Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mese nincs, aki tud az tud . Az autómba egyszer én is kicseréltem a pofákat . Utána más ügyben mentem az autószerelőmhöz. Megkérdezte, te cserélted? Igen. Visszanyomtad a munkahengereket? Természetesen. Úgy hogy meglazítottad közben a légtelenítő csavart? Mi van?.... Aszongya: a munkahengerben levő olaj, a sok hőhatástól nedvesedik, meg minden. Ezért azt mindig ki kell engedni, nem szabad a rendszerbe visszatöfködni. Lehet hogy van benne valami, nem?
Én mondtam hogy egyszerű!
És igen ügyes vagy!
Jó reggelt!
Egyszerűbb volt a csere, mint gondoltam!
Egy gumisapka alatt volt egy imbusz fejű csavar, ami tartotta a betéteket egyik felét. A másik meg csak simán beakadt egy "horonyba". Betétek szét, csavar kiteker, régi betét ki, új vissza, "tüske" letakarít és vissza, próba, vállveregetés .
Na? Ügyes vagyok, vagy ügyes vagyok?
Szép jó reggelt.
Jó reggelt!
Ha el nem felejtem.
előtte 1-2 órával szólj
Ha licitálsz a másikra, akkor erre is megtennéd? 35 eurom lenne rá+psota költség. Bár azt be is tudnánk felezni.
az nem, de liciten van
És az oldal konzol is kell Neked? Az mondjuk nekem egy 30-ast megérne. Persze, ha meg lehetne vele egyezni...
ha megvettem megmutatom (top secret)
Muti meg!
Helyes!
Kényes dolog ez a fék!Ráadásul fontos alkatrész!
holnap 2 mocit megnézek
Kellenek is, hiszen azok éltetik az embert.
Tönkre tenni nyilván nem szeretném! Ránézek, és ha nem megy, akkor nem eröltetem.
de vágyaim vannak
Minek az Neked, hiszen motorod sincs!?
hess, ezt már régen kinéztem magamnak
Féknyerget nem kell leszedni!
Eltakarítani a régi fékbetétek nélkül ,mert csak belemosod a koszt!
WD-40 felejtős!Meg minden kencefice!Mivel ezek vékony rétegben ott maradnak,és ebbe a "filmrétegbe"jól beletapad a kosz!no az majd jól lerendezi a gumitömítést rövid időn belül!De ha ennyire nem csináltad még,vagy nem értesz hozzá,mért nem viszed szervicébe,vagy valakihez aki látott már ilyet?
Megint lemaradt!
link
Erről beszéltem Neked! Régi tipusu, de fa@sza!