Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt!
A túrakormány annyiból jó, hogy nem lesz annyira "hasalós" az üléspozíció. Persze nagyobb termetű ember, vagy akt hosszabb karral áldott meg a jó Isten, annak nem szükséges. Ha keveset pályázol, és inkább nagyokat túrázgatsz, akkor még áldás is lehet... Egyébként meg 50e Ft. körül van egy ilyen túrakormány szett.
Jó reggelt! A mérföldesnek nincs multja. A tulaj szinte semmit nem tud mondani róla. Ő így vette. Ezt a túrakormányt meg nem tudom hova tenni. Szükséges, jó, rossz?
Jó reggelt!:)
Köszönöm Milka, már néztem a Te motorod is. Nálam ez a motor project egy 25 év utáni újrakezdés. Ami nem nyerete el a család egyértelmü szimpátiáját. Ebből adódik egy bizonyos anyagi limit. Szerintem Te nem adnád annyiért.
Jó reggelt! Vele már beszéltem, nekem is szimpatikus volt. A nyeregtáskák már nem törik, mert egy lakásfeltörő elvitte őket
A mérföldesnél az utolsó képen az óra alatt lehet látni,hogy nem gyári a szerelés.A kilométerórában meg nevetségesen kevés kilométer van szerintem.
Nekem is azt írja!
Nekem azt írja"a keresett oldal nem található"!
A gyári fényezés eleve metal.
Szerinted ezek közül az 1 millás határig melyiket érdemes megnézni?
Én ennyire nem vágom, mint Te! Csak azt tudom, hogy régóta hirdetik.
Nem lehet karbis!
2000-től már mind injektoros volt!
A karbissal meg utolértek egyszer egy autót!
Ennek se gyári a fényezése!
a mérföldes tuti törött volt!
De azt igen,hogy bele nyúltak-e!
Egyébként az enyém is eladó!
Nem nyúlnál mellé vele!Mindent megkapott amit kell!
Nem feltétlenül!
Lehet hogy darabokból lett össze rakosgatva(mit honnan lehetett olcsón beszerezni)!
Ha teszel fel egy jó minőségű képet,99%-ba megmondom honnan való!
Ezt kb 1 éve hirdetik. A nyeregtáska biztosan megviselte a farokidom oldalát, de nem lehet rossz alternatíva.
Na ezt a részét én sem gondoltam teljesen komojan
Miért? Az autóknál ki lehet hitelt érdemlően olvasni?
Gondolom az xx-nél a kilómétert nem lehet "hitelt érdemlően" kiolvasni, mint az autóknál.
A pirosnál esedékes a gyertyacsere (48e km-nél), meg a szelephézag állítás is.
Az az ábra, hogy kb ebben az árkategóriában kellene keresgélnem. Sajna nem valami nagy a választék. Már ösz óta nézegetem, de nem igazán változik a felhozatal. Minden segitséget tanácsot szivesen fogadok. Köszönöm.