Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Jó arc vagyok köztetek és sajnos egyből a segítségeteket kérem.
Van egy 96-os rs 50 Chestrefield replicam és húzom neki izomból és 5.-ben 100-al 10ezernél magyek és elkezd fulladni a motor és nagyon nehezen tér magához. Szerintetek mi lehet? előre is kösz.
Üdv: Krisztián
Hát akkor sajnos a 3-as ezt hogyan lehet szervizelni valaki le tudná írni mert ha meg tudnám csinálni akkor az jobb lenne.
Három dolog lehetséges. 1 bovden szakadás ezt könnyen meglehet állapítani behúzod a kart és ha lent is teljesen behúzódik akkor nem bovden.Azért nézd meg a kar tövénél mert 90% ban ott nyúlik el.A 2. a kuplung állító csavar el állítódott.A 3. a legrosszabb a kuplung rudazatnál belül van 1 golyó és az törött el.Az utóbbi 2 esetben dekli le.
Nézd át a bowdent! Az bárhol szakadhat ott ahol nem is látod!
Szedd le az egészet és húzd ki.
Esetleg lelazulhatott a kuplung tengelyen lévő rögzítő anyája . Mondjuk a kuplung bovden a bovden házon belül is elszakadhat.

Tuji
Sziasztok kérlek segitsetek mert nagy a baj mert el szált a kuplungom na szóval az a lényeg hogy mentem folyamatos olyan 20 km-t eleinte azt csnálta hogy nagyon könnyű volt a kuplung és csak egy kcsit emelt ki meg áltam és nézegettem,elkezdtem jáccadozni a kuplungal és utánna jólett minden a régi mentem aztán vagy 2 km-t és aztán megit ez csinálta de akkor jobban akkor már a kulungom sem fogott semmi iszonyat könnyű behuzni

és nem szakadt el a bowden vagy ilyesmi.

PLS segitsetek.
Ok várom köszi.
Ja, én is olyasmire gondoltam.
Nincs benne power.
Az a hőfokmérő nem? Mert én olyanra gondoltam hogy akkor engedi csak a vizet a hűtűbe amikor a henger már üzemi hőfokú. Amúgy mennyi az üzemi hőfok?
van, a hengerfejben
Heló!
Van az rs-ekben valami termosztát? Ha van akkor hol van?
Hello!Azt szeretném kérdezni hogy ha akarok venni egy aprilia rs 50-et ,akkor miket kell megnézni rajta hogy jó-e?És ezeken van power szelep?
van még1 hogy lássátok eredeti a rendszer
képet holnap tudok csinálni az egész rendszerről úgyis le van már szedve a motorról. 25ezret gondoltam érte. szerintem reális. új ára 50 de semmi baja nincsen. viszont van pár kép de azon nem látszik az egész. üdv: Márkus Dániel
Helló!
Mennyit kérsz érte? Képet tudsz felrakni róla?
meik oldalára gondolsz? amúgy ez a gyári 12es karbi 2001es modell.
bazki miennagy ennek a torka o0
ez gyári12es karbi?
Ja és leo vince V6 rendszer eladóó még mindig
itt a kép a hengeremről
Ittvan a karbi. Ma leszedtem a motorról, legkésöbb hétfőn póstázom. mennifog a lányod motorja
szia. lenne egy nagyon fontos kérdésem hozzád. Amikor anno átalakítottad egy picit a 80as DR hengert pontosan mit cisnáltatok rajta és ki csinálta? Ma kiderült hogy mégiscsak olyan hengerem van, viszont elég kopott így mindenképp fúrás+túlméret. Viszont emlékszem hogy a tieddel speckó dolgokat is csináltál. Nagyon sokat segítenél nekem. üdv: Márkus Dániel
szia nincs véletlenül azthiszem meghajtó csigának hívják, ami a keréken van és a km spirált hajtja. Elromlott az enyémen az a csiga. Ha van jó állapotú szólj. köszönöm üdv: Márkus Dániel
Ok küldheted a megbeszéltek szerint. Köszi
kép lemarad