Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondom, NEM KRÓM és pláne nem acélhüvely, hanem öntöttvas.
De nem értem amugy hogy nem lehet megálapítani...ránézel és azonnal látni hogy az nikasil vagy acélhüvely már a feületröl..vagy ha megnézed a henger alját/tetejét az alu ezüst szinű az acélpersely meg sötétszürke hát vak aki nem látja meg. Itt van egy krómos és egy perselyes
Hiába van annak a pár százados bevonatnak nikkel meg vas tartalma nem fogja olyan erösen a mágnest hogy az függölegesen tartva rajta maradjon a falán.Egy acélhüvely meg 1 centiröl oda kapja a mágnest...aki meg még ez alapján se tudja eldönteni annak nem tok mit mondani.
Persze, emlékszem, csak nehogymár készpénznek vegyék, hogy króm, és nem vonzza a mágnes.
aki nem tudja megálalpítani egy hengerről hogy hüvelyes e, az a mágnssel is becsaphatja magát.
De igazad van, nyilván a vasperselyt jobban vonzza a mágnes(a neodimium meg pláne.)
Ebben teljesen igazad van, de a módszer működik, mert a mágnes súlyát nem tudja megtartani.(persze van olyan mágnes ami fennt marad) De a vas vagy hüvelyes hengerekre szinte ráugrik a mágnes, a nicasil hengeren pedíg alig tapad meg.
Az NSR fórumon ezt tökéletesen kiveséztük.
a mai bevonatok már nem kromok, nikkel, és szilicium karbid, és ez a bevonat vonza a mágnest.
Én is csak tiszta ion cserélt vizet rakok bele mert az nem hagy semmi lerakódást amikor meg jön a fagy akkor leengedem...enyémbe nincs is semmi lerakódás.fagyba meg már amugy se érdemes motorozni...
sima desztilált víz volt benne
vagy szennyviz...
csapvíz:D
És ha nem tudod eldönteni hogy milyen a hengered a legegyszerűbb trükk erre 1 mágnes.Belerakod a hengerbe ha rátapad a hengerfalra akkor perselyes ha nem akkor krómos! Ennyi az egész ennél 1szerübb megoldás aligha létezik nem hozzá értöknek...
Aztakurva...olyan az a víztér mintha belefostak volna.
mit raksz te ebbe hűtőfolyadék néven?Az ok hogy a fagyálló kékre némelyik zöldre szinezi az alut a víz meg bele kövesedik de ez nem tom milyen lerakódás...
rs125topicba keresd jamal-t
Képet tudnál kűldeni? kíváncsi lennék rá hogy hogyan is nézne ki.
Helló! Én ilyen olajat vettem a váltóba, jó ez bele? 75w90-es szintetikus.
Valaki nem tud rs-re verseny faridomot?
Bikepicsen láttam egy rs-t és adott egy ötletet
balos oldalidom 9900-
hát xD gondoltam csak hogy milyen tippek vannak mert tok párat csak hogy van e más pl ami jobb
hű okos volt a póstás. Édesapám nagyok félreolvasta, nekem kellett volna feladnom. Reméllem jól fog menni fele a lányod motorja
Vágj le belőle.
Megérkezett tegnap .Köszi . a póstás tudta hogy a pálinka nemegyenlő palánka
Sziasztok nem tudna valaki nekem adni pár tippet hogy hogyan csináljam meg az oldalsztendert? Mivel azt akarom hogy jobban feküdjön balra mert elég szar hogy sokszor le támasztom és szinte egyenesen áll.
ez az ár anyira nem alku képes ez a henger újonan 65 körül mozog az italmondon.
Értem, ebből az árból engedsz még vagy fix ár?
sokat ment már nálam 3000et a többit nemtudom.
de semmi baja nincsen a henger fala nagyon szép még láccik a gyári honolás a tömitések megvannak dugó kicsit kormos de baja nincsen.