Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a kezembe volt aza kurva önindito megnéztem a gyürü ugy jár ahogy kell szrelö azt mondta kiprábálta otthon aksival vagy töltövel már nem tom és azt mondta ho jo haza hoztam felrektam a motorra és uan azt csinálja kezdek mostmár arra tippelni ho az akksi gyenge de akkor meg mér forgatja meg szabadon ha nem birná
Nincs elszakadva a tekercselés?
Nálam ez is volt gond, megforrasztottuk és hibátlanul működik azóta. Nézd meg rendesen.
Helló!
Képet tudsz felrakni a hengerről meg a dugóról? Mennyit ment kb.? Így ahhogy van használható ? Tehát nem kell dugó meg furni ugye? Tömítés, tűgörgő ilyesmi van hozzá?
a bendix rendbe? a végén ott a kis gyürü?
egyáltalán megse hajtja a lendkereket pedig ho most levolt szedve a csuszo gyürünrmálisan kijött
Aksiddal minden rendben?
Vagy esetleg nemlehetne hogy a gyertyát kikéne cserélned?
Nekem pl olyat szokott csinálni hogy ha már van a gyertyámban vagy 6 ezer km onnan meghal.
Menni megy ugyan úgy a motor meg minden de azt veszem észre rajta hogy hidegen nem akar indulni.
Melegen meg pöccre indul.
Na mármost kicseréltem a gyertyát és egy a gond megint megszünt.
Azóta pöccre indul megint
á nem igaz még mindig azzal akurva öninditoval szopok most hoztam el egy másik szerelötöl és azt mondja ho jo felteszem ugy un teker de semmi nem lehet az egyszerüen ho nem rá vlo? ez extrema ás az önindito ducati elöre is köszi
top due plus henger szettem van eladó 75ccm
25ezer ft.
Mit írtál el "egyzet" felületnek?

NEm neked mondom, de a bevonat is kifut a tömítőfelületre, meg befut acsatornákba, másképpen nem is lehetne,mert leválna.
van egy rosz hírem. édesapám elírta a címet, pálinka út 15 öt írt be címként . póstán megkérdeztem elvileg 3munkanap és visszaküldik. Ha még az jó önnek egyből elpóstázom a helyes címre, igaz elbuktam a póstaköltséget enyi
Az nem persely hanem az egyzet felület.
Helló!
Van valakinek használt 70-es hengerszettje eladó?
szerintem az nem persely attol mert ott a csík, nekem mind2 hengeremnél van egyik pedig gyári
50mm felett 80as elvileg. szoval 70et biztos üti
Akára postán is eltörhetett, ha nem volt rendesen becsomagolva.
Atta, a vas hengerben minek volna MÉGEGY persely?
ezt törték el rajta
el küldtem meg fúratni a hengert és vissza küldték úgy hogy az alsó átömlött el törték gyors reklamáció tiszta ideg voltam és 3000ft rá fizetéssel dugó+gyűrűvel meg jött ez nagy mák volt ne hogy már a nagy semmiért fizetem ki 22 ezret az amit el küldtem az 47,50 es volt ami lett helyette az 48,75 ös remélem jobb lesz ezt nem tudja valaki hány ccm es lett ezzel a mérettel?
el kezdem felújítani a motort mert be halt a főtengely alsó tügörgölye el szált és fel jött és gajra tette a hengert és a dugót így kompletten cserélhetek mindent az összes csapágy és szimering már meg van már csak 1 kis szabi kéne és össze is rakom végre ha el készül akár milyen fos idő is lesz akkor is irány az út mert már nem bírom pár kép az első 3-rom a régi a másik 3-rom az már az új henger
Helló!
Van valakinek használt 70-es hengerszettje eladó? Csak jó legyen!
persze én azt értem de elvileg ilyen a gyárilag, viszont az enyém full nem olyan. álittom hogy csak utólag monyákoltak bele valamit
nem csak olyan, hanem az is. Vas henger általába perselyes:):):)
bocsi hogy fárasztalak a hülyeségeimmel de ezen a képen teljesen olyan mintha preselyes lenne a hengerem
akihez viszed az tudja mi a dolga. tecsak vedd meg a dugót
hali lenne egy kérédsem. vas hengerem van és fel szeretném furatni a túlméretes dugóhoz. Valami olyasmit hallottam hogy az illesztéshez vagy mihez nagyobb méretet vúrnak a hengerbe minta dugó átmérője. honnan lehet megtudni hogy menyi az eltérés? vagy mindenhol más és más?