Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lánckerekel is vannak hozzá vagy csak a lánc? Képet tudsz felrakni?
Kell valakinek vadonatúj láncszett 50-es RS-hez vagy AF1-hez?
5000-ért! Akit érdekel az szóljon és már postázom is.
Alapból biztosan úgy van ahogy az Te leírtad!
De az az Rs ( ) egy elektronikai motorikus karosszériás felfüggesztéses ROCS :) Úgy tönkreb****ta hogy az hihetetlen!
Pedig jó kis gép volt.....nyáron olyan volt a lánca h nem futott a fogaskerekeken hanme szabályosan rátört....:S
Motorozni a gyerek nemtud....110 es gumin 2-2 centi majrécsík xD
De húzza veri neki...egyszer nyalt vagy 70 el...:S Akkor is vagizott a sulink előtt..egyszer csak csatt!
Első telójából dől az olaj ( nemtudom szerintem mostanság már nincs benne ) Akkor mi van még? Ja igen km óra 2 napot bírt neki de megvan neki több mint egy éve de nem zavarja!
Darabosan fog a fék mintha hullámos lenne a tárcsája de emglepő de nem az!
Motorja...hát nem csörög de ilyen minőségi olajjal használja a tag!
Prista Arol2T kever mindent mindennel....na mind1!
Persze piros neon bekötve a hátsó kerék fölöt...de az is hogy...egy biztosítékot nemtudott volna beleiktatni!
Na mind1 az ő technikája ilyen
Szóval az övén a világítás is ilyen eredeti ;)
" A chesterfild replikán tudod a gyújtáskapcsolóval kapcsolni a világítást nem? Azzal adod rá a tompítottat aszem Vagyis egyik havernak úgy van.!"Kérlek az úgy ,hogy a gyújtás kapcsolóval csak azt tudod megtenni,hogy ráteszed a világítást.A kapcsolóval csak a tompítottat,és a fénykürtöt tudom kezelni.Sajnos.Viszont,elgondolkodtam a haverodén.Az lehetne a megoldás különben,csak ki kell agyalnom hogy hogyan kivitelezem.
Akkor?
hát a hengerre 1:1 be rámegy mivel am6 mind a kettő maximum alul ahol a váz tartja oda kellhet egy kis átalakítás
Piszkosul várom,hol kell,vagy egyáltalán kell e alakítani.
hát ha minden igaz holnap dél előtt ott lesz
Még nem jött meg a mai estéig bakker.Pedig úgy vártam,mint egy szaros kis gyerek a karácsonyt 23.-án!
huu baszus.. valaki felvett msnre... vmien máté!
vegyen fel mégegyszet ha tud... mert véletle ki X-eltem!
kösz
Nem.
A chesterfild replikán tudod a gyújtáskapcsolóval kapcsolni a világítást nem? Azzal adod rá a tompítottat aszem Vagyis egyik havernak úgy van.!
Nekem gömbölyű van azon már máshogy van....helyzetjelző utánna helyzetjelző+tompított és erre még külön kapcsolóval távolsági!
Meg ugye villogni is lehet még külön!
Nekem S2-es izzó van benne..
Remélem segítettem
Az egész le van butitva egy robogó szintjére.
Hali
Van eladó komplett sport kipufogórendszerem!
Ginarelli sportrezó, leovenci sportdob! Ez egy nyitott rendszer!
Rs-re és Af1re!
Az én gépem 80at ment a gyári dobbal.. mikor rátettem ezt 95öt ment!
érdeklődni: Email/Msn:lebar14@freemail.hu vagy Tel:06203386215
Képet kérésre küldök!
Na nekem ugyanez a helyzetem.Fénykürt van,de távolsági nincs?Hogy a pi..ba oldották ezt meg az olaszok.Még a korábbi NSR emen is volt!
Szia!
Ezen nekem nincs távolsági. A gyújtáskapcsolóval lehet bekapcsolni a világítást és a kormányon a kapcsolóval lehet váltani helyzetjelző és a tompított között. De ez csak akkor működik ha jár a motor. Bár villogni lehet aksiról is. Távolsági nincs rajta. Vagy lehet, hogy én nem találom. Az AF1-em sokkal komolyabb volt.
Szisztok.Esetleg valaki tud segíteni?Szükségem lenne termosztátra,hőgombára.Plussz,nekem H5 izzó van a foncsorba betéve,de az is egy pólusú.Kérdésem,hogy miféle izzó jár belé.Azzal már tisztában vagyok,hogy keresgethetek vezetéket,és kötözhetek pár dolgot vissza a világítás terén,de nem tudom miféle izzók kell majd vegyek.Jelenleg csak tompítottam vam,mivel ez 1 szálas izzó.A segítségeteket előre is köszi fiúk
Felőllem rendben.Viszem majd neked ha úgy döntesz.Sofőr vagyok.
Esetleg ha érdekel van 2 hátsó lábtartóm is konzollal mindennel ugyan azon a típuson volt mint a tied.
Hello,gyári dobra elcserélem veled a dobodat ha gondolod,sárvédőm is van!Ha érdekel küldj pár képet a dobról e-mailomra. Hello
Vagy ha adsz (két gyári indexet + a rendszámtartót) akkor adom a (levágottat + a két kis indexet).
Szia!
Miért jó az ha le van vágva? Az enyémről is le van vágva. Nem cserélünk idomot én odaadom a levágottat te pedig adod az egészet. Indexem sajna nincs felesleges. Nekem az első kettő van kicsire cserélve, így vettem.
Én épp készülök levágni az enyémről a rendszámtábla tartót.Ha van kicsi indexed,csere?
Sziasztok!

A képen látható RS-hez keresek hátsó sárvédő/rendszámtartót.
Jó állapotú plexi is érdekelne az enyémet sajnos valamivel lecsepegtették ami felmarta.
A képen látható Arrow dobot elcserélném gyári dobdra vagy valami más átalakítás nélkül rá illő csendes dobra.
Persze írok én szívesen véleményt. A motorom nem tudom hogy meséltem -e már 2éve vettem meg gyári kipuval gyári karbival 80as DR hengerrel. nyáron megvettem hozzá a kipufogót énis használtan. Eléggé bevált nekem, gyári után ég és föld. Menetközbe beletettem a motorba kb 8000km-t és eléggé zörgött már a blokk. kb 1 hónapja szétszedtük, múlt héten elvittük szerelőhöz. Még nem szedte szét de anyit mondott hogy a csapágyak nagyon lógnak az mindenképp cserés és valószínűleg a hajtókar is oda. Na lényeg ami lényeg felújítás kb csak anyag árban lesz 40ezer forint. Az a baj hogy most a motorra nincs ennyi hirtelen így muszáj megválnom pár dologtól. Pl a kipu és a 80as DR henger. Nem tudok micsinálni.
Abban bízok hogy csak átmenetileg lesz gyári újra a motorom , hiszen májusban érettségi és lesz miből feltuningolni újra
na lényeg ami lényeg teljes mértékben megvoltam elégedve a kipuval és tényleg anyagi okok miatt kell megválnom tőle