Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem még midnig van egy plusz önindítóm. a szénkefék vannak elmenve rajta, a forgórész ha egyre gondolunk az nekem tökéletes
jh:S kéne bele már fagyállo is jönnek a hidegek:S
max megsértődnek,de ha nem erőlteted akkor túlélik
és kb 20 méter után belefagy .takard le nyugodtan,ha nem akarsz bajt.hidd el meghálálja majd
hali nem tudta a szerelö megcsinálni az öninditom me nagyon levan kopva a forgorésze és igy halott havki tudna egyett adni szoljon vagy bontottba is jo csak legyen az enyémhez jo am 5 ös szerintem extrema elöre is köszi
öntök bele forrovizet használat előt
Ha mást nem, a víz biztos melegebb lesz
igen emgvan az a fém szar nekem mágnesnek sincs baja sztem és nekemis ducati öninditom volt
nekem szar a termom nyáron se megy kék főlé nagyon... de tavaly egész télen igy járkáltam. ha most letakarom vmit segít?
Nem lesz de ne 90 el húzd!
Óvatosan ne erőltest és nem lesz semmi baja! A vontatókötelet meg lehetőleg ne az indexre és ne a f****adra kösd hanem valami masszív helyre!
Am az erox nem volt eldöntve de így a dugattyúnak meg ilyeneknek nem lesz baja?
Hát ennek a srácnak ugyan olyan üveges értelmes tekintete volt mint néha neked!
ha az erox el van döntve és úgy húzod akk max annak bomlik le fél idomzata.én egyszer Kynetic-el húztam haza egy Simson cross Schwalbe-t.terepen.vicces volt
itt a kukoricád .különben is megdicsérhetnél, h megszereltem egy nagymotort .jól fog még jönni neked az ilyen szakképzett munkaerő
Császtok.Sztetek azRS-nek lesz vmi baja ha egy yamaha aeroxot 20 km-en keresztül húzok maga utűán?
Te ne kukoricázz!
hónap elvileg kukoricát szedünk.vasárnap lenne jó.azt h mikor azt nem tudom .még elgondolkodok az élet dolgain addig .
Értelek.Ez így alakult és harapós fajta vagyok sajnos.De azt hiszem kár ezen rágódni.Elnézést mégegyszer.
Nem igaz te teljesen képtelen vagy!Holnap csak délután vagyok itthon 5 után kb. Vasárnap egész nap nem tom mikor gondolod.
én is letakartam a CB-t.csak így most úgy néz ki mint valami hirdetőtábla:"akció az Aldiban"...épp olyan újságot találtam.inkább takard le,mert nek isem tesz jót a hideg .
Nyugodtan letakarhatod a hűtő 2/3 át.
mondom én.kijössz és lemosom neked .különben is hagytam neked benne benzint h tudjál jövő héten a melegbe motorozni.hétvégén átugorhatok a zOffisszal meg megsasolom a Medálodat.

nem vagyok.nekem van pofám
Nincs mit!
Am szépen szuperál az új lánc és a két új fogaskerék!
Igaz, hogy tényleg elbírja az eggyel nagyobbat előre..! 5-6 ban alacsonyabb fordulaton érezhető h ott elfogyott az erő de visszagang és szépen megy:D
Most 4.-ben "leakasztja" az órámat :) ( 80 km/h ) Sztem az nemrosz!
Am az hülyeség hogy ha még kicsit akarok motorozni és takarok le a hűtőből? Szegény át se melegszik rendesen ebbena hidegben...nem tetszik neki! Én emg még óvatosba gurulgatnék vele míg szíraz idő van!
Vagy felejtős h takarjak le belőle, hogy jobban melegedjen?
Még van képed!A tied szétkaptuk gyönyörűen lemostuk.Az enyém összebasztad és még rakjuk is össze?Nem vagy pofátlan?
Köszike!