Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor miért nem, azokba a topikokba keresel?
homda gsxr1000rr?
pl: homda gsxr1000rr , vagy yamaha r1 est keresek elsősorban, de igazábol 750 felettit.
és bocsánat de ez lesz/lenne az első motorom.22éves vagyok és most tettem le a korlátlanra a jogosítványomat.
Szia!

Mit jelent a "sportmotor"?
Sziasztok!
hitelátvállalással vennék sportmotort, aminek a havi törlesztése lehet 50 ropi is.(csak sportmotor érdekel)
BUÉK ide is FIXIX!
hello mindenki!
Plexitémához hozzászólva:
Nekem ffabbri van, nincs meg a kiemelés mint a gyárinál, ez csökkenti is a "tetszési indexemet", a műszerfal - plexi közötti jelentős rést polifoammal pótoltam az esetleges beázás ellen, viszont gondolom pont emiatt nem is tud kiszellőzni normálisan, így köszönhetően a gyári "desert storm"-nak csöppet megkezdte a fordulatszám jelző két oldalán a műanyagot. Nincs sötétítve sem a plexi alsó fele, arra külön fóliázást kellett csináltatni, persze ha valakinek tetszik hogy "kilóg a lóláb, meg a technika" akkor bánja fene. Amúgy meg ez van, ezt kell szeretni és nekem ez a tipus tetszett a legjobban. Ave!
B.Ú.É.K.!
B.Ú.É.K
Véget ért egy év ezernyi élménnyel, kezdődik egy új, millió reménnyel.
Remény van örömre, vidámabb jövőre.(?) Sok szerencsét mindehhez minden vasparipásnak már jó előre.
B.U.É.K.
B.U.É.K. mindenkinek.
tátátáttáttátátáátááááááááááááá........
Közhírr

é tétetik:
Mi Első Jocikirályok, Boldog Új esztendőt Kívánunk Mindnyájatoknak!
tátátátátáátátáátátááááááááááá.

.........
Boldog(abb) Új évet kívánok MINDENKINEK!
Az a lényeg,hogy egészség legyen,meg a pin@ szorítson... :)

Akit sértene,attól bocsánatot kérek,de már nem vagyok szín józan...:)))
B.Ú.É.K. Mindenkinek!
Nem!
Bár nekem még egyikkel se volt beázási gondom,pedig volt a vason már pár típus!Szerintem ha gyári a "környezete"idom,tartó,stb.semmi gond!
BUÉK!
Plexi témához:
Nekem MRA van,remélem az nem ázik be...
Hátha valakit érdekel!
Eladó két darab hoki kori!
Az egyik fekete állítható(35-38-ig),műanyag,csatos-fűzős,élezve van szinte új egyszer volt a gyerek lábán.
Ára:5000ft
A másik ROCES fehér,műanyag,csatos,szintén élezve van,élvédővel nagyon szép állapotban.
Ára:8000FT
Tel:06-30-9446636
Akkor sziloplasztot adok neki!
Ha már gagyi...
Csak simán beázik az eleje!