Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindegy! Még van 3 hónapom arra hogy beszerezzem.
Bakker! Miért nem szóltál előbb? Már visszaraktam.
A fejidom ki van lyukasztva, a lámpán meg megoldanám.
Hát igen! Pont erre gondoltam . Ha már kiszedted, akár nekem is adhatnád . Kösz a fáradozást .
Jó reggelt!

Bocsi, hogy csak most rakom fel a képeket, de alig bírtam kitekerni a foglalatot. Mondjuk azt nem tudom, hogy a Te lámpád alulról ki van-e "lyukasztva".
Köszi!
Este megnézem Neked!
Az a gond, hogy ezt csak egy olyan xx-es tudná megmutatni, akinek gyárilag van. Ha megnézed a lámpámról a képet, ott feltételezhetően azt a körformát használja a rögzítésre. És ha az izzó egyik oldalát takarja valami fényterelő lap azt már be lehet faragni.
Csak azért mert sztem van nekem, csak nem tudom melyik lesz az. .
Sajnos képet nem tudok feltenni, csak ha már lesz ilyen foglalatom . Neten meg sehol nem találtam róla semmit.
XX-re (dual fékhez) gyártott komplett fém fékcső rendszer.
20 pénz.

Dobj fel róla képet és megnézem van-e. . .
Nincs mit!
Mindegy. Jó lessz a sima foglalat is. Azért kösz, hogy utána néztél.
Háááááááááááááááát!
Olyanom biztos nincs!
Bocs, én a helyzetjelző, vagy parkolófény foglalatára gondoltam. Szerettem volna a gyári állapotot produkálni. Úgy emlékszem ott van az izzó előtt valami takaró, vagy prizma szerüség, ami a foncsorra tükrözi a fényt. A márkaboltban 8,5 ropi . De ha nagyon nem megy marad az egyszerü foglalat.
Áj!
Nem műszerfalba kéne?
Ha meg más készítettél foglalatnak helyet,akkor miért nem azt teszed bele?
Üdv Milka!
Így néz ki a lámpám. Azt a lyukat már én gányoltam bele. Jobb hijján egy álltalános foglalat számára.
Ja igen!
3.000Ft/db
Majd el felejtettem!
Eladó a képen látható szék!
6-DB van belőle,pontosan egy garnitúra!
Kifogástalan állapotban!Szinte újak(4-hónaposak).
Látom jól megtanultad a leckét!
Egyébként teljesen igazad van!
A refit csak xenon szín közelire(kékes) szoktuk cserélni!
Szia!

Nekem is xenon van! (Milka szerelte be.)
A refit ne cseréld le szerintem,mert 1 többet úgy se fogos használni (nem kell),2 ha netán behány a xenon refivel haza tudsz menni.
Az a lényeg,hogy jól be legyen állítva!
Azért merült fel bennem, mert a gyári, halogén izzó hegye be van "festve", hogy ne szórja annyira a fényt, vagy valami hasonló. Az autómba építettem már be xenon izzókat és ott merült fel ez a dolog, csak ott eleve van egy kis kupak a lámpába építve ami letakarja az izzó "hegyét". Viszont itt az XX-ben nincs. Ezért kérdeztem. De ha azt mondjátok nincs gáz, akkor elhiszem. Igazából azért kérdeztem, mert nekem nincs tapasztalatom ezzel kapcsolatban. Mind a 2 izzót kicseréltétek? Vagy csak a tompítottat? Amúgy kössz a segítséget!
Miért égetné ki?
Ha jól be van állítva,akkor semmi gond!