Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudóóóm a BMW.Remélem újra össze jön az álmod!
van jobb motor annál is, csak nem ugy hívják hogy hayabusa...
téma lezárva...
Soha, de soha nem lesz olyan mint 1 HONDA CBR XX! Na. Tudod te Gábor!
Ezt a szezont lenyomod a 'Busával utána veszel 1 2006-7. körüli XX-t (Motort)
áááá
má sokat költöttem rá, kezd hasonlítani, egy xx-re..
csak a busások, ezt meg ne hállják...
Csak ülj fel egy XX-re pár órát és eladod a sólymot!
Szép Estét!
De szerettema az XX-em....
Pont tegnap álmodtam róla, ez tuti valamiféle jel lehet,
de már megszoktam a busát, valahogy már nem olyan kényelmetlen...
Most dobták be hozzám a NORAUTÓ reklám újságát!
Akcióba vannak a motorkerékpár olajok(Motul,repszol,stb.).
Akit érdekel nézzen be hozzájuk,vagy a weboldalukra!
A motul az közel kb,,2300-2500ft / Liter,,,,annyiba tudnák hozni,,,,
A Repsolt pedig 1700-1850/ Liter,,, Nem is az a pár ezer forinton filózok ,hanem ha jó bele a Repsol akkor minek vegyek bele drágábbat,, Amikor hozzám került a moci akkor Motul lett bele öntve,,, most meg sokan ajánlották a Repsolt,,,Az előző mocimba ( VF 1000 ) Abba mindig Repsolt raktam,,,
Nekem most Motul van benne!
Én ezt tudtam akcióba szerzni4De utcára tök mindegy ha tudja azt amit a gyár előír!
Azaz:Fél szintetikus 10W-40
Aha értem,,,,, és Repsolbol a 10w 40-es,,,,,?
Igen megértem. Nekem pénz szűke miatt Repsol lett, de sokan dicsérik akiknek hiszek és nem hiszem, hogy csalódnék benne.

Amúgy igen megosztott a vélemény az olajokról. Már próbáltam sok olajat van amit soha többet és van amit bármikor. Most a Repsol lesz soron, de biztos jó olaj, ha már a Honda olajának mondják.
Aha értem,,,nekem is a Motulra esküdtek nagyon,,,,,De van aki a Repsolt is dicsérte nagyon,,,,passz,,, a Repsol most jó áron lenne,,,,azért gondolkodok benne,,,
Helló.
Én most Repsol. Annyira olcsón tudtam, hogy nem tehettem mást.
Amúgy előtte Motul volt és nekem az vált be eddig a legjobban.
Sziasztok! Érdeklődnék ki milyen olajat tud nekem javasolni a mociba? Repsol? Azt tudnák jó áron szerezni! Szerintetek?
Jó reggelt.

Ha én hirdetek valamit akkor eladás után egyből le is veszem. És nem nehéz, nekem legalábbis nem.
De én is úgy vagyok vele, hogy ha szakszerűen össze rakták és nincsen semmi problémája akkor nem kizáró tényező a törés, de képezheti alku tárgyát.
Jó reggelt!
Ezt már eladták. Rendesen törve volt. De ha szakszerüen van javítva, nem probléma. Úgy gondolom erről az oldalról nem egyszerű levenni a hirdetéseket, mert sok már nem aktuális.
Értem!
Az egy misi az tényleg kevés!
De vedd meg hitelre!
Köszi, de nekem a részlet nem hoz szerencsét, úgy hogy inkább kerülöm.
Üdv Milka!
Próbáltam már pár xx et, és nekem passzol a gyári kormánnyal. Lehet hogy kényelmesebb a túrás, de úgy hiszem hamar visszaalakítanám csutkásra. Az valahogy jobban illik hozzá. A motorod kétségtelenűl jó vétel, de gondolom nem szeretnél 1 misi alatti ajánlatot kapni. Én meg valahol ott keresek.
Ha gondolod szivesen segítek!
De a távolság,meg elfoglaltság miatt,max. fórumon keresztül,vagy telefonon!Ha csak nem budapesti masinát nézel ki!Ott megoldható hogy odaszaladjak!
Köszönöm!
Jól esnek szavaid,kár lenne tagadnom!
Én is megfogom siratni az az biztos!
Akkor vedd meg részletre!