Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem vén hülyék vagyunk már megilyedtünk attól a pár felhőtől visszafordultunk és irány az ágyikó meg a kakaó.
Nem is áztunk el
Jaaaaj hát ebbe én is bele futottam sokszor
Látni kell ebben is a szépet...
Hogy a végén te vagy a geci
egyébként tegnap tovább mentetek?
Valszeg igen!
De nem erről van itt szó!
Évekig szerveztem szinte heti rendszerességgel túrákat.És elegem lett!Sok mindenből!állandóan megfelelni másoknak,elvárásoknak,sokszor a végletekig kimerített!Sokszor nem élveztem!Nem akkor mentem,nem úgy,nem annyit,stb.ahogy én szerettem volna.Sok időt energiát fektettem éveken keresztül ebbe,de elegem lett!És cserébe csak susmus volt a hátam mögött,szemembe semmi!De mindegy hagyjuk is!
Régebben(90-es évek közepe,vége) egy Lacibácsi nevű ismerősöm is szervezett túrákat,és egyszer csak abba hagyta!Kérdeztem mért?Azt mondta,most már szeretné élvezni ő is a motorozást!Én ezt akkor nem értettem,de már rájöttem mit értet ezalatt!
Igaza volt!
Azt képzeld el hogy a barátaim évek óta nálam gyülekeznek,itt állnak a kapuban 4-6 an beöltözve felcucolva,és én még akkor zuhanyzok,kikiabálok jövök már nyugi
Már olyan trükköt is bevetetek hogy a velem 10-30kor beszélték meg a találkozót egymás közt meg 11-kor.
Akkor csak 10-percet vártak
Szerintem te ezt különösen élveznéd
A jövő hétvége nekem se,mert bár motorozni fogok,de szállás ügyben nyárra!
Amúgy tervezni,szervezni előre már nem nagyon szoktam.Ha úgy gondolom felpattanok,oszt megyek!
Végre élvezni akarom a motorozást,nem több embernek megfelelni.így akkor,ott,és annyi időre állok meg,amennyire és amikor akarok!
ráadásul másnak se kell az én hülye kajadömhöz igazodnia!
De egy másik,vagy max. két másik motor szóba jöhet még!De több nem!
De előre szólok!Nem alkalmazkodom szinte semmit!
Az az idő már elmúlt!
Szóval ha ezekkel a feltételekkel okés,akkor mehetünk!
Ha hazaérek ma,akkor ha gondolod bővebben is írhatok róla!
Az enyém is eladó!
Azt lefoglalózhatod,garanciát vállalok érte!
Ha kell akár pénz visszafizetésit is!
Itt meg is lesheted!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr1100xx-44307
06
megfogadom,és köszönöm.
Köszi-köszi,de nekem a tegnap volt (lett volna) erre szánva.
Jövőhét vége gyerekezős(rámszakadék+csillebérci élmény park)
Ezért is voltam elkettyenve a tegnap miatt.Nekem sem jó minden hvg.
Hali!
mivel nem vagy mo-n ezért lehet hogy motorvétel szempontból sem vagy naprakész!
én azt tanácsolnám,hogy várj a moc vásárlással.!
itthon mostanság fillérekért bele lehet futni igazán facca vasakba!
ha nem sürgős neked és van időd kivárni akkor ebben az árkategóriában sokkal de sokkal fiatalabb,és jobb állapotú gépeket kénytelenek eladni emberkék.....(ami persze sajnálatos!)
ugyhogy én azt tanácsolom hogy VÁRJ!
további minden jót neked!
a gond az hogy a nyakamon maradt egy csúnya félreértés miatt egy opel zafira.. az autó ebből a kereskedésből származik. Olyan ember aki beszámolná ebbe a típusba,nem igen akad.. Nem volnék rest átvizsgálni ha nem lennék 2000km-re tőle.. és csak júni 20-án érek haza. van egy angol R1-em és a zafira.. meg némi kp. 187 cm és 112kg-al ebből a kategóriából az xx maradt.. köszönöm a válszt!
De ha gondolod holnap jöhetsz velem!
Bár lehet ma este elindulok!még nem tudom!
Szabad vagyok mint a madár!Jövök megyek kedvem szerint!
Látatlanba nagy bátorság!
Főleg ilyen "öreg" vasnál!
Én nem tenném,de te tudod!
Sajna pont pár hete volt itt gond egy ilyen XX-es vételnél!De hála isten ő vissza kapta a pénzét!
Sajna ügyintézni valóm volt nem kevés!
egész délelőtt ügyintéz-haza budafok ügyintéz-haza budafok .....vagy négyszer!
üdv
ha benyúlsz a fejidmnál a kormánnyakhoz a kormány ütközőjéhez akkor ott az esetleges deformálódás árulkodhat egy régi csattról...(persze ha volt...)
amúgy nem nagyon van tipus hiba.
vételkor a szokásos dolgokat nézd át..
egyenesfutás,fejrázás,fékek,motorzajok,tömitettség stb.
ha minden süti....
akkor is bele lehet venni egy adásvételibe,hogy ha valami trükk kiderül akkor visszakapd a lóvét.
szerencsés dolog lehet az is ha viszel magaddal valakit aki nem elfogult és még ért is hozzá. vagy akiben megbizol.
de nem akarlak lebeszélni,se semmire rá...
de ebben az árban hirde Spog barátunk is...
ujjabb is modernebb is
persze nem korteskedem,csak egy ötlet.....
sok sikert bármelyikhez!
Üdv! tud valaki erről a konkrét példányról olyan lehangoló információval szolgálni amely esetleg eltántoríthatna a vételétől?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx
-4812978

látatlanban készülök lefoglalózni..

illetve a 98-asoknál esetleg valami gyermek betegség vagy intő jel..?

hálás köszönet!
Ha nem melóügy benmentél volna,legalább csatlakoztam volna.Kísérő lehettem volna,ha az a volna ott nem lett volna!
Én már az új masinára szeretnék végre kőlteni!
az Xx-re nem igazán!
Én örülök, mert ezután már nincs mit fizetni és költhetek a motorra.
Én ma délelőtt is gurultam és délután is gurulok!
Holnap meg leugrom Horvátországba,valahova közel Rieka környékére!
Tudja a nyavalya,hogy örülök-é!?
Egy előnye volt a csekkeknek!
Nem gondolkodtam másik hitelen!
De így már szabad a pálya!
Egy csekk aminek örülünk!
Nekem is most jön az utolsó!
Szerintem a pénz. Nekem most lesz utolsó törlesztés a motorra. Mivel Svájci frank alapú a hitelem, igy most várom a kedves banktól a következő csekkem. Megértelek amúgy. Ha tehetném, akkor nem gondolkodnék és mennék. Fagyi helyett benzint vennék, de jót beszélgetnénk.
Busásoknak van sok benzinük, de csak óvatosan fékezz mellettük, mert féktávon elhúznak.