Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia.A rendszerről írnál nekem saját véleményt?Akár még Priviben is.Miért adtad el?Jó volt egyáltalán?Újjan,használtan vetted te is?És ehhez hasonlók.Előre is köszi üdv;Sanyi
rendben! holnap ha mindenigaz a szerelő szétszedi a blokkom. Viszont nemtudom mikor tudunk menni a hengerért és a főtengelyért. De reméllem még megvan. Szerintem pósta lesz belőle. üdv: Márkus Dániel
Takarj le egy részt a hűtőből.
a tűgörgője is meg van!
Hát kint van jóesetben 10 fok nagyon ne várd hogy megfőzze a vizet
Nekem ilyen idöben a kék zóna végénél szokott lenni a mutató.
Nyáron meg pont középen az nem tudom hány fok talán 80 kb.
Amúgy ha jol tudom az az ideális ha a mutató középen van az pedig kb olyan 80 fok körül van.
Sziasztok!
Mennyi az RS50 üzemi hőfoka? Tegnap mentem egy kört vele de 45fok fölé nem melegedett. Nem kevés ez egy kicsit?
köszönöm a figyelmeztetést, igazából nekem jó lenne január után is , nem sietek vele. Akkor lehet csak a szünet után. De semmi baj. Remélem lesz minden raktáron
akkor siess vele, mert a cégek többsége karácsony előtt bezár és csak január második hetében nyit ki.
Ami nincs raktáron annak a beszerzése kérdéses lehet idén, de csak a jövő hét utáni megrendeléseknél.
aztán januártól megint minden működik rendesen.
rendben köszönöm szépen. Még egy hét kell mindenképp hogy tudjam mi kell a blokkhoz, mer most szedi szét a szerelő. De akkor valószínűleg tőletek fogom ezeket rendelni. üdv: Márkus Dániel
ugyan azt kapod a webáruházban, mint a boltban.
a raktárkészletről, csak hétfőn tudok nyilatkozni, mert nem férek hozzá hétvégén, de ezek szerintem mind vannak raktáron.
Ne aggódj, mert ha valami nincs raktáron akkor azt rövid határidővel be tudjuk szerezni.
ezek a csapágyak jó minőségűek DR-TOP termék.
szerintem rendeld meg a webáruházban a termékeket és hétfőn tudok rá válaszolni.
Ha valamit nem találsz meg amire szükséged lenne, akkor a megrendelés végén le tudog írni megjegyzésként és azt már én megkeresem.
Nálatok akarok rendelni pár dolgot. megtudnád nekem mondani a jövő hét folyamán hogy mi van raktáron vagy inkább a bolt e-mail címén érdeklődjek? Kellene: Tőgörgő (AA00766) , teljes blokk tömítés (GR06416), lendkerék ék(AM00019), főtengely csapágy+szimering szett (KK01001). És még ha azt megmondanád nekem hogy ezek a főtengely csapágyak mien minőségűek, mert elég komly tuninghoz kéne. üdv: Márkus Dániel
itt a tűgörgő méretekkel
www.citybike.hu
Hali engem érdekelne a cdi vegyél már fel msn re kokany.szabi@hotmail.com vagy valahogy beszéljünk
még anyit megtudnál tenni nekem hogy azt a lukat ahová a felső tűkörgő megy annak az méreteit megtudnád adni? mert amint látom kell hozzá vennem tűkörgőt. üdv: Márkus Dániel
Szia a tömités egyforma mindnek de igen nagy külömbség van a 3-4, és a 5-6 között a gyári 3asnak téleg picit más a hengere also szoknya átmérő tehát nem megy rá a hatosra de forditva igen lánckerék is más meg a az egész blok széleseb a 6 tosnak kb 2cm igy a föl fogatás sem paszol egy az egybe némi átalakitás mert a lánckerék nem esik oda .
jófélék
ez az rx em van
elvileg a henger mérete is más kis mértékben
Szia!
AM 3,4,5,6 a számok azt jelölik hány sebességes blokk. Amúgy ugyan az mindegyik csak a váltóban térnek el. Tömítés szempontjából tök mind1, mindegyikhez ugyan az kell.
Hello nekem most kéne egy aprilia rs 50-es nem tudjátok honnan szerezhetnék mertha igen akkor Msn:viktorkaracson@freemail.hu
üdv kérdésem a következő: minarelli am 6 és am 345 mennyire különbözik egymástól? tömítés szett miatt
!
Alarm,Alarm!Segítsetek légyszives!Az én Rs-em 96-os.2002esről rámegyen e a kipufogó?Fontos lenne,köszönöm!
Hát Gedeon szét kell szedni a motort sajnos megint azt a szart csinálja de most arra jöttem rá hogy szét spanoltam teljesen fent is meg közepen és úgy egy kicsikét fog a kuplung
Mindenki tuningolja a vasakat?!
Ma én is beindítottam 3 hét állás után...pöcc röff...járt kicsit melegedett kicsit pörgetgettem mehet vissza a helyére
Most 125-ért fáj a hengerem itt a mellkasomba :)
Ha nem akkor...akkor nem xD
Akkor kénytelen leszek ehez hozzányúlni!
Köszönöm a képeket. Érdekelne a hengerszett a 2 hengerfejjel ha lehet, és a főtengely is. Viszont láttam hogy veszprémi ön, ha minden igaz jövő hétvégén Balatonra megyünk és akkor bemennénk az alkatrészekért és elvinnénk. Ha az önnek megfelel, így legalább a postaköltséget is megtudnánk spórolni. Remélem megfelel így önnek. üdv: Márkus Dániel