Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen.
De rá van írva a lámpabúrára.
H-7 böl?
Igen.
Az ár az biztos különbség. Racer 4600Ft, a Breaker 3300Ft/pár.

2 darab kell, úgy fest.
Sziasztok csak most tudtam fellépni .Köszi a válaszokat .Amit én kérdeztem az a osram night racer ez most valami uj ,mondjuk elolvasva a tájékoztatot majdnem ugyanaz a kettö talán ebbe van valami rázkodás elleni védelem .de a fényerö ugyanaz 90 százalékkal több 35-méterrel hosszabb fénykéve stb .Visszatérve az eredeti kérdésemre kettö H-7-kell bele?
Sziasztok

segítség most akarok egy gépet, és gondolkozom hogy kettőből raknám össze, egy papír nélküli és egy papiros de törött, mert így tudnák "egyedit" csinálni
Kérdés érdemes variáljak vele
Maradjunk a vídiánál!
Mint a beton.
Dehogy dobtam. Erika mögöttem ült, vigyázznom kellett rá is. De éppen hogy nem értem hozzá az első kerékkel, bár miután megáltam már hozzá értem.

Aki az én motorommal volt Őt én nyugtattam le a végén.
eldobtad a gépet?
Természetesen keménynek!
de milyen férfinak?
Inkább megbokrosodtak.

De nem volt hely szökni. Vagy megállunk vagy beköszönünk a néniket hátulról. (a kocsijába)
A Busa férfiaknak való!
Igen!
miért kellett, megszöktek a lovak?


Ezt ott magtanultam. A motor mindenestre nagyon bátor volt.
Na ezt attól kérdezed aki 1 izzót akart venni. Mint Te!

De remélem. Nem olyan lesz mint a kompresszió mérésem.
Csak a gyávák fékeznek
könnyű kicserélni az izzókat?
Na ahogy olvasom, ez el is dőlt. Pedig én is így gondoltam. De akkor nekem most 2 párat is vennem kell?
Kelleni fog. Párom motorján az izzó nagyon szőrnyű és mivel ált. párban lehet őket kapni, így magamnak is befektetnék.
Ez igaz, de egy egyszerű példa a Busa. XX et cseréltem Busára pár 100 km re és kijött elém egy kocsi aki biztos biciglisnek nézhetett. Addig nem kellett komolyabb fékezést csinálnom, így az XX fékhez mérten húztan - tapostam, de semmi sem történt ami arra utalt volna, hogy lassulnék (komolyabban). Akkor kicsit paráztam és gyorsan lefelé pakoltam, hogy legalább a motorfék segítsen. Nem mondhatni, hogy távol áltam meg. Lehet, hogy kicsit túlzás ahogy olvassátok, de XX fékhez képest mint egy mercin trabant fék.

De értem amit mondasz és való igaz, egy sufni tuningos az nem biztos, hogy jó ötlet és sok járgány nem bírná.
előre egy- hátra egy?
Kéne már venned egy XX-et, hogy képbe legyél!