Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De lehet kapni.

Én olaj témában, már csak a márkákat mondom amik beváltak és amik nem. Valahogy ez egy kényes téma.

Bár sokszor az ár diktál.
Szia!

Bocs hogy beleszólok az olajos témába, de az eddigi tapasztalat azt mutatja, a Repsol maximum bowden kenésre jó!

Keressél valami mást, ami működik is.
Nézzél körül pl: Motuléknál, ott is az ásványi max a félszintetikus jöhet szóba.

Üdv.: Hajek
Csak a fél szintetikus ajánlott!
a szintetikust nem szeresse!
Teljesen sose fog megszűnni!
Míg "friss" benne az olaj,csendesebb lesz valamelyest,de ahogy használódik az olaj,vissza tér a hang!
nézd a jó oldalát!Hallod hogy jár,és nem indítasz rá!
Szia! Lehet hogy alacsony. Miután visszavette az indítás utáni emelt fordulatot, rá 20 mp-re ált meg. De elég rendesen lengett is a fordulat. Melegen ez még nem fordult elő.
Na mindegy bemásolva mükszik:)
http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4066&session_id=JbkIKEOlg
g.2011
Talán most
Na rosszul linkeltem?
Sziasztok!
Valakit esetleg érdekel?
http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4066&session_i
d=JbkIKEOlgg.2011
Hali.
az alapjáratod nem lehet hogy tul alacsony?
az xx nem szereti ha leveszik. kicsit feljebb tekerd és kisimul.
nagy baja nem lehet....hiszen hondát vettél!
Ez az xx most volt 1 éve hogy nálam van! Tavaly vettem áprilisba.
Gyöngyös környékéről való...
És ha megkérdezhetem, mióta birtokolod a vasat?
47-ezer km, volt benne amikor vettem.,,,most ha jól ,emlékszem 51 van benne,,,, :-),,nem mentem vele sokat.


De így igaz XX minden színben gyönyörű.

Sajnos mi nem hittük, hogy ilyen megtörténhet és mikor kiderült, hogy itt nem stimmel minden szám akkor pácban voltam. Tanulópénz.
Bár az egy Trabant volt.
Nekem volt egy anyagi limit ami fölé nem akartam menni. Ezért nem is lepődök meg ha valami nem tökéletes. Majd apránként mindent kicserélek, megjavítok. Jövő tavaszra terveztem hogy végzek vele. Gondolom a Tiedbe nem volt sok km?
Az előző mocim is kék volt,,,,nem feltétlenül dominál a szín nálam,,,de nagyon örültem amikor sikerült ezt a mocit meg vennem, és csak hab a torán hogy kék, nagyon tetszik kékbe, meg Bordóba is.De mondom, szerintem az xx minden színbe SZÉP!:-)
Volt nálam egy bordó, kő kemény 2 napig, 2005-ős évjáratú, meg vettem és eredett vizsgán voltak némi gondok :-), az alváz számnál,,, így vittem vissza a tulajnak hogy akkor inkább nem kérném.Szerencse hogy bele írtam az adás-vételibe hogyha eredett vizsgán bármi gond van,akkor moci vissza. És lám-lám, nem hiába volt ez a megérzésem. Úgy hogy 2 napig volt bordó xx-em is :-)
OK. Én még jövőhéten még itt leszek, utána már nem nagyon. De biztos összehozunk egy találkozót.
Köszönöm, minden tapasztalat jól jön . Jövő hétre meg lesz az átírás, meg az olajcsere is, utána összefuthatunk.
Nekem szerencsém volt a vásárlással csak 1 dolog volt ami nem volt kielégítő az pedig, hogy a tulaj nem tudta, hogy a lengéscsillapítóban olaj van és azt cserélni illik néha néha.....pár nap öblítés és az jó lett.

Feszítő nekem is cserélődött és a láncot most tervezem, de még nincsen meg minden szerszám hozzá vagyis csak 1 hiányzik.

A kuplung hang pedig tavaly jött elő, de csak kicsit hallható. Így azzal nem foglalkozom még. Főleg miután a tavalyi olaj olyan szépen elnyomta a hangot.

Neked is szép motorod van ám. A Király kék motorba szerettem bele.
Én 5 xx-et is megnéztem, és végül a 6 -ik volt amit megvettem, az volt úgy mond a legkorrektebb,,,, az összesnek nagyon kuplung hangja volt,,,,némelyik brutálisan szólt,,,, Meg mindenféle más gondok is voltak,volt ami törött volt,de nem kicsit,,stb,Amit végül megvettem annak szinte semmi kuplung hangja nincs,,,,nem lehet hallani hogy most be vagy ki van engedve a kuplung,,,,És törve se volt. De beszélgettem jó pár xx-es emberkével, a kuplunkg hang az 85% van-jelentkezik. Eddig a láncszettet cseréltem, meg a vezérmű lánc feszítőt cseréltettem ki.
Én Bándon vagyok most. Szóval ha ráérsz lehet elugranék megnézni egy neked megfelelő időpontban.

Csak meg szeretném csodálni és meghallgatni.

Amit tudok azt pedig megosztom veled.
Ezt a fajtát Fehérváron találtam 7200 ft-ér., spray nélkül.
Üdv! Ha behúzom a kuplungot teljesen elhalgat. Az a gond, hogy a mai motorokkal semmi tapasztalatom nincs. A másik meg az alapjárat, szerintem az is lehetne simább. De elképzelhető hogy csak én tulajdonítok túlzott jelentőséget a dolognak. Egyébbként veszprémi vagyok.
Így van, ez az,,,, Sinteticot használom én is,,,és ajándék lánc spray adnak hozzá.... Szerintem jó oil, és az ára is kedvező. ( én kedvezménnyel 6200ft a 4 liter, ajándék spray jár hozzá )
:-)
Ez lemaradt.

Ezt a kettőt szokták általában teljes és fél szintetikusban is kaphatóak.