Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez lenne a karbi. szerintem ilyen van a lányod motorján is. de tényleg semmi baja nincsen, még midnig ezzel használom az rs-t. viszont anyi kérésem lehetne hogy szombaton tudnám csak leszerelni és hétfő délelött póstázni. Az úgy jó? üdv: Márkus Dániel
Holnap tudok...
egy képet tudnál feltenni róla?
Nincs...van egy rs 125-ös racing dobom 5000-pénzért...
indy!
megvan e még a top karbon végdobod amit hirdestsz a képesmotoron?
egyik ismerősömnek kellene.
mindenképp szét kell húzni a csapágy-csere miatt mert a régiek nem bírják...előbb 500-as papír aztán 1200-as aztán paszta és dremel multi...Borotválkozni lehet benne...
De amikor kész lett....hüüüüüü nagyon ment....sok 125-ös gépet aláztam a városban:)
tehát szét kell húzni a blokkot és polírozni pasztával?
A szívótoroktól a felömlőkig gyorsabb lessz a gázreakció....nekem az összehangolás tartott a legtovább...
sport kuplung megvan (polini) 21es karbi, malossi sportszűrő, malossi membránház. forgatyúsház az ahonnan a benzint szívja nemde?
Fel kell polírozni a forgattyúsházat tükörre...erősebb ina c-3 as csapágyak sport kuplung...jó gyertya,bővített felömlők,hangolni a karbit(nekem 21-es volt és 90-es főfúvókával ment a legjobban egy jó szürő....
igen azt énis láttam. egy fekete nem?330 Mien apró dolgokra gondolsz? megköszönném a segítséget
Maradjunk annyiban hogy dupla annyiért amennyiben nekem volt:)Van egy 97-es rs jó áron rendszámmal...Arra hajtok...Olvasom hogy tuningoltok egyet ne felejtsetek el a jó tuning az apró dolgokon múlik...
eladtad a gépet? menyibe sikerült? és mien 125öst akarsz?
Üdv mindenkinek egy kicsit eltüntem...Eladtam a gépet...de most veszek wgy másik rs-t csak az 125-ös:)
Adatlapomon van kép róla.
Mért lőtted le a poént!? na mind 1
a felújítást én csináltam, a vízpumpa 2800 volt a szimeringek 4800, a csapágyak 4000 kb. ennyi most
mármint az érdekelne hogy hogy néz ki
Háát akkor erről a főtengelyről lecsúsztam. Megtudnád mondani hogy menyibe kerültek a csapágyak-szimeringek? Képet tudnátok mutatni arról a bizonyos szuper rs-ről? érdekelne
Be van építve most egy RS blokkba ...... az RS az enyém, a blokk meg Bálinté (RockyEVo) ketten építünk most egy szuper RS-t Az én rsemből. Amúgy a főtengő vadi új meg új csapágyak, vízpumpa, össz szimering meg minden cserélve lett benne, csak egy jó hengerszett, karbi, meg egy kipuff kellene még, szerintem tavaszra meglesznek a cuccok
erősített top? lehet jól jönne nekem ha eladó és persze csak ha nem kotyog a hajtókar
Majd lehet teszek rá nagyobbat....
Nekem erősített Polini főtengőm van , Meg van egy erősített TOP-om is
12 nem kicsi egy csöppet? nekem az 50es DR hengerre kevés volt de amúgy megnéztem a videót, látszik hogy mekkorát lép