Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm:)
Nehogy férreértés legyen, nem a határokra gondoltam, csak olcsóbb gumivásárlás érdekében írtam, és hogy megéri e megvenni a használt gumikat, akár rendes sport, sport-túra gumit, vagy slicket, használtat, vagy újat... azt sem tudom hány km-t bír ki egy új sport-túra gumi:) eddig csak terepen mentem, 5 éves korom óta:) most lett a nagy változás
Üdvözlet Mester!
Holnap viszem a gépet a szezon megkezdés előtti átnézésre, +fék-kuplung-és motorolaj cserére. Gumi már megvan, sőt elől le is cseréltettem már (Michelin Power Pure), a hátsó majd 1-2e km múlva (Michelin Pilot Road 2). Mondjuk lehet, hogy a hátsó kihúzza nálam az idei szezont is...
Tréfát félretéve talán az idén is tudunk majd együtt menni egy párszor! Feltéve, ha hozod asszony pajtit is, mert akkor van esélyem, hogy utolérjelek.
Üdvözletem !
A saját tapasztalatomat mondom :
a vágott gumma 2500-4000 km hátul , az isteni tapadáshoz tempósan kell haladni , mondhatnám nem a közútra való tempóval.
Én csak ilyet használok, de hidegen jobban csúszik mint az utcai sport gumi.
Ha elfogadsz egy tanácsot pályán feszegesd a határaidat, ezekkel a gumikkal nyugodtan koptathatod a térdeidet.
Üdvözlettel.
Jó éjt!
Szép jó reggelt!
Helló XX-es Barátaim:)

Nem rég hozzátok fordultam(mivel nekem is xx-em van, és utcán viszonylag még tapasztalatlan vagyok) és rengeteg választ, tippeket kaptam.
Most azt szeretném kérdezni tőletek, hogy mit szóltok egy ilyen gépen a vágott slick-ekhez? Hamar elfogy esetleg a hosszú túrákon? vagy ezeknek keményebb a közepe? Konkrétan semmit ne mtudok ezekről, csak annyit hallok, hogy isteni a tapadás:) Itt én most használt gumikra gondolok, amikhez hozzájutok kb 6-8 ezer forintért/db.
A túrázás alatt nem autópályát értek, hanem sok szerpentines utakat:)
Előre is köszönöm a válaszokat, gondolatokat:)
Estét Mindenkinek, np meg aaz egyetlen NAGYKIRÁLYUNKNAK is!
a mai képek,http://sportmotor.hu/motoros_k...
képzeljétek nem volt teljes a létszám...
Az azért messze van a jótól!
Itt most 16 fok van és rendesen keveslem!
De holnap gurulunk egy jót!
Nagyon jo 10 fok
nézem
Gratula az aksihoz!
Amúgy nálatok hány fok van ilyenkor?
Csináltam is gyors eggy képet beinditás örömére fel is raktam profilképnek
Igazad van családdal nem lehet játszani még ha egyedűl vagy az nem érdekes . Itt minden hivatalos az asszonynak is intéztek melot stb ..azért választottam ezt németben ingoványosabb a kimenetel sokan nem szeretnek fizetni . idöközbe elmentem az aksiért minden ok Itt a motor a ház elött.
Kezdem azt hinni,hogy a te vasad nem hogy nem gyári már,de jócskán át is lett építve valami miatt!
Illetve még lehet az,hogy kanadai,vagy esetleg valamelyik USA állambeli a vas!Akkor okés a helyzetjelző problémád!
Régen(90-es évek elején) én is melóztam kint,de most újra neki vágok,ha minden összejön!Akkor nem voltam bejelentve,se munkavállalói,stb.Családdal csak tisztán szeretnék"játszani" menni.
Annyi különbséggel,hogy most családdal,és ha lehet véglegesen!Ezért se kapkodom el!Családdal nem olyan egyszerű!Viszont a gyereknek se lenne mindegy,hol nő fel,milyen nyelvet tanul,stb.
Pedig engednie kéne,persze ha gyári a dolog,és még senki se kókányolt bele!Szerintem nézd még a csöveket!Hátha a többi se a rendes helyén fut!Hidd el,ezt a Jampcsik azért kitalálták,hogy ne kelljen tankot le ereszteni!
A helyzetjelző nemléte továbbra is rejtéj . Megtaláltam azt a nyílást a burkolaton a lámpa alatt. Fölötte a lámpa alján van egy kb 4 cm átmérőjű kikönnyítés, feltételezem abba kellene lenni a foglalatnak. De nálam az ott szűz felület.
Hát van benne valami .De mikor kijöttem itt volt lehetösé meg jo pénz ,de persze jött a válság és hátt azota JMostani fejjel én se jönnék feltétlen ilyen messze ,de az az igazság a jol leinformálhato hely ahol kifizetnek az nagy kincs ezesetben ez döntött
Üdv Milka! Visszatérve a tank billentés szitura. Egy vékony "szellőzőcső" át volt fűzve valahogy átlósan egy lyukon. Azt kifűztem, így már kb 40% ban meg tudom emelni. Ami azért ahoz még kevés, hogy a légszűrőházhoz hozzáférjek. Most az injector bal szélére csatlakozó vastagabb cső szab gátat a dolognak. De majd ősszel úgy is leengedem a tankot, és akkor le kötöm ezt a csövet.
Jó reggelt!
No az van bőven!
De ha minden jól megy kamionozni megyek ki!Esetleg szerelőnek!
De én csak Ausztriáig,vagy Luxemburgig megyek!Ott vannak a telephelyek!Finn ország az jó messze van(no ott sajna nincs kapcsolatom),és hideg is!
Finnországba vagyok.Milyen szakmád van?
Értem!
Hol melózol?
Esetleg kitudok szólni!Vannak kint is kapcsolataim(régről),mikor még én is kint melóztam!Meg talán megenst kint fogok,csak isten malmai lassan őrölnek(munkavállalói,stb.)