Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"olyan mint az XX kicsit lassabb" Hát ezt kikérem magunknak.
Hogy irhat egy eXX-es ilyet? Már nem is szeretnék találkozni Veled.
(A nem-találkozónkra meg hozd magaddal a Petit is légyszi! )
Boldog Új Évet az XX fórumnak , remélem ez évben sem szűnik meg!
Mert olyan mint az XX kicsit lassabb, mint a Ragadozómadár, de tovább ér (él)...
A fórumról meg annyit, hogy én akkor találkoztam a Királlyal, amikor még nem is tudtam, hogy Ő a Király...
Aztán meg akkor motoroztam a fél csapattal, amikor már nem is az XX-em volt hanem csak egy mezeifézer...
Sőt a Madarasokkal is, de amelyik madár csípősnek látszik, az valójában nem is biztos, hogy az...
Milka mesterrel sincs semmi gáz, sőőőőőt...mindenben segített, amikor megkértem , de aki húzogatja a bajuszát arra megorrolhat...
Aki meg úgy ugrik be egy társaságba, hogy olyanokat kérdez, hogy már a kérdéséről lehet látni, hogy vagy provokátor, vagy csak simán nem100 az ne lepődjön meg, ha annak nézik aki...
Én is bűnös vagyok, mert csak olvasok, de most az új évben, ha nem vagyok osztályidegen a Zongorával(Yam) akkor azért beköhögök az éterben...
Amúgy is mint ex-xx ösztönösen a "gyengébb" pártját erősíteném az "erősebb" sólymokkal szemben...
Uram Királyom kezedbe ajánlom...a kormánymarkolatot... aztán az idén motorozhatnánk tán egyet, ha Őkirályi Felséged és a sors is úgy akarja... kulcsszó - Tihany...akkor tán egyszer Djtocival is lekezelhetek...
Mégegyszer boldog évet minden fórumosnak!
...még a Vadászverebeknek is! (bocs Andryx)
Ja és ígérem teszek fel új képeket magamról és a zongoráról...
majd ha nektek lesz igazatok ,azt is aláírom.
(meg ha marhák lesztek ,azt is.)
most például marhák vagytok......
ÚGY BIZA!4
Üdv. mindenkinek!

Ezt télre vásároltam, csak időközben lett még 1 belőle. Ha valakit érdekel, ezt eladnám :

http://www.hasznaltauto.hu/motor/ktm/ktm_lc4_640-5387205

Szerin
tem szotyi az ára, de még lehet alkudni.


Üdv.: Hajek
Szép is a szerelem...
Oksa!
Úgy is kell tenni!
A megintet vállalom.
De a mindig........?(azt azért túlzás lenne állítani.)
De hogy vigyázzunk az egyensúlyra,majd akkor is szólok ha nem lesz igazad!
Akkor okés!
Van ott minden,szártól a repülőig!
Nézz már szét XX ügyben is ha már ott vagy! Köszi!
Basszus. A Deák Ferencben lakom én is.
Sejtem ki az. Karcsi a keresztneve. Ha itthon van holnap átmegyek hozzá , megnézem mi van nála. Nekem is kell doboz a VFR-hez. A tartó már megvan.
Nem jó a googl link!
Mást mutat!
Talán így érthetőbb!
http://maps.google.hu/maps?sad...
Deák Ferenc út!
Ha a 81-es felől mész,jobbra esik a felüljáró után szinte egyből!
Annyit tudok még,hogy fuvarozik az ember!
Arra már nem emlékszem!
De megpróbálom térképen megnézni merre voltam!
Mórra? Ki árulja? Hogy hívják? Én móri vagyok, de nem hallottam még senkitől hogy dobozokat árulna!
A képek lemaradtak az előbb!
Bocsi!
Ja igen az enyém GIVI,és ami nem látszik a képeken (csak a helye)Ö a fedélbe való egy vízhatlan térképtartó is,de én kivettem!
Én használtan vettem,nagyon jó áron!
Express.hu-n hirdeti a srác a cuccait!Rendszeresen hoz be külföldről(nem gagyit) használtat,és nagyon jó áron adja őket!Annyi hogy le kell érte menni Mórra,vagy postázza,de én mindig látni akarom mit veszek!Nekem 15-pénz volt a dobot tartóval,gyári kulcsokkal,mindennel!
Köszönöm!
De szerintem a "megint"az azért túlzás!
Bár mindig igazam lenne!
ÉÉÉÉÉÉSSS..............!
MILKÁNAK MEGINT IGAZA VAN!
(bár néhányunkban azért nem vagyok biztos.....)
Urak!

Keresek XX-re top case-t (platni) esetleg dobozzal!