Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello.
minden rendben.
kedden megmütöttek,és ma már itthon is vagyok.
a tőlem megszokott tempóban gyógyulok.
a gurulás azonban még várat magáre kicsit......
de amig itthon vagyok begsiben,és már tudok menni...nos nyilván összerakom a vasat.
Holnap, holnapután egy laza gurulás valaki?
Én beszéltem vele tegnap. Lent focizott a gyerek osztályon a kis srácokkal. Ma már hazamegy...
És azóta az összes exednek szilikonja van mi?
Mi van veled Király? Sikerült a műtét?Írhatnál, például, hogy mikor megyünk egy kört?
A legjobbakat Joci!
Hali.

Az izzókról tudsz nekem mondani valamit? Mert most kocsiba és motorba is keresünk, egyenlőre saját motorom még nem tudom, hogy cseréljem-e, de párom biztos cseréli.

Ha gondolod inkább ide: balazs.turoczi@gmail.com
Jó ötlet, köszönöm! Most szokom.
Akkor kérj útvonalengedélyt!... Túlméretes járműre!
Egyébként meg lehet tanulni, hol a doboz széle!
Meg ugyebár a térded be tudod húzni, míg a dobozt csak nehézkesen. Mondjuk én már a térdem is nehézkesen húzom be.
"Talán a tükörrel pont egy síkban van a doboz!" De igazad van!
Az 5-5 cm annyit a térded is kilóg, de nem akarok kukacoskodni!
Gyorsan megmértem: Tükörnél 88 centi, doboz 98 centi a motor szélessége.
Nekem 1500 km, de hamarosan megyek egy frankó kis túrára!Talán a tükörrel pont egy síkban van a doboz!
Tudom! Lesz jó kis tartóm külön legyártatva savállóból, ami polírozva is lesz. Majd úgy szeretném megcsináltatni, hogy sima "csomagtartóként" kiváló legyen. De ez szerintem már csak egy téli projekt lesz.
Meg a kék oldaldobozokat feketére kéne mázoltatnom. Bár így biztosan tudom, hol a motor széle.
Most már kéne motoroznom is, nem csak a gépet szépítgetni, mert az idei 1000 km egy kicsit karcsú...
Csak szólok, hogy gyári oldaldoboz konzolja nem alkalmas top case-re!
Értem persze! csak gondoltam, ha jó áron hozzájutnék...
Mindegy is! Inkább rágyúrok egy gyári Honda 45l-es hátsó dobozra.
Jaa!Értem, nekem is volt ilyen betegségem, aztán kinőttem!
Ha érted mire gondolok.
"Legyen minden gyári" betegségem van! Sajnos.
Miért kell ez a táska?Csak kevesebbet tudsz bele pakolni!
gyéri=gyári
Köszi a választ! Opciós volt! Csak érdekel, hogy érdemes-e a gyérit megvenni, vagy Givi, vagy varrassak.
Nincs és nem tudom, hogy gyárilag jár-e, pedig a Dreamben vettem újként!
Hát ne is sűrűn kelljen cserélni...
Nekem a '97-esen le kell venni a fejidomot...
Bár az sem nagy gáz... 2 tükör, 8 csavar, pár patent meg néhány műanyagdarab és már meg is van...
Mármint milyen gépet?
XX-T vagy mit akarsz összerakni miből?
Mert ez így nem valami konkrét ennyi erővel simson is lehet.
Ok köszi akkor most már ezt is tudom .Mondjuk érdekes hogy miota van nagymotorom izzot sose kellett cserélni amiatt hogy kiégett volna .Autoba annál inkább.ki gondolta volna .