Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, dehogy. Nem vagyok egy mimóza
Csak már unom a témát.
nem értem, feladom...
Temegmilyafaszomatkötekeccmégmindéég?


(Ebben is bántót véltél felfedezni? Szerintem nem írtam olyat, de nem értem... biztos bennem van a hiba...)
Így van
Látom nagyon ragaszkodsz az első benyomásodhoz és tévedhetetlen véleményedhez!

Nem baj, téged így kell elfogadni.
Akkor levezetem. Megismerted petit a fazer fórumról mert írtál neki. barátok lesztek. együtt mentek motorozni. szép. holott nem is ismerted. szerencsés vagy, mert egy szimpi emberkével hozott össsze a sors.
én írok club130, válasz ide ne csatlakozz különben is ismersz e vkit hogy írol. ezért nem írok többet, nem leszünk barátok, nem megyünk együtt motorozni, nem szép. ennyi.
Nekem is!
De nem vált be!
Senkit sem ismerek egyik forumról sem!
Ja ma megismertem freemailpetit a fazer forumról..

Egyszer találkoztam Pep-el amikor árulta a hayabusát,bementünk a boltjába...De akkoriban még nem forumoztam..
Csak egy ötlet volt, és csupán a viszonylagos olcsóság szólhat mellette. Én is csak megvettem, de csak próba miatt volt a motoron. Mondjuk ennek köszönhetően legalább le lett fóliázva a motor.
Nos, szó szerint engem sem. De én úgy érzem, és nekem ennyi is elég. De gondolom tőled nem kérdezték meg ismersz-e vkit hogy oda írogatsz. És ettől természetesen nem emberevők. Pláne hogy ezen fórum nagyja ott is képviselteti magát.
Köszönöm a pozitív vélemény nyilvánítást Úrak!

Szerintem sem vagyunk emberevők...
Szerintem se "emberevőek"!
Gondolom ott is van hogy valakinek szar napja van,mint nekem,vagy bárki másnak!
volt olyan ,hogy belecsacsoktam a club 130 forumába IS...Engem nem hajtottak el onnan sem....pedig ismeretlen vagyok számukra
Én nem mentegetőzni akartam!
De ne boncolgassuk tovább... csak gondoltam ahány ember annyi vélemény!
Nyeregtáskán én is túl vagyok!
Szerintem úgy szarok ahogy vannak!Pedig több típust,űrméretet kipróbáltam már!
Azt neked kell tudnod mennyire éri meg neked beruházni az évi 1-2 szeri használatra!
Én sokáig 2-3 szor használtam egy évben,de akkor nagyon megérte!Főleg ha esett az eső!Ebben(jó minőségűben)tuti száraz marad a gönc!Meg ha oda érsz a szálláshoz leakasztod a két koffert,oszt fel van víve minden,egyben,szárazon,stb.Ha hosszabb távra,több évre számolsz szerintem simán megéri.még évi 1-2 használat ,ellett is!Ráadásul ha van,szerintem többet fogod használni,mert adott a lehetőség!Én például szinte ki se teszem a lábam Pestről a hátsó doboz nélkül!Sose lehet tudni,mit látok meg útközben amit jónak látok megvenni!
Üdv Zorro!

Csak ismételni tudom magam - egy adott stílusban feltett kérdésre teljesen más stílusban válaszolni nem szép. Persze utólag mindent bele lehet magyarázni mindenbe. De nem szeretném ezt tovább boncolgatni, mint azt mondottam, jó clubbozást...

A túrával kapcsolatban : igen eljutottam messzebbre, de nem túrázgatok, hanem a közelben dolgozom lassan fél éve, még a moci is otthon van, mert nem olyan a helyzet hogy kihozhassam. Az asszony volt kint párszor, így felderítettem a kisebb,olcsóbb, elfogadható szállásokat, no meg a látnivalókat.
Köszönöm jól esik!
Jó estét! Nekem gyári doboz van fenn (egy fórumtársnak hála ), és ott van kiemelő. Vettem anno nyeregtáskát, de nem raktam fel soha, mert a normális használathoz kellett volna egy eltartót kreálnom. Viszont ha van eltartó, akkor az index sem nyomódik. Esetleg lehetne Neked is egy nyeregtáska+eltartó párosítás a legegyszerűbb (és talán a legolcsónb) megoldás.
Mé lennél szimpatikus bárkinek is te thunderboy? Ne jáccad itt a főncit mert főnci csak egy van!
Örülök, hogy eljutottál visegrádon tul is.

Motoros üdwözlettel!

Atix









Csrobcsi!

Én nem gondolnám, hogy el lettél hajtva a club 130-on, tény az hogy nem ismerünk, és talán erre kérdezett rá Pep, hogy miért csatlakoznál? ismersz valakit? szimpatikusak vagyunk?
Ha szimpatikusnak találsz minket akkor gyere el a gurulásokra és ismerj meg minket személyesen, nem harapunk!
Mivel ez egy nyilt fórum ezért túráink sem nem zártkörüek mi sem bizonyítja, hogy a club folyamatosan bővül!
Túráink jókedvben, sok nevetéssel, egymás vérének szívásával telnek, túl azon, hogy mindanyian azt csináljuk amit szeretünk: motorozunk!

Én nem érzem magam "Okosnak", szívesen veszem a tanácsokat túra ügyben merre menjünk, hol szálljunk meg, mik a látnivalók, stb.
Örülök, hogy eljutottál messzebbre és sikerült túráznod kicsiny hazánkon kívül is! kívánok neked baleset mentes kilómétereket 2012-ben is!

Motoros üdvözlettel:

Zorro -)-----
Baró mind a kettő!

Gondolkodtam rajta,hogy kellene venni ilyesmit,de rájöttem hogy évente kb 1x lenne használva,nem biztos hogy rentábilis ...