Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezen a képen,amit az előzményben megtalálsz,és akollega felrakott,lehet látni azt is.
Sziasztok légyszives segítsetek.
Leengedtem az olajat a blokkból és nem tudom pontosan mennyi olaj kell bele, mert az én rs emen nincs se nívó se szint jelző csavar.
Én momentán pont ezért raktam most vissza a saját filterjét,amire rá van írva,hogy APRILIA!Csak hát belül semmi ugye.Csodássan muzsikák!
olcsóón
eladóóó a 80as DR hengerem
csá.aprilia RS-re 99 es évjárat tuning kipuffot nem tudjátok h hol tudnék venni jó áron?olyan 40 körül. és ennek a felfogatása fent a hátsó lábtartónál van .
jéé nálunk már ezért is sírt a rendőrök szája hogy micsoda verseny kipufogó ez meg hogy hol a gyári. mondom ott a pincébe pedig tényleg nemhangos szerintem. széles utat
Hy!Felment kérlek.Jóféle! A filtert is szétkaptam,mert "csendes"volt nagyon.
naa miújság mien a kipuff? felment 1:1-be széles utat
Ja és még kellene nekem termosztát.és hőgomba is!
Sziasztok. Esetleg valaki tudja,hogy hol lehet légteleníteni ezeket a vasakat?Mennyi víz jár ezekbe?Gondoltam alu védős fagyállóval bekevert deszt.vizet teszek bele,de nem tudok légteleníteni! Tök kevés víz ment bele..........
MÁJNE VAS......
Nekem is kellene egy jóféle plexi,olcsóért.Te tudod,én megyek érte,mint máskor is.Csak most majd nem az 51-nél kezdek el becsengetni,hanem az 5-nél!
Rs = Racing Series
Gondolom én
Hello! Azt szeretném kérdezni van-e 1998-as RS-re plexid? esetleg szívlámpás fejidommal? de simán a plexi is jó ha van
de szerintem is 420-as lánc kell rá legalábbis én nem olyan rég vettem és az enyém is 420-as:D de én cseréltem egybe mindent:D (lánckerekeket is)
Az RS szó mit jelent?Vagy minek a rövidítése?
nem kötekedni akarok de rs-re nem 420as lánc kell?
Csak a lánc, nézd meg a képeket és ha érdekel szólj!
Hali engem lehet hogy érdekelne, mert így szezonzárásként elszakadt a láncom . A lánckerekek megvannak hozzá, ha igen milyenek?Előre is kösz.
üdv.:Krisztián
Nekem vahón hozzá rendszám tábla tartó gyári ha érdekell!Az alsó csomagtartód megvan amihez csatlakozik!Ha kell 3000 ft+Posta költségért elküldöm a táblatartót
Gyáriért cserébe adok egy Arrow dobot!
itt megnézheted
Hello mindenkinek aki tud sport dobot az írhatna.
Üdvözlet!
Eladó
Bocs, 3000-ért! Most nézem, hogy elírtam.
Csak a lánc, nézd meg a képeket és ha érdekel szólj!