Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon szép az Xx
Nekem ilyen!
Nem!
De célszerűbb,főleg ha komolyabb(nagyobb űrméretűt)teszel fel!
Doboz függő!
Tartótól függ... Nekem Wingrack van fent, nem kellett semmit változtatnom. Egy-két centit belenyúlik, igy az indexbúrák nagyon picit felfelé hajlanak. Még nem volt időm foglalkozni a problematikával, de engem nem is zavar.
Urak!

XX-re oldalra a dobozokat csak úgy lehet felrakni,hogy az index lekerül a helyéről?
Miért kérsz bocsánatot!?
Ezért is van ez a fórum!
Illetve anno harmad magammal ezért hoztuk létre!
Amúgy ez is nagyon ott van!
Megnéztem!
Nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóó!
De én már bátortalan vagyok egy ilyen szituhoz!
Talán 20-évvel ezelőtt megtettem volna(pontosabban meg is tettem,ennél rázósabb dolgokat)de most már nem!
talán megöregedtem,benőtt a fejem lágya,stb. ki tudja!
Tegnapi fiatal kollégának is találtam egy naon jót. Úgyis R1 et szeretne Bocsi mindenkitől, nem tudtam kihagyni

http://youtu.be/K9TmAgulNvg
Milka helyzetét legközelebb az alábbiakban tudnám elképzelni (minden stimmel, kivéve a Kawa)

http://youtu.be/HXnU8LR1dqY
Vizsgahelyen szívesen látlak!
Igen!
Ahogy a torkán kifért!Ez háborított fel igazán!Mert gyorsan,gyorsan mentem nem is tagadtam!De akkor is,ezt a az ordibálós hangnemet kikérem magamnak!Az igazsághoz hozzá tartozik még,hogy nem álltunk meg mikor le akart inteni a gyorshajtás miatt!
A rendőri leintés nála azt jelentette:a kukoricatáblában állva,a sapkáját lengette!No ezt kellett volna nekem észlelnem!Hozzá teszem ha jól tudom nem csak én nem vettem észre a"jelzését"!
Mikor utánunk,és egyértelmű lett számomra hogy meg szeretne állítani jött meg is álltam!Pedig a határ 2-3 kilométerre volt csak,és ugye egy golf-1.3(ezzel volt a rendőr) nem hiszem hogy akadály lett volna az eléréseben.Szóval én csak az üvöltésért nehezteltem,no meg hogy nem akartam megállni,ami szintén nem volt igaz!De ez van4
Amúgy nincs rossz tapasztalatom az Osztrák rendőrökkel,sőt Korrektnek tartom őket!Sokkal korrektebbek mint a Magyar rendőrök,vagy még sorolhatnék pár országot!
Szegeden sem kell levenni vizsgára a dobot.
Nem gáz az a Bp. Úgyis járok arrafelé májusig.

Tényleg ordított veled? Pedig nem úgy ismertem meg sógorékat. Itt most fél éve együtt dolgozom már velük, de teljesen korrekt úriemberek. Mondjuk nem rendőrök
Hát....
Valóban egy kicsit nyersebb volt Pep a kelleténél. Sztem csak szar napja volt.
Reggelt!
Szerintem neked "gáz"!
Budapest!
Én már jó pár éve járok(1998-óta) Ausztriába,volt hogy egy évben többször is!
Eddig egy gyorshajtásos büntim volt (ezt egy kicsit nehezményeztem,mert üvöltött velem mint a sakál).Egy másikat meg kidumáltam!
De a hangos dobért még nem szóltak!Azért már igen,hogy parkoljuk a vasakat kicsit rendesebben le(ne foglaljuk el a fél útpályát)de ezt is normálisan,kérve!
Pedig Ausztriából hallok horror sztorikat a kipufogók miatt. Többen mondták nyugatra meg ne próbáljak nyitott dobbal menni. Vizsgabázisod merre van? Májusban műszakis lesz a gép. Nehogy mán dobokat cserélgessek
Én mindig a nyitottal járok!
Nekem sincs benne "E"-betű!
Igazából pont le is szarom,meg a rendeleteiket,mindet betartani úgyse lehet!
Vizsgára se veszem le,nem gond a dolog(mondjuk saját vizsga bázisom van),de még Ausztriában,Svájcban,Lengyeleknél,sőt még a Svédeknél se volt gond!
Minden vasamon nyitott dob volt(Martin)!
A gravír nem segít,messziről sikít a dolog!Egy hozzá értő rendőr simán kiszúrja!
Szerintem hagyd a francba,én azt tenném,illetve azt is tettem!
Atix csak neked csak most, kikerestem az egész storyt 2 percben:
csrobcsi:
Szép reggelt mindenkinek!
Én is csatlakoznék a Club-hoz, mert úgy nézem az XX fórum lassan kihal. Egyből egy kérdést szegeznék az itteni nagy érdeműnek, bár nem tudom hány Szeged környéki tag van. Nem tud vki Szegeden vagy környékén jó festő-fényezőt? Oldalidomot kellene festeni, mert sikerült a madarammal elborulni álló helyben
Így aztán a zúzott kő megtette hatását... Csupa karc lett az idomom, nem túl mélyek, de messzebbről is simán látszik. Szóval help. Plíz.

pep

[4009] 2010. november 10. 10:49

Udv csrobcsi.
Volna itt 1-2 dolog.
1;" Én is csatlakoznék a Club-hoz" HA LEHETNE . Ez lemaradt.
2;"mert úgy nézem az XX fórum lassan kihal" Az hogy az XX fórum kihal ELNÉZÉST A NYERS SZAVAKÉRT de pont leszarjuk többen is . Voltak a multban olyan problémák ami miatt létrejött ez a BARÁTI TÁRSASÁG a Club 130.

Még 1 kérdés: Személyesen ismersz valakit közüllünk ?
Mert Jó lenne az ajánlása, legalább anyi ,hogy " Jó srác . ismerjétek meg"

A másik dolog: fényezőt Szgeden nem ismerek de Pesten tudok neked segiteni.

Üdv :pep ( a Fönci )

csrobcsi

[4020] 2010. november 10. 11:16

Köszi a választ és az infót.
További jó klubbozást.

Volt ez téma utána itt is, pro-és kontra, nekem akkor is az a véleményem hogy egy ilyen kérdésre nem ilyen válasz az illendő. Persze, tudom, ismeretlenül, stb, de ha az utcán megkérdezném tőle hogy mennyi az idő ismeretlenül, akkor is hasonló stílusban válaszolgatna? És még mindig nem szeretném szétoffolni a fórumot...Bocs mindenkitől.

Inkább teljesen más téma. Megjöttek a Yoshimura dobjaim. Álomszépek, a hangjuk is, e-bay-en rendelve, amiból, csupa nagybetűkkel a doboz oldalán hogy for racetrackon júzoljam only. "E" betű meg ilyesmi persze sehol, lesz ebből nekem idehaza gondom? Vizsgára persze visszarakom a gyárit, de útszéli ellenőrzésnél pld? Volt már valakinek tapasztalata? Vigyem gravíroztatni vmerre?
Köszönöm ez jól esett!
Szerintem senki sem akart Neked semmit se nem se megtiltani. Egyszerüen csak nem ugy kérdeztél ahogy az szokás, vagy éppen illik. De biztosan a 130-asokban van a hiba, és nem benned!
Erre mondják, hogy gyenge kezdés után erős visszaesés?
igaza van Milkának!
(én is zérórol indultam pár éve......)

csak azóta erősen visszaestem......
Én nem hiszem,pontosabban nem emlékszem olyanra,hogy bárkit is előítélettel fogadtunk volna!
Itt mindenki úgy mond a" zéróról" indul szerintem!
Ha nem adtál rá okot,nem hiszem hogy bárki is neked ugrott volna!
Szerintem az általad "kioktatásnak" vélt hangnem,inkább építő jellegű,segítő szándékú akart lenni!Nem?
Én indok nélkül,ismeretlenül, biztos nem rontottam neki senkinek!
Egyetértek veled, lehet tényleg nem kellene egyből nekirontani senkinek. Sajnos én sem sok megértést és segítséget kaptam ezen a fórumon, pedig nagyon óvatosan és tisztelettudóan közelítettem a csapathoz. Aztán én is kaptam a kioktatást. Kár, mert ez is lehetne egy segítőkész, konstruktív fórum. Nekem etalon az index/KTM LC4 640 tapasztalatok fórum. Nagyon segítőkész és korrekt csapat volt (sajnos mióta ellopták a KTM-em nem olvasom). Később alapítottak is egy KTM klubot és nagyon komoly kedvezményeket kaptak a magyarországi KTM importőrtől. Szerveztek nekik gyárlátogatást, stb. Csak korrektül kell egymáshoz állni. Nekem elsőkörben elment a kedvem ettől a fórumtól, de azért kíváncsiságból néha visszanézek, beleolvasok, de mindig csak a kioktatás és a kivagyok-mivagyok megy. Pedig tényleg lehetne másképp is. Ettől függetlenül én sem értek egyet azzal, hogy egyből 150 lóerős motorra üljön a gyerek, bár ez a fokozatosság elve kicsit túlmisztifikált szerintem. Úgy gondolom, ha valaki elég érett fejben, és tiszteli a motort akkor elsőre is elboldogulhat akár egy 1000-es sportgéppel is.

Ez a videó mondjuk mást mutat :D Kawasaki GSX-R1 :)
http://youtu.be/CFXHHImB6JI
Atillák