Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello a tükrökről tudnál képet küldeni fontos lenne?A felfogatásról meg közeli kéne.
aprilia rs 50 1999-2005-ig bontott alkatrészek eladok!
elsö felni=25eft
tank=10eft
fejidom=12eft
jobb oldalidom=8eft
4db index=8eft
2db tükör=10eft
fejidomtartó=5eft
sztender=e3eft
önin
ditó=8eft
alaplap=10eft
lendkerék=8eft
trafó=8eft

lánc=4eft
felsö villahid=5eft
bloktartó bölcsö=8eft
jobbos váznyulvány=10eft
érd:705377495
érd:705377495
Helló,
20as dellorto karbi eladó 12 e FT,gianelli sportdob 25s FT,ha érdekel írj.
email: bojtorbalint@freemail.hu
tel.: 0630/3855381
Szép Estét Mindenkinek!
Valaki nem tud második személynek ülést? mert nekem egy sima müanyag van. jah majdnem elfelejtettem régebbi RS 1998-as:D
én legolcsobban 5ér tudtam szerezni de festeni kellet meg még ugye 125é volt és átkelet rakni felfogatást másik odlalra
A gondolt ár feléért de abból is szemtelenül alkudva
Hát reális áron gondoltam...nem gondoltam vmi fix összegre! Pár ezer forintot szánnék rá.
Ugye erre gondoltam ami gyári hogy tartja a kiput is meg az utas jobb lábát is :) Meg ugye a bal oldali párjára
hajtomű.abolis sürübb mer külömbne kitolja a levegőzőn. szintetkust sztem felejtsd. sürü motorolajat is kitolta nekem. szoval hajtomü olajat
Helló!
Milyen olajat tegyek a váltóba? Szintetikus vagy jó a sima hajtóműolaj? Esetleg sűrűbb motorolaj is jó?
nem vettem én felnit ami rajta volt az festem át csak uyg értettem ho holnpa jön az elsö ho holnap azt is lefujom mer ma este már nem volt rá idöm
meniyért akarsz veni?
Majd ha lesz pénzem ( jól kezdem nem ? ) Engem majd érdekelne így a rosz időkben valamikor Rs kémre egy hátsó lábtartó pár.... egész konzolostól mindenestől
Nekem szükségem van rá....
Egyébként 2002 es a masina csak így egyéb infónak mert lehet h a régebbieknek más a felfogatás vagy máshogy néz ki! Na ennyit akartam Persze ócsóé Most elviszi a jogsi meg az bnő a pízt meg a téli öltözködés de majd úgy olodm emg h csurranjon cseppenjen erre is!
mien felnit vettél? kéép?:D
most festettem le a hátso felnit legyen kicsit szebb holnap jön az elsö xd
naa mivan srácok? ide márcsak én írok? vagy még mindenki motorozott és 40fokos lázzal fekszik otthon naa dobjon már fel valaki egy jóó témát
én kb hetente megcsináltam, de azért mer anyira hiányzott a motorozás. udvarba -10 fokba brümmögtettem
Méresd be a vizedet....ha víz benne gyorsan engedd le és fagyállót neki!
Én is viszem beméretni hogy meddig bírja a csípős időt
Nehogy beléfaggyék
akksit kiveszed és tavasszal beindítod
joo dolgok ezek! amugy az rs-t télen mennyi időt kell járatni? hetente 1-szer?kb?
xD vegyél még mellé 1 benzin kutat.
Motorral is lehet keresztbe menni
Nagy álmom egy sportmotor és egy szupermotó a garázsba
Mindennek megvan a maga előnye és hátránya ez így igaz.....
persze motorozni is szeretek
hát én ha keresztbe megyek jobban érze magam meg nem ázok fázok motorozni csak jo idöbe jo kocsival meg még esöbe is élvezet nah jo mindenkinek más a véleménye az is igaz
Persze ha nem a Cordoba állna a garázsba hanem egy M5 akkor lehet hogy én is jobban vonzódnék a kocsik iránt....bár ha M5 lenne nem 50-es Rs em lenne
De szeretjük az Új Cordobát és az Rs-t!
hát én átakarok pártolni zsigulira azért is szeretnék már megváltöle egy jo ideje jo lenne már eladni vagy vmi zsigára cserélni a gépest
Kocsiról jut eszembe 6-án ( jövőhét péntek ) vizsgázok B-ből remélem, h sikerül is nem csak a szám jár
Lehet ölni a Cordobát, DE nem pártolok el a 4kerekűekre
Én csak egy pufót karbit és generált szeretnék! Generál abból álna h új dugó+ ugye tartozékai meg talán főtengelyszimering! És szaladhat tovább