Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát az is nagyon frankó túra!Akkor jó túrázást és élményekben gazdag motorozást kívánok!
Ragaszd ki a Glockner matricát a plexire elvileg adnak!
valamit kitalálok, aztán felteszem.
Első hosszú utamnak elég lesz a jövő héten a glokner-dolomitok kanyar. Talán legközelebb...
Lesz még csak nekem 10 megás a gépem és le kell állandóan butítani, hogy ide fölmenjen, arra meg nincs mindig időm!
Jöttél vóna mi?
Hasonlókra gondoltam!
Azokat már többször is megnéztem!
Kutya és RRammstein galériájában vannak!
Mivel nekem nem volt utasom így nem készült menet közben kép!Tükör reflexessel nehéz lehet egy kézzel...
Valami motoros nincs?
Voltam Korzika szigetén. pár kép bizonyítékként!
Sziasztok! Nekem is MRA van rajta. Ha jól emlékszem 3 méretbe van-kapható.Nekem a nagyobb van rajta,túra,,,,,,,sötétített, nem éppen a legszebb, de szerintem praktikus.
Sajnos nem találom a képeket.Bocs.
Köszi!
talán van. küldöm
Üdv!
Nincs egy olyan fotód, amikor ez van felszerelve a motorodra? Csak hogy lássam hogy néz ki. Magasat én sem szeretnék. Pont ez a bajom a mostanival is .
Szia!

Nekem van 1 pontb ugyan ilyen. Ha érdekel szotyi áron átadom.
Nincs vele gond, jó a szálvédelme is.

Nekem kicsit magasnak tűnt, ezért vettem 1 db MRA-t, ami alacsonyabb.
Kb.,100-km-t mentem vele.
Üdv.: Hajek
Sziasztok!
A véleményetekre lennék kiváncsi. Túra plexi van a mocimon, ami nem igazán tetszik. Meg úgy érzem pont a fejemre veri a szelet . Jó áron tudnék ilyet venni. Ismeri valaki ezt a fajtát? Modjuk, nem valami részletgazdag fotó .
Az igazán szomorú,hogy meg se lepődök!
És persze segítsük a cigányokat (segéllyel,ruhával,lakással,stb.)4
Akkor még többen lesznek,és még több bűnt fognak elkövetni a becsületesen dolgozó,adózó emberrel szemben!
Magyarisztán.
az a szomorú hogy ez egyáltalán meg történhet,,,,,,! :-(
Én úgy hallottam hogy idősebb korosztálynál, meg a nagyon fiatal ( szinte gyerekeknél ) próbálkoznak mert őket még talán be is tudják húzni aránylag könnyen....
Elég szomorú hogy itt tartunk,,,,
Sziasztok.

Ha 100 ból 1 embert megijesztenek ezzel akkor komolyan megtudnak károsítani. Az, hogy mi nem dőlünk be sajnos sok olyan ember van aki igen. Személy szerint nem kacsa, mert ez a falunkban is megtörtént, bár itt a félelem miatt. És még csak blokk sem kellett neki. A rendőr meg ki sem akart jönni.
Az lehet!
De akkor már a kellemetlenség meg van!
Arról nem is beszélve mennyi idődbe fáj ez!Mert ugye a rendőrök se fognak hanyatt-homlok jönni!
amugy szerintem kamu az egész.
ha rendőr jön akkor meg kell hogy nézze a kamerás felvételt a cassa fölött. azon meg látszik hogy ki fizet.
de sajnos ott tartunk ebben a fene nagy demokráciában hogy mégsem kizárt hogy egyszer valaki vagy valakik bepróbálkoznak....
Te még csak most kaptad meg?!
Sztem kamu, személy szerint nehezen tudok hinni a láncleveleknek.