Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na hali... Látom megy itt a betükarate

Valakinek nincs eladó hátsókerék emelö bakja? (nemtom mi a pontos neve:):)
Sziasztok!
Az érdekelne, hogy tudtok-e bontót, ahol AM6-is indítómotort kaphatnék (igazából csak az álló rész fedő ami körbe belül mágneses az kéne. Vagy legalább azt, hogy hol nézzek körül.
Kompatibilitási lista:
APRILIA EXTREMA 50, APRILIA MX 50-2.003 ON, APRILIA RS 50 - 1996-2006 - AM6 ENGINE, APRILIA RX 50 - 1999-2006 - AM6 ENGINE, APRILIA Tuono 50,
BETA 50 RK - Minarelli MOTOR, BETA RR 50 LC ENDURO - Minarelli MOTOR,
BETA RR 50 LC Supermotard - Minarelli MOTOR,
HUSQVARNA CH RACING 50 LC,
MALAGUTI DRAKON 50, MALAGUTI XSM 50, 50 XTM MALAGUTI,
MBK X-POWER 50, MBK X-LIMIT,
MOTORHISPANIA Furia 50CC, MOTORHISPANIA RX 50,
PEUGEOT XPS 50, PEUGEOT XR6,
RIEJU RS2 MATRIX, RIEJU RS1 - AM6, RIEJU RR 50,
Yamaha DT 50 R - európai, YAMAHA TZR 50

Köszi a segítséget!
elhiszem. nemis azzal van baj hogy segíteni akartok főleg hogy nektekis volt ilyen kis 50es gép, de aki most kezdte és még nincs anyira képbe mégse kellene enyire kinevetni illetve lenézni.
attának és nekem is volt rs 50...
mi van itt ember? de most komolyan? nemértem hogy XY miértnem inkább a saját topic-jában keménykedik
osztom a véleményed
26os rajtszámot levédetted? látom pálya replikád van biztos versenyzel is!bár igazad van a motor fényképezgetése meg paintel való szerkesztgetése a menőőő
basszátok meg mi megy itt nap mint nap?
röhejes ez a fórum sztem nem ere való hogy egymást fikázzuk már ha a motoros is basztatja a motorost ez az én véleményem ezt nem igy kéne....
meg az ilyen ugratásokat se kéne komolyan venni.
Te meg mért a kicsikkel keménykedsz 25 ös csávó!Pl itt vagyok én!Talma replika! Eddig menyi volt a max döntésed 10 fok?Ja? és ültél már motoron?
kösz te legalább értelmesen megmondod nem úgy mint egyesek
persze kivétel is van :D gedeon meg a többiek :D
Mérsékelten értelmes dolog, egy eredetileg vizesre (vízhűtéses) tervezett motort levegősre(szakzsargon, szak-argó) alakítani.
Sok macera, garantált cumi.
te mióta motorozol? csak mert ilyen nagy a szád
na te is fotózgacc bazz gumiégetés, pályán döntögetés jaj istenem ez nem tom miért baj ha valaki kirakja a motorjáról a képet
ez miért baj?
csak már nem tucc semmibe se belekötni mert tudod h nincs igazad !
nem neked való ez a fórum ez neked erőőőssss
ki kérdezett am képzeld naggyát én fizettem mert nagyon akartam ezt a motrot szal kussolsz és fejezzük be mert már szarok az egészre
(főleg rád) !
neked ki vette a motort hülye gyerek? csak nem anyád?na takarodjál vissza legózni. menjél kérdezd meg apádat a levegős apriliáról hátha kapsz 2 nagy pofont a hülyeségeid miatt.de igen te vagy a nagy motoros aki csak fotózgatja a motorját a helyi abc előtt motozni meg nem tud.
szerintem is ez lenne a legokosabb és elfelejteni az egészet
Szerintem most zárjátok le az egészet és nem írkáltok egymásnak vissza.
az 1 dolog lehet 15 éves vok és ti többet tudtok deazért mikor szereltük a mocit apámmal mindíg ott ültem vagy segítettem kíváncsina hogy egyszer magamtól meg tudjam szerelni van amit simán megszerelek rajta de van amihez segítség kell a fórum is ezért lett kitalálva nem azért h ugassunk rajta(ez nem neked szól gedeon)
bencének 125 ös talmácsi motor apuci kisfiának megvette ennyii
Oké ,hogy nevetséges ,én is elkuncogtam magam de 1 dolgot nem szabad figyelmen kívül hagyni.Az első 15 éves 2. az első mocija a 3. elötte még egy biciglit sem rakott össze!
háh te raktál rá matricát és nemond h 1 karbitól meg 1 matricától megy 150-160 at azért az karrier lenne
milyen levegősre mondom léghűtésesre de ez egyáltalán nem hülye kérdés sztem
te mégis mihez tudnál hozzászólni? hogyan rakjunk racing matricát a motorra? még ahhoz se!
de egy ilyen kérdésre hogy hé az rsemet levegősre akarom csinálni? te mégis hogy reagálsz?mert mindenki úgy hogy kiröhögi az ilyen hülye gyereket
kösz rendes vagy :D de nem bírom az ilyeneket akik csak ugatnak de semmit se tudnak meg hozzászólni valamihez normálisat
én csak ritkán ugatok de ez már amit csinál nagyon tréé