Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hallelujja!
neki legalább van xx-es múltja!
(nem csak tiszteletbeli örökös tag!)
neked is csak a sorhat miatt
Üdv!
Jó reggelt neked is.

És jó reggelt mindenkinek.
Ma reggel is Jó reggelt!
Jó reggelt!
Irigylésre méltó!
Szép Szép Szép
Jó estét!
Szép képeket csináltál!
Szép képek.
GáborXXBMWBUSA!
Kicsit tudatzavaros az XX fórumra írkálni a Busás kirándulást!
SZÉÉÉP ESTÉT!

A 7VÉGEM
http://sportmotor.hu/motoros_k...
najó!....
feketénél tényleg faja!















deakékedenpocsékvolt!
Jó reggelt!
http://www.malhanga.com/videos...
Egy kis spanyol
Hogy itt mik vannak?!
de azért fog mert behúztad az első féket!
Nem azért mert lenyomtad az elejét!Gondold el,akkor ha rossz úton mész,folyamatosan be-be fogna a hátsófék,mikor lejjebb megy a telo!
Egyébként ellenőrizni is úgy kell a működését,hogy elmozdítod a munkahengert a kerékforgással megegyező irányba!Nem úgy,hogy összébb nyomod a telót!egyébként próbáld úgy ki,hogy nem húzod be az első féket,csak lenyomod az elejét!Nem fog dolgozni a hátsó segédmunkahenger!
Ha behúzom az első féket és lenyomom az elejét, akkor fog a hátsó fék is. Az más kérdés, hogy a bal első féknyereg el tud mozdulni. De szinte egyről beszélünk , csak én nem jól fejezem ki magam. Na jó nem tetézem!
Ha jobban megnézed nem attól dolgozik,hogy berugózik az első futómű(az csak egy mellékes dolog),hanem attól hogy az első fék használatakor,a bal első féknyereg,ráfog a tárcsára,ezáltal elmozdítja a hátsó segédmunkahengert!Már csak azért se lehet a berugózástól,mivel az egész egység az alsó telószárra van helyezve!
De legyen neked,távol áljék tőlem hogy vitatkozzak!
Bármilyen nehezemre esik, vitába kell hogy szálljak Veled!
A Honda szervizben megmutatták, hogyan működik a PVC szelep. Azt is elmondták és megmutatták, hogy 5-6 év után miként kell leellenőrizni a szelep működését. Egyébként arra már mindenki rájött itt szerintem, hogy ha hátrafelé gurul a motorral, akkor nincs Dual fék. Ez pont azért van, mert az első teló nem megy össze, és a szelep nem dolgozik.
Nem azért!
Egyszerűen nincs motorokra normálisan használható program!
Az hogy lenyomják az elejét,az nem javít a hátsófék hatásfokán!
Mivel azt az elforduló kerék mozgatja,nem a lenyomott(berugózott) motor!
Köszi a válaszokat:) Megfontolom...
A piros még jól mutat a feketén, de a kék motoron?:D lehet hogy kihagyom inkább:p
Nekem azt mondták,hogy ingadozott a fékerő!
Persze,hogy ingadozott mert a szelep nem volt állandóan zárva,szerintem...
Az enyém novemberben megy műszakira. Majd akkor meglátom, hogy elég-e nekik. Ha nem, akkor nyomják le az elejét, én meg kezelem a kart és a pedált.
Mondjuk szerintem a feketének biztosan jól állna. Én is láttam Atix-ét -mondjuk képen - és ott tetszett meg. De ez valóban izlés kérdése. Ezen nem fogunk összeveszni!
Amúgy meg egy szép felnicsík azon kívül hogy szerintem jól mutat, feldobja a motort még kifejezetten hasznos is lehet!