keresek. Találtam egyet egész jó árban viszont érdekesen el van színeződve a kipufogója. Ez normális vagy valami gebasz lehet vele?

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx_nevre
_irva-5458638

Köszi a segítséget.
széééép a moci....
az átírás procedura 112000ft

Tekintve egy k8 as busa 206000 ezrét
Szia!

Alku nélkül 1,4 az ára, ebben a gyári plekót és lámpát is adom hozzá.

Üdv.: Hajek
Szia!

Amint látod a 14000-km az nagyon nem sok.

Sajnos nincs időm erre a "szórakozásra",ezért csak a szívem fáj, hogy érintetlenül áll a garázs sarkában.

Röviden ennyi.

Üdv.: Hajek
Hááát jól gondold meg!
Szotyival etetni a sólymokat...?
Szerintem arra az XX a megfelelőbb!

Egyébként miért válsz meg Tőle?
CSak simán a válság vagy másik szerelem a láthatáron?
Üdv! Nekem van itthon 1 kg hámozott nyers szotyim az elég lenne rá? Vagy azt is lehetne, hogy megpirítom, és akkor az többet is érne.
Szia.

Mégis mi az elképzelésed az eladási árra?
Szia!


Még nem hirdettem meg, csak elhatároztam.

Amúgy semmi extra nincs rajt, csak amit említettem.

Szervízt majd április környékén kellene csinálni, olaj+ szűrő+ légszűrő takarítás. Más rendben van.

Üdv.: Hajek
hamár megemlitetted egy linket is mellékelhetnél ahol megtekinthető a hirdetés
szépjónapot kivánok mindenkinek,,,..:-)...üdv a régi ismiknek,,,
Értem én ezt a békesség dolgot,de!
És itt a "DE"-n van a hangsúly!
Akkor no nyitott dob,ledes lámpa,markolatfűtés,ledes irányjelző,stb.még sorolhatnám azokat a dolgokat,kiegészítőket,amit viszont szigorúan tilos felrakni,átalakítani stb.És ezek alol a dolgok alól nincs semmilyen kibúvó!
hello xx.
Üdv mindenkinek!

Nem hirdető fórum, de itt is meg említem.

Eladnám motorom, ha valakit érdekelne:

2007-04-hó, XX fekete színben sérülés mentesen, MRA plexivel LED-es hátsólámpával, 14000-km-el szotyiért eladó.

Üdv.: Hajek
Biztosan igazad van, de jobb a békesség
A rendőrök lehet szólnak érte,de "hivatalosan"jogszabályilag a motorkerékpár pont nem sorolható egyik jármű kategóriába se,ami bele esik a tilalmi listába!Ugyanis nincs olyan jogszabály a kreszben,ami az egy lámpa testtel szerelt,maximalizált 40-centivel a földtől lévő,stb fényforrásra vonatkozna!
JOGHÉZAG!
Csakis Siemens!
Nem a legolcsóbb sőt lehet a legdrágább,de nekem 5-éve hiba nélkül müxik,izzóstul mindenestül!Az is lényeg,hogyan,hova,ki szereli be!Nem mindegy!
Jó választás!
Ha most cserélnék,lehet én is ilyen 'K'-sat vennék,nem annyira feltünő lehet nem basztatnak a rendőrök ha nem kéken világít.
Nézegettem a szetteket, vannak Philips izzós szettek és egyebek olcsón. Tudtok esetleg ajánlani valami konkrét tipus és helyet ahonnan érdemes vásárolni? Ami nektek már bevált. Egyébként a 4300K-s mellett tettem le a voksom. Nem is feltűnő és annak a legjobb a fényereje állítólag.