Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt!
Esetleg akkor, ha találsz olyat, ahol leamortizálták a motort, a doboz viszont megmaradt.
Köszi srácok a sok választ!
Vmit keresgélek majd!
Azt hittem a gyári kijön egy 100ból!
Szép estét!
A gyári új oldaldoboz konzollal együtt 240e pénz. Használt gyárit nehéz kifogni. Tudtam tavaly egy újat 140ért, de sajna egy héttel lecsúsztam róla. Ha van angol kapcsolatod, akkor onnan lehetne hozatni. doboz. Sajnos úgy látom a komplett szett, meg a külön tartó elfogyott náluk. Bár egy e-mailt lehet, hogy megérne...
A givi v35/kappa k33n páros nem jó rá. Nem egy céget hívtam én is miatta. De ha van a közeledben valakinek, akkor oda tudod próbálni a motorodhoz, és már csak tartót kell építeni hozzá, mert azt sem gyártanak hozzá.
Nekem sikerült vennem gyári szettet egy hónapja. Azzal a legszebb a motor! Nem is volt drága. Tartó, doboz, index. Igaz, hogy kék, a motorom meg fekete, de az enyém! Egyébként a gyári dobozba az S-es Nolan N103-asom elég keservesen fér be. A párom sisakja viszont még lötyög is benne. Lehet, hogy nagyfejű vagyok?!
Ha nem kapsz gyári dobozt, akkor a Kappa K40-et tudom ajánlani. Tesómnak olyan van párban. Abba lehet pakolni rendesen!
Vagy ezt most találtam.
Pár szóban ennyi.
A gyári a csillagászati,és a megfizethetetlen között van árban!
főleg ha új,és szalonból veszed!
Szia.

Ha jól emlékszem a gyári 150 ezer Ft. Az oldaldobozok a Louisnál néztem azok olyan 90 ezerből jönnek ki konzollal. De ha van ismerősöd akkor csinálhattok is egy jó kis konzolt valaki mintájára. Aztán csak a dobozokat kell megvenni.

Ezek nem pontos árak, hiszen a Louisban sok doboz van és sok stílus, nem tudom neked mi tetszik. A Gyári dobozt pedig nekem ennyiért kínálták használtan.

Sok sikert.
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban,hogy hol tudok és milyen áron venni oldaldobozokat XX-re?
Gyári milyen áron van?
Várom az építő jellegű hozzászólásokat!
Köszönöm!
Szép jó napot.
Isten éltesse a Robikat!
Persze hogy tudom!
Nálam ki is veséztük a dolgot!
Folytassuk ott!
Szép napot!
Tudod már melyik nap jársz erre (Veszprém, B.almádi, B.füred, ...). Ha úgy alakul egy pacsi erejéig összefutnék Veled. Persze ha nem dolgozom, péntek-szombat délutános vagyok.
De Erikát fel tudom ajánlani magam helyett. Visz csajokat is.
Most voltam pár helyen, hogy mégis felénk hogyan ki csinálná és mennyiért, de sajnos ez kész vicc. Ha olcsó akkor 5 óra munka, ha drága akkor 1 óra alatt van készen. Nyomaték kulcsot külön kértem, de a patentszem összenyomót úgy oldanák meg, hogy pontozóval ráütnek. Vagy ott kell hagyni 1 napra, ilyesmi. Holnap megyek Szolnokra szétnézek ott is.

Remélem Pityusz megkapja az üzenetem és tud segiteni.

Olcsó 2800Ft/óra, drága 8 ezer/óra.
Hát csináld úgy hogy ott tudj lenni!
Ilyenkor nem vagyok arra. Legalább találkozhattunk volna.

Én meg most telefonálgatok, de a közelben nincsen senki akiben megbíznék.
Pedig én most a hétvégén is valszeg nagy tempót fogok menni!
Le kell ugranom a Balatonra megnézni egy nyaralót!
Előtte meg még be szeretnék ugrani a Maurohoz ebédelni,úgy hogy lesz sietség!
Én mindig azt rakom rá amelyiket olcsóbban szerzem. És tényleg fordulékonyabb a 180 as. A 200 is felmegy rá, de szerintem nagy tempónál azért hozzá érne, de nem mertem kipróbálni.
Hááát igen ez lenne a papirforma, hogy fordulékonyabb.Csak kiváncsi voltam hátha valami miatt indokolt estleg a 190-es .De ezek szerint nem mindenesetre kösz a gyors választ.
Nekem a 190-el "bekígyózott"nagy sebességnél!
Meg aztán a 180-al jobban is fordul szerintem!
Sziasztok
Bö egy hét múlva tervezem lecserélni a gumit a mocin most egy Pirelli Diablo Strada van fön ,de 190-es .Ezzel nem volt semmi gondom ,de mivel a gyári ajánlott méret 180-as,kiváncsi vagyok a véleményetekre.Jobb lessz a 180-as gumi hátulra,vagy a 190- es valami milyatt jobb lenne talán? Egy Michelin Pilotroad -3 a kiszemelt.elöre is koszi a választ
ez ismerős!
én is folyamatosan beleszaladok a "hülyékbe"!
Még jó hogy én okos vagyok!
Helyes!
Ennyi erővel eljöhettetek volna velem!
Pontosan!
Épp ezért megyek egyedül ha módomban áll!
Így azt csinálok amit akarok!Nem kell hülye kérdéseket megválaszolni,ha eltérek a "túra tervtől"!
Múltkor is elindultam Ausztriába kanyarogni,oszt a "határ előtt" dobtam egy jobbost,mert úgy tartotta kedvem,és lementem ZEG-re!
Vagy előtte megláttam egy szélmalmot,és negáltam nézelődni vagy egy órát!
És képzeld senki se kérte számon,mi a szart csinálok!
No erre próbáltam utalni!
kb. a fele van meg a tiednek kp. ban.. +a lent említett ingóságok.. de azért köszönöm, még bármi változhat. Bár akik eddig felhívtak autóvásárlás ürügyén... tiszta kabaré
Helló.

Tudsz valamit a Side by Side motorszervizről? Vagy ismersz valakit aki ért ahhoz amit csinál és nem is olyan drága? Köszi.
Sziasztok.