Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Srácok nem kéne abbahagyni ezt a marakodást?
Egy topik szinvonalát az határozza meg milyen beírások kerülnek bele, és ez a marakodásnak semmi köze a motorozáshoz. (márpedig szerintem ez egy morotos fórum lenne nem pedig egy dedo suli.

Joddye:
Amúgy képen látni lehet mi kell nekem, nem vagyok biztos benne, hogy pont ugyan azt az alakatrészt mutatod a képen mint én (bár elégé hasonlít. mint a képen is olvasható nekem csak az a álló mágneses zárófedő kell Ami belsőleg makulátlan. (kicsit elegen van a tologatásból) Az én TzR-emben ez eltőrt (köszönhetően egy márka "szak"-szerviznek) és így már annyira gáz, hogy ami hiányzik mágnes kb 40% az miatt már be sem indítja a motort az inditó. (amúgy nekem a gyári egy Ducatti a felirat meg ami olvasható: Ducati energia.
Ha megegyezik az alkatrész ami kéne (a zárófedél), azt akkor ha nem kell neked mennyiért adnád el?
Felvehetsz msn-re is vagy írhatsz email-t is megbeszéljük.
Komplett inditó motor nem kell csak ez mágnes benne sérült.

Mielött aki megszólná a képet igen ez is Paint és azárt mert ennyi munkára nem telepítek fel egy memória zabáló programot amivel még bolnyolultab ezt az egyszerű felitatot és nyilat elhelyezni.
Ja látom az adatlapodon az e-mailedet! Holnap küldöm az adatokat képekkel!
Természetesen! Ha adsz egy mailt akkor pár képet küldök a melléírt adatokkal az egyszerűbb és akkor nem hagyok ki semmit sem!
akkor így jártál.ha kijössz egyszer vele akk lemosom neked .csak ne télen gyere .az enyimet mikor akarjuk összerakni ?
Norbi letudnád nekem mérni a motor emelőd akarok csináltatni.A szár hosszúsága kéne a felhajtástól mérve a fogó közepéig,a szélessége és a két emelő szár hosszúsága (a felhajtás)!Előre is köszi!
Tudod ám hova menyééé!Tavasszal már nem ezt szeretném elő venni!
és ha idejössz tudod mi lesz?!itt leszel .tudod mit?tavasszal ha veszed elő szezonra a motorodat kivixulom neked,de mint állat .
Persze.
Én a számítógéphez vagyok végtelenül hülye.

Lehet, hogy csak rosszkor voltál rossz helyen.
Sajna, időről időre megjenik nálunk néhány barom, akik erőszekosak,és elárasztják a hülyeségókkel az összes topikot.
Ha iylenkor valaki új kérdez valamit, sajna megesik, hogy az kap a fejére, aki meg sme érdemli.
Ha volna bemutatkozó topikunk ez nem lenne, de nincs.
Ha odamegyek utána tudod mi lesz?!Vissza jövök!
Bocs ha nyers voltam.Nem sértődtem meg de rosszul esett hogy egy adott karbiról nem volt tapasztalatom és lusta voltam utána olvasni ezért megkérdeztem.De te azonnal "gyakorlatlannak" tituláltál.Holott már én is túl vagyok a 3.-ik X-en és sok mindent megcsináltam már egyedül,csak ugyebár amit nem próbál az ember ahhoz valószínűleg nem is ért.De ez nem azt jelenti hogy máshoz nem is ért.
na gyere csak ide
Szóval írogatunk ki köcsög!

mi folyik itt Gyöngyösön?

más topikokban is vannak nagy osztások elhiheted

igen a paint-es festegetések PS-el készültek,köszönöm én csináltam igen."a rózsákat az öltözőmbe" a többit a bankszámlámra

remélem lesz aki belémköt
Bár mondjuk ki beszél mert h egyel nagyonn fog került előre nekem is szélcsand 108 kb hátszélbe még nemvolt szerencsém kipróbálni...!
Akkor nemszóltam
Az enyémnek 130 a vége!Gyerekes tempó ,de ilyen kismotorral nem rossz!Az övé is simán kiviheti a 110-et.
mértüntesse el? lehet h nem sok de ha anyit ment és ilyen kismotorral akor ez van...
nekemis ment már 115t is dombon lenek...
meg 80assal sikon 110et (12/47)
Marco15...sztem fölösleges itt anyázgatnod...nem a többieket védem de téll hülye kérdés volt!
Bencét meg Attát főleg ne szidd! Ha nem ismered őket és nem tudod, hogy kik! Attól h most pár hónapja fórumozol nemvagy még akkora király.....most ne haragudj de ezt el kell ismerned!
Azt a 110km/h-t meg tüntesd el az adatlapodról! Meg ne szálj el magadtól annyira
Nyikhaj most nézem az oldalam!Az a gépem eredeti festése nem szerkesztett hülye gyerek!Kérd el anyucitól a cumit aztán húzzál aludni.Ja ui.:a menő döntéseid legalább egy 600-as géppel csinálgasd.Szafaládé!
A 26. án született a kislányom kis pöcs!A képek annak idején pedig egy konkrét témában kerültek fel és fent maradtak mert én nem igazán nézegetem az oldalam.Én nem vagyok dicsekvős egoista hogy mindenféle pályázós képet rakjak fel meg felsoroljam az előző motorjaimat pedig elhiheted ültem már néhány típuson.Én már akkor motoroztam nagy gépen mikor te még a dömpert kergetted a homokozó körül.Szakmailag pedig kurvára elvagy maradva tőlem.Úgy hogy a pofádat befogod be fejezed a mások baszogatását aztán elhúzol a vérbe szarházi 19 éves nyikhaj kis köcsög!
Üdv!
Más topikba ennyi szekálódás nincsen mint itt! Legyetek békésen már! A motorosoknak mind össze kell tartani legyen az uj Aprilia RS vagy egy régi Suzuki RG... Engem is sokszor lehurogtak a régi megjelenés miatt!
Jobb időt, és száraz utat, Mike
Ha kicsit kevésbé lennél elfoglalva az egóddal, nem megsértődnél, hanem röhögnél.
A simson ponthun rendszerint favicceket szoktam nyomatni, néhány önmagát túlértékelő tinin kívül nem is szokott megsértődni senki.

Továbbá, nekem olyan nagyon nagy az arcom, hogy rendszeresen beírkálom amiket bénáztam, mert nem szégeyn, lehet rajta nevetgélni, ráadásul aki olvassa vélhetően nem követi el ugyan azt.

Eleve a nick nevem is egy rendszeres bénázás hozadéka, egy időben rendszeresen elcseréltem a főtengely szimmeringet a berugó szimmeringre.Egymás után vagy tízszer.

Ha az a véleményed amit leírtál, akkor nagyon nem tudod mi történik a simson.hu oldalon.
Miért aki régebben kezdte az nagy arcal teheti?
Szerintem elég siralmas a simson.hu-n nyújtott "nagy arcú" viselkedésed már elnézést!
nekem van komplett önindítóm pluszba. ha érdekel írj
Vica verza.
Aki most kezdte, kisebb arccal kellene...
ez kéne?