Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lászlók!
bubis, túra.
Rövid XX, akkor az csak X?
Nem, de köszönöm a lpróba lehetőséget!
Ja mert a japó köztudottan nyurga nép, vagy belpiacra van rövid xx .
Nekem túrakormányom van . Nem akarod kipróbálni? Sajnos a markolat szöge nem passzol az alkatomhoz. Hamar elzsibbad a kezem. Gyári csutkát keresek!
Nekem semmi bajom vele. Eddig. A leghosszabb utamon (1 nap több mint 650 km) sem találtam semmi kivetni valót benne. Jó volt, fogta a szelet. Nekem a kormánnyal van bajom. De tanult kollégám megmagyarázta, hogy nem a japán mérnökök tévedtek, hanem a genetika szúrt ki velem.
Üdv Djtoci! Te hogy vagy megelégedve a gári plekóval?
Szép napot!
Csak az lehet a kérdés, hogy a túrás, vagy a sportos van-e Hajeknek. Nekem ugyan gyári plexim van, de ha cserélném csakis MRA-ra esne a választásom.
Bajban vagyok a linkekkel. Ezt sem látom.
engem pedig, ha túrás
Az MRA bubis, túrás, lapos? Engem bubis érdekelme.
Csatlakozom az előttem szólókhoz!

Igaz," moslékkal is lehet tüzet oltani!"

Nem 1 igényes darab, azért ennyi az ára. Szélvédelme jó, aztán ennyi........!

Ha érdekel, van még 1 bontatlan MRA-m is, teljes fekete. (minden ből 2db-ot rendelt kedvenc kolléganőm!)

Azt beszáron átadom, ha érdekel.

Üdv.: Hajek
Tehát. a gyári, vagy komojabb plexi úgy van kialakítva, hogy az idom alá becsúszó rész egy anyagvastagságnyit el van nyomva . Ezáltal a külseje szintbe van. Amit belinkeltem, ott vagy nem látom ezt az alakítást, vagy nincs is ? És ez miatt ázik be a lámpa fele, vagy pontatlan kialakítás miatt?
Ennyi!
Nem kell esőben használni!
Igen. Ütősen néz ki (szerintem) . Csak az a baj, hogy az esőcseppeket bevezetia lámpára. Kinai gyártmány és SZAR. 5 ezer pénz asszem...

Hello XX!
Értem! Mit szeretnél?
Ez a link nem igazán akar megjelenni , de 45 us $ szálítással.
Talán ebből tudnánk kiindulni.plexi
Találjál ki valamit az árára, aztán megbeszéljük a többit.
Oké! Ha nem túl magas érdekel. Az enyém túraplexivel olyan mint egy óriásrobogó . Meg akkor inkább a mellkasomra nyomja a szelet, mint a fejenre (gondolom).
Köszi!