Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha csak ez kell!
Mindennap beírhatok valami baromságot,ahhoz értek!
Pontosan!
De jó, hogy írt! Legalább megpezsdült a fórum!
Szerintem igy a legjobb mindenkinek...
az újonc a késöbbi beszélgetést már nem kommentálta ..
No problém!
Erre csak ezt tudom reagálni!

Én például mikor 10-év után vissza ültem motorra egy 400-as FZR-t vettem.Pedig 10-évvel előtte 750-es GPZ-ém volt!És még élek!
ja és mindenkitől bocs a hosszú offért, de elég idegesítő dolog van mindenhol, ebből a fórumból vhogy nem szeretnék kiábrándulni
Egy örök érvényű Monthy Python idézet erre a mai napra: Ne vitatkozzunk azon hogy ki ölt meg kit...

Fiatal kollégánk biztosan csak izgalmában írta el a típusokat, választ Milka véleményére meg picit túlreagálta na. Fiatalság... Mindenesetre én megszívlelném azt a kezdjünk 400/600 környékén. Én 3 éve vettem az XX-em, 7 év 650-es tapasztalat után, 33 évesen. Nem azért mert nem tehettem volna meg, hanem azért mert ekkorra értem fel hozzá, és ha rángatnám a bajszát, még most is tudna meglepit okozni. Szóval szerintem hallgass milkára és a többiekre, vegyél vissza picit minden téren :) Az az 50ezer havi részlet meg jelenlegi kormányunk mellett kellhet még kenyérre is. Kisebbet, és hitel nélkül, akár idősebb gépet is, hidd el, az is lehet igényes és szép moci, ami alapján az itteni közönség is csak csettintgetne. Elmúltak azok az idők amikor a legújabb/legerősebb/legdrágább, stb volt a menő. A csajoknak a 60 ló is elég a szörnyűlködéshez hogy ez aztán megy, az évjáratról meg fingjuk sincs :)

Tisztelt itteni közönség reakciójáról a véleményem, pedig hogy - tudom sok-sok türelem kell hozzá- de inkább okítsuk és segítsük a tanácsot kérőt. Tudjátok- sose viselkedjetek úgy valakivel amit ti sem tolerálnátok. Lásd régebben egy kérdést tettem fel csak a club130-ban tanult pep kolléga meg elhajtott a francba, hogy ez micsoda zártkörű klub. Én attól néha beleolvasok abba a fórumba is. Ezt nem tilthatja meg :) Ahogy nézem éppen túrát szerveznek nyárra, ide a környékre, Dubrovnikba. 100x jobb, szebb, rövidebb, érdekesebb és élvezetesebb utat tudnék mint a terveik. Szállást sz@rér hugyér, érdekességeket, amit ők nem találnak meg. De nem fogok tanácsot adni. Hiszen ők olyan okosak. Ne legyünk mi is olyanok pls. Lehet hogy fiatal kollégánk egy értékes emberke, csak nem találtuk meg elsőre a közös hangot. Ha nem bizonyít, majd akkor elhajtjuk jól, és - szintén monthy python- lökjük a földle dulván
Aha!
Akkor tényleg félre értettem!Lehet a smile hiánya miatt!
Az iróniát észre vettem,főleg a biztosítékok felsorolásánál!No ott röhögtem is!Nekem az eleje volt furcsa!
Szerintem rajtad kivül, mindenki érti . . .
(az itteniek közül, akik közé magamat és szerény személyedet is sorolom) A hozzászólásomat ha elolvasod még egyszer lassan, akkor te is rá fox jönni hogy tele van iróniával. És nem céloztam semmire (senkire) azon kivül, hogy tudatlan barátunk azt sem tudja melyik bolygón él....
Nem!
Nem hiszem!
A "fapapucs" legalábbis nem mond számomra semmit,azon kívül hogy egy fa lábbeli!
Ez viszont "csak utálják az ujakat"szerintem értelmezhető!
De tudod mit bocsánatot kérek a beírásomért!
Szerintem értelmezési problémáid vannak.
Ha annyit irnék csak a topicba hogy ,,fapapucs" Te azt is magadra vennéd?
Ha az "itteniek" kifejezést rám is értetted,akkor hibás a dolog!
Semmi utálat nincs felőlem az újak felé!Mindenkinek ugyan annyi joga van csatlakozni,ide írni mint másnak.Amit először írtam az szimpla jó tanács volt!A korára meg semmi féle megjegyzést nem tettem!
Fiatalság....
Szega!
Üdvözöllek köreinkben. Ne is törődj az itteniekkel, csak utálják az ujakat! Szivesen segitek neked. Pont van egy eladó neked való vasam. Az meg ,hogy hány éves vagy kit érdekel? Mi közük hozzá!? Ha korlátlan jogsid van, sztem minimum vegyél egy 150-160 pacis vasat. (csak hogy szokd!) Semmiképppen ne vegyél olcsó motort vagy régit mert az szar! Minél magasabb legyen a kiszemelt tax ára! (Minél ujabb ,szebb kevesebb kilcsis, annál biztonságosabb! Szóval ha belegondolok nem is egy motor áll a garázsomba ami neked is szóba jöhet. Kiválasztod, majd rendezed a vételárat. (Ami esetedben részletekben történne) Tehát....
Vehetsz fel jelzálogot, vagy nevemre irathatod a lakásodat, kocsit ,stb....
Kötünk cascot!+ egy életbiztositást, amit természetesen én fizetek részedre. (természetesen a kedvezményezett is én vagyok) A vételár kiegyenlitéséig természetesen a gépjármü az én tulajdonomba marad! Aztán ha megéred azt a kort ,mire kifizeted az utólsó részletet is, akkor bemutatlak pár barátomnak.






























Nehogymár elbukjam az életbiztidet. . .

Hivj bátran, segitek!



Valószínűleg igazad lehet!
Bár én ha valahova beírok (főleg először),biztos nem merem a "magas c-én"kezdeni,hanem ha rosszat írtam,javítom,elnézést kérek,stb.
Ha meg jó tanáccsal látnak el, legalábbis megköszönöm,attól függetlenül hogy utána alkalmazom,megfogadom a leírtakat,tanácsokat vagy se!
De ahogy mondani szokták nem vagyunk egyformák!
Lehet, hogy mi kezdtünk rosszul. Azt kellett volna mondani, hogy: van egy eladó igazi kezdő motor eladó, hitelátvállalással. Egy Kawasaki GSXR1000RR!

Pontosan!
Részemről mindenki ott csavarodik fel a fára ahol akar!
Csak ne legyen közeli jó barátom,ismerősöm!
Túl sok temetésen voltam az elmúlt években!
Igen!
Bunkó vagyok!Főleg ha kihozzák belőlem!
Bár szerintem többet segítettem már ezen a fórumon(normális hangvételben),mint te gondolnád!
Az hogy min motorozol,szeretnél motorozni azt jó tanácsnak szántam!
De tudod mit legyen neked!
Okos vagy,szép vagy,meg minden!
Én meg bunkó,arrogáns,stb.
Szép napot! Azért egy kicsit erősen kezdtél, és ezt nem a hejesírási hibákra értettem. Ha megnźted volna mindenki vállalja az arcát. És ha nem is hiszed el, de segítünk is egymásnak. És segítenének Neked is, csak nem sikerűlt a legjobbra a belépőd. De nyilván ezekből a hozzászólásokból ezt Te is levetted. Ha meg csak szimplán motort akarsz venni, akkor nézz körűl az "apró" rovatban.
Elég kemény vagy öcsisajt,hogy oszlopos forumtagokat lebunkozól!
Nem hallotad még azt,hogy felfelé nem ugatunk!
Hacsak a hondát irtad volna el....
Lehetséges variációk:

gsxr 1000 - ez Suzuki
cbr 1000 rr - Honda fireblade
Na most ha visszaolvasod az hozzászólásod ,te magad láthatod,hogy hülyeséget írtál...
Nem rosszindulatból irtak véleményt.. Csak ha azt sem tudod mit veszel,neked is lesz kereszted az út szélén,vagy akár tábla is..hogy:"őt is hazavárták"..
De te kemény vagy az a lényeg
Tényleg nem kötelező kitölteni az adatlapodat, csak akkor ne várj sok segítséget tőlünk.
( túl sok arctalan csicska szórakozik a sportmotoron, és már bizalmatlanok vagyunk)
oké.
én sem szólok bele hogy te min motorozol és bocsánat hogy a hondát elírtam. szerintem te is írtál már el dolgokat életed során.
2.nem fogom kitölteni az adatlapomat, mert nem kötelező.
3.azért ekkora bunkónak nem kell lenned.
üdv.
No meg az adatlapodat is kitölthetnéd!Nem?
Ha meg találsz GSXR1000rr-t akkor arra és vevő lennék,kerül amibe kerül!
Egy jó tanács!Nulla tudással,tapasztalattal,kezd egy kicsit lejjebb:400-as,600-as!