Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Szétbontjuk a gépet, akit érdekel cucc belőle, megtalál
Évjárat 2000.

Andi
Dehogynem! Jó reggelt!
nem bírsz aludni vazze?
Nekem is xenonom van, de még senki nem villogott rám utassal sem. Ha a távolság jól van beállítva, nem lehet gond.
Hello!
És a vizsgát meg tudod oldani?

Üdv Mindenkinek!
Egy dolog miatt aggódom. Nem égeti ki a szembejövők szemét a xenon? Vagy kell valamit barkacsolni, hogy ne villogjanak rám emiatt állandóan?
Oly annyira van,hogy nekem már 5-éve benne van,és nem egy xx-be tettem még be!
De ha nem akarsz szívni(egy-két évente cserélgetni),szánj rá pénzt,és csak jó minőségűt vegyél!
Oksa!
Sziasztok! Eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne ha szerelnék egy xenon izzót az XX-embe. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Egyébként ez is jó vételnek tűnik:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx-53149
01
Szia Milka!
2000 es a moci. A karasnások szerint egyfajta van csak hozzá. De mindegy is, mert az enyém valami bevándorló lehet. Nincs kiszakítva a lámpa alján a foglalat helye, csak ki van könnyítve. Egyébbként a héten láttam a törökbálinti vörösbárónál egy ugyan ilyet. képet holnap tudok készíteni. Addíg is köszi.
Mikori a vas?
Mert aszt hiszem nem mindegy!
De megyek megnézem,de nem ígérem hogy meg lesz,szerintem kidobtam!
Viszont dobj fel róla egy jó minőségű képet,mert nem lehetetlen hogy más vasé jó bele,és az lehet hogy lesz!
Üdv mindenkinek!
Nincs valakinek elfekvőbe xx helyzetjelző foglalata?
Előre is köszi: Isa.
tankbőr alatt karcmentes!
Szia!

bekiss@citromail.hu
Donkartacs!

Adj egy mail címet légyszi,vagy írj az enyémre!
Szépjónapot mindenkinek,,,,Szevasztok..Ezer éve nemvoltam itt....De azért nem vesztem el:)....
Hali.

Küdtem mailt az XX-el kapcsolatban. Cimbimé a gép! Hívd fel, ha komolyan érdekel meg tudtok egyezni.

Egyébként meg patika a gép!
Szép napot!
Ez a gép nagyon jól néz ki így elsőre. És ha még a két doboz is jár hozzá...
Sziasztok!

Köszi a segítséget, megkeresem a srácot. Igazán segítőkész csapat vagytok!
A srác aki árulja, viszonylag aktív fórumozó, itt az adatlapja: Adatlap