Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz MilkaOk vágom teszek bele 10-est igy legalább tudok motorozni.Bárcsak pesten lennék ,de sajna nem igy van kin dolgozom kűlföldön és itt nehézkesen megy minden a nyelvi nehézségek miatt is .Itt ez egy kisváros és most ilyen méretű aksi nagyobb A-h-s nem volt
Jó reggelt!
Írtam már hogy nyugodtan tedd bele a 10A-est!
Az enyémbe csak azért lett 12A-es beletéve,mert volt polcon,és pont belefért!
Nem értem ezt a totojázást!
De ha Pesti vagy,simán szerzek neked bele 1-óra alatt 10,11,12 A-est!
Akkumulátor terén nincs különbség!
Vedd meg nyugodtan!
Ok vettem a lapot holnap teszek fel ezt azt magamrol
Én majd reggel 6 után.
Jó éjt!
na megyek aludni....
aszongya....
eladó holmik:
zselés akksi raktárról........
a tesztekről már nem is beszélve......
én még csak a videóknál tartok.......
És azok a képek a mociról...
biztos megette az akksisav.....vagy zselé....
többen figyelnek!
(csak az adatlapod tart hosszú ideig átolvasgatni....)
Nem vagy magadban, én szorgalmasan olvasgatlak!
ÁÁÁ..rájöttem volt a yuasa oldalon aku keresö és 97-00-ig irja a 10Ah-t mig 01-töl a 11Ah-t.Hát most nem tudom mit csináljak lehet csak megvárom a 11Ah-t. Mindenesetre jol elirogatok itt magamba , na mindeggy hátha segitek ezzel is valakinek aki hasonlo cipöbe van
Már rájöttem mert bevittem az aksit és most én is beűtöttem az oldalán találhato kodot és kidobta a yuasa oldalon hogy ami benne volt az bizony 11-Ah-s Hát most már nem tudom mi van Vagy űzembehelyezésnél a szervizben nagyobbat raktak bele ? na most teljes a zavar
nem tudom az űzletbe mért mondtak 11Ah-st töltöttem le egy angol nyelvű szervizkönyvet abban is 10 -ah-t ir .Bár az is igaz ,hogy 99-02-es a servz könyv az enyém meg 2006-os nem tudom van e kűlönbség évjáratban?
Igy van milka nekem is ez a tapasztalatom .Most jutott eszembe ,hogy az űzletbe a srácnak volt 10-Ah-s aksija csak nem mertűk elhozni de most hogy konzultáltunk igaz hogy erösebb az jobb de ha holnap elhoznám a 10Ah -t az is tökéletesen jo lenne .És nem kellene 5-napot várnom a 11-Ah-s aksira .Nem?, a gyári leirás is 10est ir elvégre
Ne vegyél olyat ami nem gondozás mentes!
az úgy mond "nyitott".Azt jelenti,van egy cső,amin távozik a felesleges sav,savköd,stb .Szépen rá a motorra(vázra,lengővillára,stb.)
A gondozás mentest meg véglegesen lezárod,oszt jó napot!
Kösz srácok a segitséget már eggy picit lecsillapodtam majd még alszok rá eggyet és meglátom veszek e bele lötyögös savas aksit vagy várok szerdáig mikor megjön a gondozásmentes aksi kb 15-magyar pénzért amugy a gyári yuasa aksi kb50 000-ft körűl van .Mégvalami nem okoskodásképp de találtam eggy oldalt ahol azt irják tényleg van zselés aksi persze ebben is sav van de elzselésitik . Ha valakit érdekel itt a linkhttp://www.panelectron.hu/akku...
Azért hívják "zselésnek" a köztudatban,mert nem lötyög benne a "sav",attól még az van benne...
Bőven elég lesz a 11 A!
De ismételten mondom,nem ZSELÉS!Csak gondozás mentes!
Ha valaki azt mondja neked hogy zselés aksit ad,az jól átver!
A savat te fogod beleönteni mikor üzembe helyezed,vagy az aki üzembe helyezi!Utána lezárja a dugósorral,oszt ennyi!Mivel szárazon töltve vannak,egyből lehet bele tenni a vasba,oszt uzsgyi neki!
o Milka ezer köszönet a gyors segitségért . Az történt hogy téli leállás után inditöttam volna a motort de semmi erö nem volt benne . Ez mondhatni klasszikus sztori nem vagyok kezdö ugyhogy tudom ki kellett volna vennem de a srác akihez betettem állni megigérte hogy beinditja havonta eggyszer .Na persze ez elmaradt aminek ez lett a végeredménye .Mondanom sem kell teljesen le voltam törve mert beleéltem hogy megyek motorozni.körbejártunk gyors -ba pár űzletet persze többsége zárora volt de nem volt sehol megfelelö amperszámu a legnagyobb 10Ah-s volt na mindeggy rendeltűnk eggyet zseléset 11-Ah-at azt mondták az valo bele .De már annyira el voltam keseredve, hogy gondoltam veszek bele egy savasat mig megjön a zselés a gumiadaptert meg kiveszem az aljábol hogy belemenjen a savas mert az általába magasabb háát ennyi ezért volt a savas ötlet csak ideiglenesen.A 11-Ah elég lessz? szerinted?