Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://citybike.unas.hu/shop_a... talán erre gondoltál?
www.citybike.hu
www.robogotuning.hu
MALOSSI (6212520) HÁTSÓ 3020.-Ft
MALOSSI (6212136) ELSŐ SYNT. 5730.-Ft
Ha elsőből nem kell synteres akkor RMS- ből is van kb. 3000.- Ft
Csáó valaki tud nekem segíteni 2008as aprilia rs 50 a fekete piros fékbetét kellene nekem bele a derbi gpr 50 2004es fékével megegyezik ha tudtok akkor küldjétek már linket is h honnan tudnák rendelni
Helló!
Van valakinek 17.5-21-ig karbija szívócsonkal eladó?
aha még ami a motoromon volt az megvan.
még midnig van top hengerszetted?
http://www.kepesmotor.hu/april...

aki esetleg tudna segiteni szóljon
hello:
nem képen látható motor van bontva ha kell idom:fejidom-oldalidom van még.
Nagy Zoltán a becses neve. Amúgy egy szimpla motorszerelő. Viszont már 30éve a szakmában van szóval szerintem elbír a motorommal amúgy gondoltam rá hogy elviszem Gedeon-hoz a motort viszont Győrbe feljárkálni kicsit kölcséges lenne szerintem
Hát sajnos már nem lesznek jó idők mert azt mondta az időlyárás hogy jövőhét ilyenkor már vastag kabátban kell járni mert már 1-2 fok is lehet.
hogy hívják a "szerelőmestered"?
persze úgyis max pár hétig használom a motort ha marad ez az idő legalábbis nálunk 10fok van fúj a szél mint az állat és bármikor elkezdhet esni. Amúgy mostmár nemfogom feltenni a karbit, télen úgyis kap új hengert-főtengelyt és csapágyakat. Majd a szerelőmesterem behangolja
tisztába van vele szerintem. és betudja lőni h menjek max nem teljesen tökéletesre..
dehogynem. beállítom...
és gondolod hogy nem kell karburálni?
igen felrakom és kész. van hozzá szívótorkom ami 19/21hez stimmel. miért szerinted hogy kellene feltennem?
és mégis hogy gondoltad felrakod és kész?
véégre megjött az új 21es karbim de olyan hideg van hogy én biztosnem állok neki feltenni reméllem holnap nemfog esni, mert mennék autóstalira
hali eladom a gépet nagyobbat akarok már vagy kocsit veszek olyan 155 000 ezerre gondoltam irány árnak mert vannak hibái gumi kellene hátra meg km spirál az index egy oldalra villog másikon csak világit adatok 75 ccm 14es karbi igy eszik 3 litert uj lánc szett nem olyna régen lett csapágyazva festése jo állapotba van hátul fék felujitva
ami a képen van motor azt bontod?
mert ha igen az idomok nagy része elkelt.
Na végre ma készlett az Rs....1 kemény hónap állás után újra visszatértem az utakra
Cserélve lett az első-hátsó fogaskerék és a lánc! ( Jt D.I.D )
Előre 13 as kereket kapott.... Tetszik amit csinál vele....jóféle! Szeressem!
az automata világításos rs-ekben van vészleállíto nem?
de akk annak a két kábelnek nincs köze hozzá?
minő meglepetés .ha találsz olyan RS-t amin van,akkor az nem gyári az biztos .én csak fehér kupakost találtam és az biztos h arra van.a feketéről nem tudok
és mind a két kábel erre szolgál? az enyémen nincs ilyen gomb....