Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kell!
A fékpad oly minimális sebességet reprodukál,hogy elég az a fékhatás amit lábbal nyomsz!
szerintem ott a gond,hogy ezek a gépek,autókhoz vannak kitalálva,a progik meg installálva!Bár ettől még a fék,az fék kéne hogy legyen,de ez van!
A polír meg chrom szerintem maradjon a chopperesek szíve joga, nekem kifejezetten nem tetszik egy ilyen motoron. Atixén se tetszett(bocs Ati ) a tuning csilli-villi speed gépek meg maradjanak csak meg a kiállításokon! Szerintem!
Helló!
Ha képeimet megnézed akkor láthatod pirossal ahogy rokon csávesz mondta, bár nekem alapból az a hitvallásom a felni ne legyen szürke mert még a fekete moccal csak-csak de akéknél már szerintem nem mutat. Ha a régebbi gyári képeket nézel (99-00) ott a kéknek gyári fekete felnije van, már az is sokkal jobb, persze minden szubjektív!
Jó reggelt!
Én sem csinálnék vele semmit! Bár mondjuk én egy kicsit konzervatív vagyok a korom miatt , de ha mindenképpen változtatnál rajta, akkor vagy egy igen jó képességű féktisztítóval takarítsd gyári színűre a felnit (most sem látom nagyon koszosnak!), vagy políroztasd ki . A polír csak szebben mutat, mint egy "szigetelő szalag csík" . Szerintem.
azt még nem próbáltam....
lehet hogy ugy müködik,de vizsgán kicsit macerás....gondolom.
amugy meg bekaphatják...ugyis megkapják a jattot a kipu miatt....akkormeg kussoljanak!
my brake my life.
hali.
én azt javaslom,hogy semmilyet.
herci barátunkén volt piros.....és elég hülyén nézett ki..(bár neki tetszett..)
minek csicsázni valamit ami már eleve szép?
üdv.
ui:természetesen ha neked ugy tetszik akkor ne hallgass másra!
Csácsá!

Kérdezősködnék egy kicsit, 2005-ös kék xx-em van. szürke felnikkel.
Ti milyen színű felnicsíkot raknátok fel? Szürkés fehéres sztem nem jó, a felni miatt, fekete ugye a gumi miatt... esetleg kék, de akkor már nagyon kék a motor? vagy rosszul gondolom?:) mit javasoltok nekem? Képet láttok az adatlapomon.
Szép estét!
Akkor ilyen esetben le kell nyomni a motor elejét, hogy az első PVC szelep átadjon.
Halo Halo Figyelem!
Ha esetleg, valaki szeretne ne agy isten egy 2napos szlovák túrára menni, csörizzen meg! xombat+vasárnap
Ha nem, az se baj gondolom hogy sokan a hringen lesznek, amit meg is értek...
1.)GáborXX
nekem se volt gyóóó , közben meg rohadás gyól fogot...
kösike...
igen
bocs hogy belevau,de a hátsó féked külön soha nem lesz 100-as ha az első kereked áll.
mert ugye a forgás nyomja össze a dual kütyüt,és küldi hátra az olajat. anélkül pedig egy dugóval kevesebb nyom. vagy valami ilyesmi.biztos el tudják mondani nálam jobban is,de a lényeget érted.....(remélem)
amugy a vizsgán nekem is motyogtak kicsit ......
üdv ikszikszesek

josséé ide gurrul vasárnap mink...gyerre,gyertek ha

http://maps.google.com/maps?f=...
A fene a szemüket, bár kétlem, hogy te nem veszed észre menet közben, ők meg látják!
A gumis amikor centrírozza akkor sem mindig szúrja ki.
Ne törődj vele!
Nekem se volt százas a fékem(a gép szerint) pedig az enyém a saját állomásomon vizsgázott!Elméletileg (a gép szerint)57%-osan fogott az összes fékem,kiengedett féknél!
Azt mondták,hogy a fékpadon jött ki a "hiba" ...
Ugyan ezt honnan állapították meg?
Urak!

Tegnap műszakizott a motorom!
Viszont azt mondták hogy a hátsó féktárcsám nem 100%-os (üt).
Nekem nem tűnt föl semmi,már több mint két éve...
Lehet,hogy esetleg a dual miatt valamit nem jól mértek?
Vagy tényleg cserés?

Valakinek esetleg baráti áron?


Szép jó reggelt.

Hát biztos gyorsan vissza szoknál.
Ha meg álmodsz is róla akkor bizony van valami tudat alatti: -Vegyél újra, vegyél újra.....

Szép képek lettek.
Jó reggelt!
Irtam már, hogy jók lettek a képeitek? Mert ha nem akkor most: Jók lettek a képeitek!
Jó reggelt!
JÓÓÓÓ szakát mindenkinek
nem biztos, hogy ujra belefektettnék mindenemet, de néha megfordil az agyamban..
de ez túl intim,
és a előbb is mondta, hogy téma lezárva...