Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a baj hogy konkrétan nem tudom hogy mi a cégnek a neve, de megpróbálom megkeresni. szerintem ha kicsit fizetsz rá tuti kiveszik egyből de akkor tényleg ugrik a gari és elmehetsz utánna akárhova
markusdani14@hotmail.com vegyél fel nyugodtan
www.autonagy.hu én itt szeretném venni majd a motort, ez Nyíregyházán van. Remélem itt is kiveszik, vagy már úgy hozzák hogy nincs benne.
A balatoni cég elég messz van de van valami elérhetősége?
Egy msn címet tudsz dobni?
valahol a balaton parton van egy aprilia kereskedés ahol kiveszik neked 0km esen is, cask akkor anyi hogy nemlesz rá garancia. volt egy srác 08as spanish replikás rs 50-e. de amúgy bárki kiveszi neked a folytást, az már részlet kérdés
Egyébként egyáltalán nem barbár megoldás abszolult nem sérül semmi sőt elég szép áttétel jelentkezik ott mivel a kuplung kosár bazinagy a két fogaskerék pedig kevesebb mint harmada ezért szinte csekély ellenállással ellentudsz tartani.Az a szerszám amit te mutattál az sokszor nagyobb kárt csinál mint hasznot mert akár milyen ügyesvagy egyedül nehezebben tudod megtartani és akár milyen óvatos vagy biztos megcsúszik és akkor pedig darál a másik vas fog alut a csavarhúzónál pedig vas fog acélt kápis? Azzal a megoldással annyira könnyű hogy lazításnál el is engedheted a csavarhúzót.Kérdés használtad már valaha a szerszámot?A másik tanács nem kéne olyan műhelyből ahol járó motornál eresztik le a hűtő vizet.Szemtanú van rá 2 is hoztak már hozzám tőletek motort!Ha már igy le járatjuk egymást és nem én kezdtem.Még egy régebbi történet még suhanc kölök voltam mikor bevittem egyszer hozzátok a Puch Monzámat javításra közel 1 hétig ott volt és 47km + al hoztam el nem szóltam de megjegyeztem!
hengerre ha gyári aprilia akkor tényleg rá van írva, sőőt ha tuning henger van rajta az is 2 féle lehet. lehet 50ccm-es méret vagy pl 80 mint az enyém. a henger kívülről ugyan olyan, de mindegyikre rá van írva a gyártó pl: Polini Malossi Hebo Top.... Mész rajta kört vétel elött és tudnifogod hogy hány ccm.
Én olyan új Aprilia Rs 50-est akarok venni amibe nincs folytás.
Olaszországba ma se teszik be az Rs 50-esekbe.
Azthiszik ha 40km/h-ra képes a motor akkor megfogják venni?
jaaa azér vannak
De most az Aprilia Rs 50-esekbe a folytást örök időre teszik be vagy mi, mert ez olyan hülyeség?
nem tudom, hogy mit csinál a szervíz, mert mint mondtam nem én foglalkozom a javításokkal a cégnél.
De dolgoztam motorszerlőként jó pár évig.
Ha az elektronika letilt akkor két lehetőség lehet. Vagy csere, vagy ha ki lehet szedni az elektronikából a fojtást akkor nem kell csere, de ezt csak a szervíz tudja én nem.
Ha csere akkor az ügyfél fizeti az elektronikát is, mert nekünk sem adják a motorhoz.
Akkor ha megveszem a motort, és megvan a bejáratási km, aztán elmegyek a szervízbe ott kiveszik a folytást?
És még más módszert nem tudsz?
Ha tanítani akarod a fiatalokat motorszerelésre akkor azt jól tegyed
Mond el a tökéletes módszert ahogyan azt kell csinálni és mellette megjegyezheted a barbár módszert is, mert megértem, hogy nincs pénz, de ne azt higgye senki, hogy ez a természetes és a jó megoldás
Az elektronikait is kiveszitek?
Vannak amiken rajta van főleg a gyáriakon (általában) a tuningra nem írják ra mert az kapciból bukta ha megfognak.
És máshogy nemlehet?Nincs ráírva a hengerre?
A motorokat minden esetben fojtottan adjuk át és az első szervíznél vesszük ki, ha az ügyfél igényli.
Én csak a saját boltunk működéséről tudok nyilatkozni.
Citybike Győr
Amíg garis addig felejtsd el!Az elektronikát akkor sem fogja ha csak nem tejelsz keményen és veszel bele 1 újat ami nem vezérel.
interboly légyszi használd a "válasz erre" gombot mert így nem lehet tudni ,hogy kinek akarod írni.De meglehet mérni ha van kompresszió mérőd ,ha nincs akkor beviszed a legközelebbi KPM állomásra csak azzal az a gáz ha bemérik és nagyobb akkor neked kaszáltak!
Sziasztok!
Köszönöm az előző segítségeket!
Akkor ha egy új Rs 50-est veszek akkor, a folytás mindenféleképpen benne van?
És ha lejár a bejáratási az Aprilia szervisz kiveszi belőle?
Remélem valaki ebbn is tud segíteni.
Köszi
Ha a felének az 50%-át el engeded akkor megveszem!Mert nekem már van 1 de neki nem hiszem!
nagyon szépen köszönöm a segitséged.