Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hú nem tudom lehet.Vissza kéne keresni ,de fogalmam sincs.
Őőő, izé, közhírré teszem.
JAja, nem így értettem,hanem, hogy leírtad már vaqlamikor, mi van abban a motorban?
Orlen Hipol GL-4 80w90 Váltóolaj
olajat?
Milyent raktatok bele letudod írni?
Hát kb egy fél éve?
Te az olaj mennyiség megfelelő a blokkban?Mikor cseréltél utoljára olajat benne?
Nem igazán értem a kérdést, hogy hány napja?Ennyit ment a nyáron és a mai napig ha elindítom.
Persze sokat vitáztam vele de a nevére már nem emlékszem.
emzoli
Teremmotorozási lehetőség a mogyoródi gokart centerben érdekel titeket?
http://sgforum.hu/forum.php3?a...
Bocsánat, nem követtem, a 80as am6 blokkos motord ment 130 at?
Mi volt azon?
(ha már leírtad, elég, ha csak kb megmondod hány napja)
Kösz.
Örülök, hogy beléd azé' szorúút humorérzék:)
Vagy talán a betegség további tünetei?
Na csá figyu nem szedtük még szét a motort mert nem volt még idő de nem tom mi tőrtént a mocival ugyanis meg javúlt xD magától még nem biztos. Ma be indítottam és egy kicsit járt a motor és néztem a kuplungot egy kicsit el kezdett keményedni várok egy kicsit aztán mér a kuplung fele kemény és még 1 kicsit várok aztán meg már jó lett és azóta müxik ki is próbáltam meg minden és jó. Szented mi baja lehet?
Nem mind1 mit keresek az RS topikban
tudod én "lépek egykét kategóriát" inkább ...ha még emléxel a srácra aki büszke volt rá h 500ér eladta a 'fúdegyors de a tiétek miért gyorsabb' motorját
Tudom jól hogy a mi blokkunkat menyiből lehet felhúzni, de én az új rs blokkjára gondoltam
Igen!A festés és matricázás!
RSDanee csak neked súgom meg ,hogy a mocimbol mennyiből hoztam ki ezt a teljesítményt 62-65000 ft ból!De
Hali! Van különbség a chesterfield/ replica és a sima RS között?
Hupsz....!
Na jó este volt
Most ezen nem fogok vitázni, hogy helyesen vagy nem helyesen írtam le ezzel bárki tud okoskodni! Majd a dolgozatban leírom jól és ennyi...csak az érecccccségi izgat.....más nem. Tudom hogy nekem mi lesz a jó!
Abban mondjuk igazad van, hogy a KRESZ szabályoknak meg kell felelnie ez eszembe se volt!
Én azért óvatosan járatnám be nemkell azt rögtön agyig leforgatni.
Srácok, ne menjünk már át Marikanéni nyelvtan órájára!
Sulibol már elegem volt nem akarom még itt is ezt olvasgatni
Kicsit beszélsz magyarul (bocsika)
"Nem folytással! Folytás NÉLKÜL!"
Hát tényleg nem, mert a folytás nem folyik, tehát elipszilon helyett pontos jé, azaz : FOJTÁS.

Továbbá szép kövér tévedéseket írsz le.
Nem azért van benne foJtás, hogy be lehessen járatni, hanem, hogy megfeleljen a magyar kresz szabályainak.

Valamint,a bejáratást nagyon nem hímes tojás módszerrel kell végezni.

Ne haragudj, de muszáj (ez is pontos jé:) leírnom neked, mert alapvető tévedéseket hangoztatsz.

Na, nem megsérteni akartalak, el ne pityeredj.
Szerintem 1999-es, vagyis képeket nézegetve ezekre hasonlít a legjobban. Persze az előző tulaj szerint 2005-ös.
mien évjáratú rs?