Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a DR henger fúrható, ezért ha kopott, vagy sérült akkor fúrni kell.
A henger fúrását mindíg a dugóhoz kell fúrni, ezt azért írom, mert először nem megfúrni kell a hengert a megfelelő méretre, hanem meg kell venni a megfelelő túlméretes dugót és azzal együtt kell elvinni a hengerfúróshoz, mert a dugóhoz illeszti a hengert.
de ezt a szervízzel ki lehet vetetni?
a fojtás a jogszabályoknak megfelelő motorteljesítményre való csökkentés miatt szükséges.
Mert ezeket a motorokat segédmotorkerékpárként értékesíti mindenki és csak így felelnek meg a jogszabályi előírásoknak, vagy még így sem.......
persze. viszont lenne hozzád egy kérésem. Dr henger van a motoromon 49.00mmes dugó átmérővel. citybike-on láttam hozzá túlméretet 49.50mm viszont nemtudom hogy a 2 dugó közötti különbséget fúrással csinálják? mert eléggé koputt a dugó és a henger fala sem valami szép pénteken szedtem szét és néztem meg. nem ártana bele egy új dugó
széria 50 ccm-től ez elég jó.Ha többet akarsz akkor kell egy 70-es henger.
Nemtudom miért van kitalálva ez a folytás...ha lehetne újjat folytás nélkül venni mé jó is lenne
Az Rs 50 simán megy 105 max 110-et erre meg jön ez a szar folytás. :S
Ha menn 100-at akkor vennék...de így...
80 kürül mg yfoyltáls nélkül. 90 ig még fel lehet húzni egy kipuff rendszerrel, kb 50ből megvan
ha a hátsó gummát cseréled, mégpedig azt akarod nemfog csalni az óra semmit, mert a km óra az első kerékről mér a hátsó tőle független.
Mi az átbaxás?
Azthittem hogy megy vagy 95-öt.
De nagy átbaxás akkor. :S
olyan 60 km/h körül.
Egy új Rs50-es mennyit mehet akkor folytással?
lenen egy kérdésem..: ha a gyári 110es gumit 130asra cserélem akkor a km ora hogy fog csalni? többet fog mutatni v kevesebet mitn amenyi a valos sebességem?
2002es van nekem. kipufogon nicsn semmi vágás és a hangja se tünik folytatlannak szoval az enyém folytott, így megy sajáét orája szerint 105-t max
És az RS folytással mennyit mehet?
Az aprilia robogó is fojtással kerül átadásra a végsebessége kb. 55-60 km/h
Valaki nem tudja honna szerezhetnék chesterfield replica rs50-eshez
matrica szettet?
Ez egy AF1.
Hali! Ja gyári a gép egyedül egy gianneli kipufogó van rajta.
Nemtudom akkor milyen motort vegyek RS v. SR
mer ha az RS folytással 45km/h-t produkál akkor elég az Aprilia robogó is.
Szerintetek ez rs vagy af1?
Köszi szépen! Majd kipucolom a karbit meg kicserélem az olajat, de sajna csak a téli álom után mert nemrég elszakadt a lánc és inkább csak tvaszra csinálom meg.
Voltál bennt nálam a boltban és beszélgettünk.
Mondtam neked, hogy nem az a cél, hogy mi veszekedjünk, hanem hogy segítsünk mindenkinek aki ezt igényli.
Én már nem foglalkozom motorszereléssel, mint ahogy mondtam neked, de volt idő mikor ez volt a fő kereseti forrásom, tehát valószínűleg használtam ezt a célszerszámot.
A szerelési könyvekben is ezt a célszerszámot használják, talán nem értenek hozzá?
És ha visszaolvasol akkor észre kellett volna venned, hogy nem azt írtam, hogy te csavarhúzót használsz, hanem, hogy ez egy barbár módszer és nehogy megmagyarázd bárkinek is, hogy ez a megfelelő megoldás, mert ezzel igencsak minősíted magad.
Ja és nem a mi műhelyünkben dolgoztam szerelőként, még mielőtt azonosítanál bármilyen ott elvégzett munkával.
Amúgy a műhelyben is vannak változások és elhiheted, hogy igencsak jól dolgoznak.Hoznak hozzánk olyan motorokat az egész országból, amiket mások nem tudtak megcsinálni...........