Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is Boldog Újévet Kívánok minden márkatársnak és persze minden motorosnak!
Motorozásban, szerelésben szegény drága benzintöl mentes boldog újévet mindenkinek!:):)
Boldog új évet kívánok így előre mindenkinek
engem érdekel a plexszi
2096.rs.extrémára plexit érdekelne.
az am blokkból mit lehetne hasznosítani?
hali!

Eladó!
1db hiányos RV4 blokk alkatrésznek 6000ft ahogy a képen van.
1db hiányos AM3 blokk alkatrésznek 8000ft ahogy a képen van.

0630-435-1769
Helló!
Van valakinek fényképe vagy rajzos képe az am6 váltóról? Hogy hogy milyen sorrendben vannak a villák meg a tengelyt hogy kell belerekni?
Kollega.Mi nem keveset Talizunk ám az utakon.A hívód is "Kistuning"ugye ugy e........
Nem követtem nyomon.Full idom szett?Minden a matekon múlik;"MENNYI AZ ANNYI?"
megkellvenniazegészetaztáncsókolom
nem arol beszélek..., ha én vennék vmt nekem jobb oldali idom meg max fejidom kéne. az pedig ugy nem passzol csak ha a többi is meglenne
-.-"

én adom hozzá az összekötőt is
Helló!
Kis segítséget szeretnék kérni!
Szétszettem egy am6 blokkot, és a kuplungháznál, a lamellák ki koptatták az alu házat minden lamellánál azt le reszeljem simára? Vagy az nem befolyásol semmit? Ja meg az a kis golyó is eltünt belőle, de nem találtam semmi maradványát se. Van olyan hogy úgy eltünik hogy semmi nem marad belőle?
vettem 125ös jobbos idomot. nagyon nem stimmelt rá. az első öszekötöidomra teljesen más a csatlakozása
stimmel minden, kivéve az Y összekötő a farok idomnál.
egybe rámegy 50esre de ha nekem csak a job oldali kellene ugy már nem stimmel sajna, fejidomot meg nemtudom aba meg lámpa lehet nemlenne jo, nameg a plexi
igen 125ösön volt. De úgy volt hogy itt helyben megveszi egy gyerek 50esre, felpróbáltuk rá minden fasza volt aztán kinyögte hogy egy ft-ja sincs. Szóval 5percet ha volt motoron
eredetileg 125n volt ugye?
Sziasztok!
Feleslegesé vált Aprilia Rs125/50 idomszett eladó.
Frissen fényezve, hibátlan állapotban. Ár megegyezés szerint.
Emailen elérhető vagyok: kistuning5@citromail.hu (fórumot nem olvasom)

[farokidom meg az Y lefényképezésére már nem volt időm se energiám. Érdeklődés esetén csinálok fotót róla]

További szép estét !
Hellosztok.Kellemes ünepeket először is .
Az lenne a kérdésem h aprilia RS50 extrema 99 évj.-hoz tuning kiput nem tud e vki?v vmi olyan internetes oldalt ahol lehet ilyet rendelni de ne 60 felett legyenek hanem úgy max 50-ig
Hát, tényleg elég nagy hangja van...
ha van valami ismerősöd akinek van hasonló dobja akkor próbáld meg...
bár, fölösleges mert mindenképp a dob a "ludas" :D
CSötök! kellemes ünepeket mindenkinek ! Legyen már nyár vagy tevasz bazze!mert már beszarok nem tudok motorozni! Idei téli ujjításaim: kuplung bowden,lánc,fogaskerék,fagyálló! azt ennyi ! 22 ezer forint ! az viszont rossz!
Hát ja csak nem ismerek senkit akinek ilyenje van, de majd valami dobot megpróbálok kérni de szerintem tuti ki van égve!
Itt a videó a hangjáról:
http://www.sportmotor.hu/motor...