Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia Milka

és ferodobol szinteres vagy a sima is jó? Melyikkel van jó tapasztalatod?
Eladtam a fazert...
EBC nekem például nem, jött be!Pont azért amit írsz"melegítés".Én sokat túrázom,most már nem nagy sebességgel,és ezért keveset használom a féket,inkább motorfék.Így mikor szükségem lenne a jó fékhatásra,háááááááááááááááááát......!
Persze én ezt megértem!
De hidd el,mi illetve én is már túl vagyunk ezeken a próbákon!Csak jó indulatból írtam,hogy az XX a ferodót "szereti".Nincs hangja,nagyon tutin fog,és sokat el megy vele!
Ezt nem ismerem! Én vettem már bele Newfren-t, az olasz, de nekem jó volt. Nem igazán maradt el a gyáritól. Most EBC van, szinteres. Nekem szoknom kellett, hogy melegíteni kell, amúgy jó!
Tudom tudom....!
De hajt a kíváncsiság hogy hátha van olyan ami ugyan olyan jó, elvégre nem csak a Ferodo gyárt fékeket....
Én azt mondom érdemes kipróbálni mást is, emlékszem mikor elkezdtem használni a ferodót (még 250 es banditba) akkor mindenki kétkedve állt felé, és most...
Ezért kérdezgetem hogy milyen tapasztalatok vannak mert ha valami fos, akkor abba nem nevezek be.
Már írtam neked!
XX-be csakis ferodó,vagy gyári!Nem értem miért kísérletezel?
Persze csak akkor ha meg is szeretnél állni!
Estét mindenkinek! Valaki már hallott, esetleg próbálta ezt a márkájú betétet?
Egy pár emberkével beszéltem akik ajánlották, de az ő vasuk kb 100 kilóval könnyebb, (600 as rr és zx)és ugye ez sem elhanyagolható...
Neten elég jó dolgokat írnak róla, de hát az ugye csak reklám...!
Lehet!
Csak úgy " hasra ütve" írtam!
fiatalítod magad?
több az mint 30......
Sziasztok!
Sajnos el kell adnom az imádott vasam.Hitelmentes,2007-es,26000km-el,új láncszettel,fékbetétekkel,aksival,és sok extrával.Másfél milla lenne az ára.Ha tudnátok segíteni az eladásban,rendezek egy kajálást.KÖSZI!
Oksa!
Köszi a segítséget Milka! Kipróbáljuk
Ha minden igaz fél szintetikus!
Én is majd megtapasztalom jól, aztán én is mondok egy véleményt. Aki akarja meghallja, aki nem, az nem. Egyébként hogyan keressem ezt az 5000-es olajat? Ez fél-, vagy teljesen szintetikus volt? Netán ásványi?
5000-es volt!
Igen a 10W-40 es talán jobban meghígul nagyobb melegben!De kárt az se tesz a motorba,ebben biztos vagyok!
Köszönöm az elismerő szavakat,kár lenne tagadni jólesik!
De azért mert nekem valami bejön,szimpatikus,stb.még nem jelenti azt,hogy annál nincs jobb!Bár az elmúlt közel 30-éves motoros múltam alatt,szinte már mindent kipróbáltam,megnéztem,tapasztaltam,stb.Tehát valami rálátásom talán van a dolgokra,de dönteni mindig a annak kell,aki majd használja,alkalmazza,stb..Én csak az általam tapasztaltakról tudok írni,szólni!
A kódjára emlékszel? Vmi 4000-es volt ha jól rémlik. 10W40-es gyárihoz képest melegben remélem jobb lesz. Nyáron nekem a gyári viszkozitással városi tötyörgésnél "ragadt" egy kicsit a váltóm. Egyébként ha nálad vmi nem rossznak minősített, az nekem már ajánlás
Én régebben 20W-50-es motult használtam!
De az ajánlás erős kifejezés!Azt tettem bele,mert az volt olcsóbban!
Most például Castrol 20W-50-es!van benne!
De mint már ezerszer írtam,szerintem utcára tök mindegy mi van benne!A mai olajak mind tudják azt,ami utcai használathoz kell!
Kivéve:Tesco gazdaságos,és társai illetve egyes neten rendelhető no-ném olajak!
Olyan nincs!
egy család vagyunk mindnyájan...nem?
Reggelt mindenkinek!

Milka mester! Lécci segíts. Milyen MOTUL olajat ajánlottál az XX-be?Kipróbálnám. Bár nekem a Repsol sem volt rossz...
Mi is sok boldogságot kívánunk az érintetteknek!
A nem rokonoknak is!
Köszönjük szépen!
Sok boldog névnapot az illetékeseknek, főleg a rokonyoknak!
Közben megtaláltam köszi!
Ha meglesz, és az enyém tényleg foglalózzák, akkor vasárnap hívlak. Ha nem lesz meg, akkor várok türelmesen és vadászok vagy lesz egy Haya belőle :)
Szia!

Akkor valamit ki kellene találni, mert jelentkeztek a motoromra.

http://www.kepesmotor.hu/honda...

Elég korrekt árat ígértek, de még nem vitték el.

Amikor aktuális beszéljünk róla.

Üdv.: Hajek
Szia Hajek ÚR!

A hétvégén valszeg foglalózzák a vasam. Eladó még a Fekete Gyöngy?
Ha igen, kérlek vedd fel velem a kapcsolatot emailban (adatlapomon elvileg kinn van).

Üdv,
Jocee